Kietrz, 09 wrzesnia 2015, 07:37, 1614/230015Andrzej Wójtowicz

LINK 2: WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 3: ZOBACZ WYNIKI BIEGU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ARCHIWUM: KIETRZ

W niedzielne przedpołudnie po raz pierwszy w Kietrzu odbył się bieg GRANICZNA JEDENASTKA Kietrz&Trebom. Start biegu nast±pił parę minut po godz. 11 na dystansie 11,3 km wystartowało 121 biegaczy z Polski i z zagranicy. Tego dnia aura była łaskawa dla biegaczy. W rywalizacji mężczyzn wygrał Dawid Malina z Rybnika czas 00:37:42 , natomiast w¶ród kobiet zwyciężyła Anna Szyjka z Raciborza z czasem 00:47:24.

Po zakończeniu biegu w hali sportowej Zespołu Szkół w Kietrzu odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych zawodników biegu. Nagrody wręczał Starosta Powiatu Głubczyckiego Pan Józef Kozina, oraz przewodnicz±cy Rady Miasta Kietrza Pan Damian Bosowski.

2015

Zwycięzcy OPEN mężczyzn i kobiet otrzymali statuetki oraz nagrody finansowe. Nagrodzono również zwycięzców w kategoriach wiekowych, którzy otrzymali również statuetki oraz nagrody rzeczowe. Natomiast spo¶ród wszystkich zawodników, którzy ukończyli bieg rozlosowano drobne upominki.

Organizator Kietrzańskie Stowarzyszenie Kulturalno Sportowe Gryf serdecznie dziękuje za życzliwo¶ć, wsparcie, przyjazn± współpracę oraz pomoc przy organizacji Jedenastki Granicznej Kietrz& Trebom „Europa bez Granic”

Imprezę podsumował Pan Damian Bosowski zapraszaj±c na kolejne biegi organizowane w Kietrzu.

2015-08-29 - Zapraszamy na I Graniczn± Jedenastkę...
  2015-03-04 - Zapraszamy na I Bieg Graniczna Jedenastk...