Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Bieg Jesienny_Jasło_2007 (czytano: 1541 razy)

30.09.2007 w Ja¶le przy pięknej słonecznej pogodzie w niedzielne przedpołudnie spotkali się miło¶nicy biegania na imprezie pn. "Polska Biega - Bieg Jesienny", który został rozegrany na dystansie 4,5 km. Trasa biegu biegła ulicami Sikorskiego, Krasińskiego, Szkoln±
i Szopena. Bieg cieszył się dużym zainteresowaniem w¶ród kibiców, którzy dopingowali zawodników.
W klasyfikacji mężczyzn zwyciężył Damian Ciborowski przed Bogusławem Hućko i Wojciechem Janig±.
W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Barbara R±czka przed Katarzyn± Gorczyca i Joann± Dudek.

Dodatkow± konkurencj± był wy¶cig na rolkach na dystansie 4500 metrów dla dorosłych a młodzież wystartowała na dystansie 1500 metrów. W biegu uczestniczyło 218 zawodników i zawodniczek w tym 8 zawodników niepełnosprawnych na wózkach. Najmłodszym uczestnikiem biegu był Igor Nagacz maj±cy 3 lata, a najstarszym 72 letni Kazimierz Granda.