Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona:    1  2  3  4

ANONIM

(KRZYSIEK B.)

2005-06-29, 21:24
 Wycieczka Naszych na Mistrzostwach Swiata w Japoni
Takim stwierdzeniem się posunełem po Mistrzostwach Swiata na 100km jakie miały miejsce w miniony weekend w Japoni.Żaden z trójki Polaków nieukończył biegu(Janicki,Chawawko,Cieplak).Wygrał Grigori Murzin z czasem 6.24.14,na drugim miejscu uplasował się Hiszpan Eubesco (6.33.03)a na trzecim miejscowy z czasem 6.40.20.zaledwie siedmiu zawodników złamało siedem godzin.Drużynowo 1msc Japonia ,za nimi Francja i Niemcy.Z kolei jeżeli chodzi o kobiety to drużynowo U.S.A.,za nimi Francja i trzecie Japonia.Może po reaktywacji Kaliskiej Setki znajdą się nowi-głodni sukcesu zawodnicy.

SKOMENTUJ CYTUJĄC

ANONIM

(Jaro)

2005-06-29, 21:55
 Wycieczka
Nie jest to pierwszy przypadek, że nasi zawodnicy zchodzą na trasie jakiegoś biegu rangi mistrzowskiej lub Olimpiadzie. Moim skromnym zdaniem jest to brak ambicji ( a może kontuzja ), bo można zająć gorsze miejsce, ale ukończyć bieg, tylko czy się to opłaca skoro za kilka dni można coś pobiec i zarobić kilka stówek.

ANONIM

(Prezes)

2005-06-30, 18:25
 Janicki
Kilka dni wcześniej podałeś wyniki z RPA. Tam Janicki biegał 89 km. Jakoś to nie idzie w parze z poważnym traktowaniem MŚ.

ANONIM

(Sławomir K.)

2005-06-30, 21:27
 Janicki
Bo Janicki w R.P.A. ma niemałą sumke za sam start,gdyż już raz tam wygrał.O ile mi wiadomo w R.P.A. za wygranie jest ok 110 tyś pl a za mistrza w Japoni nic nie było prucz medalu.Oddzielnym nagradzaniem się zajmuje zarząd sportowy danego kraju ,a P.Z.L.A. nie było zainteresowane wspierac naszych i tak się dzieje czasami na Olimpiadzie,że nasi zawodnicy schodzą lub biegną treningowo ,bo już za dwa -trzy tygodnie mają inny zakontraktowany maraton gdzie troche zarobią

ANONIM

(Kamus)

2005-06-30, 22:29
 Hola hola Panowie!
Ich bieganie to zawód na obecną chwilę -wybierają to co Im pasuje.Najpierw trzeba założyć firmę-czyli dobrze biegać płacic ZUS czyli kupić odżywki ,obozy,papcie do biegania a potem zarabiać.Oni tak własnie robią.Myślę,że w niektórych wypowiedziach czuć gorycz i zazdrość.Ja Wam radzę ZAŁÓŻCIE FIRMĘ! cd.na początku.Pozdrawiam

Niemoże tak byc
Że Mistrz Polski w maratonie ,zajmuje końcową lokate w klasyfikacji Paskala dziesiątki najlepszych w Polsce za dany rok.Jeszcze kiedyś -patrząc wyniki z lat osiemdziesiątyuch (Dębno,Otwock)gdzie dwudziestukilku łamało 2.20.A teraz raptem TRZECH!!!!

ANONIM

(Jaro)

2005-07-02, 00:17
 Zawodowcy
Nikt ich nie zmusza by reprezentowali Polskę na Mistrzostwach czy Olimpiadie. Jeżeli już to robią, to niech spełnią swą powinność godnie. Skoro bieganie jest ich zawodem,niech to robią za swoje pieniądze jak najlepiej potrafią. Ale wycieczka do Japonii była chyba sponsorowana ?
Nie zawsze w życiu liczy się tylko kasa p.Kamus.

ANONIM

(Linder)

2005-07-02, 12:46
 tak to byla tylko wycieczka
wiadomo ze nasi polaCY nigdy niebeda sie liczyli w 100 na prestizowych iprezach swiatowej rangi.a Cieplak juz dawno powinien isc na emeryture niech da tym mlodszym sznase zaistnienia w polsce.mysle ze inni tez uznaja moja mysl otym.

ANONIM

(Kamus)

2005-07-02, 16:47
 Jaro
Ja jestem wychowany na TYM-ie i Fedorowiczu Jacku .Nie "paniał aluzju".Swoją drogą to trzeba jednak"truchtać"aby zapraszali i za to chylę czoła.W 1992 biegałem Londyn gdzie Huruk gonił Pinto zabrakło kilkudziesięciu metrów aby wygrał-takich walcarzy już nie ma.Na koniec daleki jestem od zagladania komuś w kieszeń.Jaro co do ostatniego zdania to jednak się mylisz.(sorki nie bedę udowadniał"Pozdrawiam

ANONIM

(Jaro)

2005-07-02, 21:22
 Nie
Jestem troche młodszy, chociaż Fedorowicza też oglądam.Pieniądz nie jest najważniejszy, bo gdyby tak było to nie biegałbym, bo do każdego biegu dokładam ,a z moim wynikiem nie łapię się na nagrody. Biegam dla przyjemności i możliwości poznania ciekawych ludzi. Pozdrawiem biegaczy takich jak ja i p. Kamusa.

ANONIM

(Kamus)

2005-07-02, 21:52
 Do Jaro
Pomyliłem dni i zamiast na maraton Tadka być wypoczęty pobiegłem go okropnie zmeczony! ostry trening !Ale to sa fajne sprawy naszego biegania .Także nie często byłem na pudle nie jeżdziłem na krótkie a jak to tylko na 42i troche nie zawsze nabiegany -rejsy i nie zawsze w formie-nagłe decyzje.I to jest najważniejsze.Nie spotkałem serdeczniejszych ludzi na 25 lat biegania od maratonczyków i to mi wystarczy.Pozdrawiam Jaro .Mój maraton 22.10.nie zmieniam daty czyli tydzień po Poznaniu -no koliduje z 100-ką lecz nie moja to wina ja byłem pierwszy.WYBÓR NALEŻY DO MARATONCZYKOW.

ANONIM

(Jaro)

2005-07-02, 22:27
 Mam dylemat.
Miałem pobiec maraton w Poznaniu, a może pobiegnę w Toruniu jest jeszcze tyle czasu, by wybrać odpowiedni maraton.
Pozdrawiam, chociaż też jestem marynarzem ( MW ) i nie nogę biegać po okręcie to w wolnych chwilach naśladuję pana i czasami biegam w obcych porytach. Dalej twierdzę, że kasa nie jest ważna.

ANONIM

2005-07-08, 10:08
 Zawodowcy
Alez Bracie masz racje w 100%! Szykujmy sie na wycieczke w przyszlym roku razem! Ja tez chce!

ANONIM

(jarus z .Rudy Sl.)

2005-07-08, 12:40
 ale mieli przez PZLA wycieczke darmowa
tak to prawde mieli wycieczke kazdy by tak chcial przejechac sie nawet niezrobic tego poco sie jechalo i wogole,a co niektorzy niebede wymienial z tej 3 ale sa tacy ludzie co Tylko biegaj dla kopertowek!! Dla nich niemam wytchnienia i zal mi ich...

ANONIM

(woolf)

2005-07-08, 12:46
 Tylko i Wylacznie wycieczka Cieplaka Chawka i jak Janickieg
BEZ KOMENTARZA PROSZE NIECH SIE WYPOWIEDZA NASI REPREZENTANCI Z SETKI ...

ANONIM

(truchtacz)

2005-07-12, 12:39
 hola hola
to bez komentarza zostawie owszem jest to duza niezawislosc tych trojga ludzi :o)

ANONIM

(Malin z Pomorza)

2005-07-12, 12:41
 wycieczka
Tez bym tak chcial jako oni wycieczke sponsorowana a niemiec nic ztego zero zobowiazania

ANONIM

(Marek K.)

2005-07-12, 14:48
 Za rok wycieczka do Korei
Jestem ciekaw jakie warunki będzie trzeba spełnic by załapac się na drugi rok na wycieczke rangi Mistrzost Świata na 100km w Korei Pn..Bo skoro Taki Chawawko obecnie biega po 3.30 maraton a półmaraton 1.25(patrz wyniki z Bytowa).To ja mam większe szanse wybicia i przynajmniej po trupa -a dobiegne

ANONIM

(Mirza)

2005-07-13, 07:39
 Coś mnie tknęło...
... i zajrzałem w wyniki z poprzednich lat. A oto i one:
1997 - Maciej Ciepłak nie ukończyl, Jarosław Janicki nie ukończył.
1998 - Jarosław Janicki nie ukończył, Ryszard Płochocki nie ukończyl, Maciej Ciepłak nie ukończył
1999 - Andrzej Magier nie ukończyl, Franciszek Stroński ie ukończyl, Maciej Ciepłak nie ukończył
2002 - Piotr Sękowski nie ukończył, Andrzej Magier nie ukończył, Waldemar Pędzich nie ukończył
2003 - Jarosław Janicki nie ukończył, Piotr Sękowski nie ukończył, Maciej Ciepłak nie ukończył
2004 - Tomasz Chawawko nie ukończył, Andrzej Magier nie ukończył, Maciej Ciepłak nie ukończył.
Najciekawiej wyglądają starty pana Ciepłaka: na 7 prób (razem z 2005 rokiem) - raz dobiegł do mety.

Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona :1  2  3  4