Michał
Walczewski
ITRA - najnowsze podsumowanie

LINK 1: ODWIED¬ STRONĘ ITRA.RUN

Od kilku lat ¶rodowisko biegaczy ultra fascynuje się systemem zdobywania punktów i porównywania startów ITRA. System został stworzony z my¶l± o umożliwieniu rywalizacji na różnych trasach przez biegaczy startuj±cych w zawodach na całym ¶wiecie. J±drem systemu od 2018 roku jest metoda porównywania osi±gniętych wyników z uwzględnieniem nie tylko dystansu ale także warunków atmosferycznych panuj±cych podczas zawodów, profilu trasy, poziomu uczestników itd.

Więcej o samym systemie przeczytać możecie choćby na łamach portalu napieraj.pl - TUTAJ

Aby pojawić się w zestawieniach ITRA nie trzeba nigdzie się zgłaszać - wystarczy po prostu wzi±ć udział w dowolnych biegach, które zgłosiły się do organizacji i zostały "wycenione" odpowiedni± liczb± punktów. Kończ±c dane zawody, w zależno¶ci od pokonanego dystansu otrzymujemy regulaminowe punkty.

Aby obejrzeć swoje "zdobycze" wystarczy wej¶ć na stronę ITRA i wpisać swoje imię i nazwisko. Bardziej szczegółowe informacje uzyskamy po założeniu konta i zalogowaniu się.

Powyższe informacje przytaczamy ze względu na to, iż pojawiło się najnowsze podsumowanie statystyk ITRA. Jak "chwal± się" inicjatorzy - do tej pory zarejestrowanych zostało około 5 milionów indywidualnych startów blisko dwóch milionów biegaczy w ponad 25 tysi±cach imprez ze 195 krajów.

Cały dokument obejrzeć możecie klikaj±c powyższ± grafikę. Polecamy!