Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Bieg górski_Cergowa_2007 (czytano: 1872 razy)

5,5km trasę mieli do pokonania uczestnicy VIII DUKIELSKIEGO BIEGU GÓRSKIEGO NA CERGOWˇ (716m n.p.m.), który odbył się w dniu 14.10.2007r. - start - rynek - Dukla
Pierwszy na szczycie góry pojawił się Konrad Rembiasz z Nowego S±cza, drugim zawodnikiem był Łukasz Szumiec z Jasła a na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Składanowski z Rogów. W¶ród kobiet wygrała Natalia Stasik, drug± zawodniczk± była Danuta Zatorska a trzecia przybiegła Marta Czubska.
Wszystkim startujacym zawodnikom należ± się duże gratulacje. Bieg górski na Cergow± nie należy do biegów łatwych i wymaga dobrego przygotowania fizycznego.
Udany występ w tym biegu zaliczył reprezentant naszego regionu Piotr Smolak z Poraju, który pomimo startu z niewyleczon± kontuzj± sklasyfikowany został na 10 miejscu - czas - 0.28.32 a w kategorii powyżej 40 lat zdobył trzecie miejsce.
Piotrek Smolak jest objawieniem biegów długich w województwie podkarpackim. W tym roku Piotrek stawał kilka razy na pudle i strach pomy¶leć co będzie w roku przyszłym.
Wszyscy przyjaciele życz± Ci Piotrze wielu, wielu sukcesów, bo masz potężny potencjał a ponadto to "co¶" czego nie wszyscy trenuj±cy biegi długodystansowe posiadaj±.