Skórcz, 24 lipca 2009, 07:59, 1561/87083Mateusz Glazik

LINK 3: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 4: WYNIKI BIEGU - OPEN
LINK 5: ARCHIWUM: SKóRCZ

II Bieg Turystyczny Czterech Jezior jest za nami.

W tym roku zaplanowane atrakcje zostały wykluczone z biegu z powody sobotniej burzy, która przeszła nad Skórczem jak i niedzielne opady deszczu.

Po sobotniej burzy organizatorzy mieli dużo do nadrobienia lecz się udało. Na starcie stanęło ponad 250 zawodników to jest rekordem frekwencji gdyż rok temu bieg ukończyło 161 biegaczy a w tym około 252 (gdyż nie ma oficjalnego komunikatu). Organizatorzy a w szczególno¶ci dyrektor biegu chce przeprosić za zamieszanie z wynikami – które w kilku przypadkach były kluczowe.

Zwycięzc± biegu został Adam JóĽwik a w¶ród kobiet Anna Arseniuk. Po biegu każdy zawodnik dostał unikatowy medal, posiłek, napój. Kiełbaski które miały i¶ć do ogniska a powodu złych warunków atmosferycznych wyl±dowały w bigosie.

Po rozdaniu nagród przyszedł czas na losowanie nagród. Główn± nagrod± było Kino Domowe. Oprócz kina do wylosowania były m.in. torby z niespodziankami czy inne zestawy nagród.

Trasa była w tym roku ciężka z powodu deszczu lecz dzięki temu nabrał nietypowego uroku.

Nie zostaje nic innego jak zaprosić na III. Bieg Turystyczny Czterech Jezior, który ma być jeszcze bardziej dopracowany i jeszcze lepiej zorganizowany.

2009-07-16 - W Skórczu trwa wielkie odliczanie do bie...
  2009-06-26 - Skórcz zaprasza na II Bieg Turystyczny ...
  2009-04-29 - Skórcz: Zaproszenie na II Bieg Turystyc...