| | | |
|
| 2011-11-20, 09:11
2011-11-19, 21:01 - jarek1209 napisał/-a:
I po biegu :)
Mam nadzieję, że każdy chociaż raz się załapał - za szybko biegacie ;)
Miłego wspominania i dzięki za uśmiechy na trasie.
Fajnie się Was fotografowało. |
Jarku, świetna robota! Zarzutu o szybkim bieganiu nie biorę do siebie:) Natomiast fotki tak:)))
Jeszcze raz dziękuję za wysiłek i szybkość porównywalną z biegową:). Nie namawiam do kontynuacji bo zawsze fajnie gdy jesteś z nami na stracie ale gdyby jeszcze kiedyś... :) |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 09:54
a ilu nas było?, w komunikacie jest 256 nazwisk, ale nie widzę niepełnosprawnych, przydałaby się klasyfikacja generalna |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 10:22
2011-11-20, 09:54 - Artek napisał/-a:
a ilu nas było?, w komunikacie jest 256 nazwisk, ale nie widzę niepełnosprawnych, przydałaby się klasyfikacja generalna |
gdzie masz ten komunikat??? |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 10:48
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 14:23
Coś dziwne są te wyniki. Nie podają open, a nasz starszy i lubiany kolega klubowy WKB PIAST Czesław Kruk najpierw podawali że jest pierwszy w kategorii przed Puszczewiczem a obecnie że dystns około 15 km pokonał w...6 godzin! |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 15:28 Zdjęcia Marioli
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 15:31 Zdjęcia
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 15:39
2011-11-20, 14:23 - Martix napisał/-a:
Coś dziwne są te wyniki. Nie podają open, a nasz starszy i lubiany kolega klubowy WKB PIAST Czesław Kruk najpierw podawali że jest pierwszy w kategorii przed Puszczewiczem a obecnie że dystns około 15 km pokonał w...6 godzin! |
Kilku biegaczy wystarowało około 30 min wcześniej.
Pozdrawiam |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 15:59 fajna imprezka
to jest mój pierwszy rok biegania "sportowego"spełniając marzenia i pierwszy raz biegłem na dystansie 15 km , bardzo podobała mi sie imprezka w Graczach ("taka swojska"). Dzieki za atmosferę i superek zdjęcia |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 16:24 wyniki open
zrobiłem wyniki open na podstawie wyników organizatora.
1. Jacek Sobas PAP TEAM Kędzierzyn-Koźle 16 1 00:51:56
2. Janusz Put 16 2 00:52:03
3. Vitalij Marynicz Finisz Kalisz 16 3 00:52:14
4. Jan Kadłuczka CROSS Krapkowice 16 4 00:52:26
5. Tomasz Chawawko shemir.pl 30 1 00:52:30
6. Sławomir Pieczurowski niezrzeszony 50 1 00:52:34
7. Rafał Tyburek OŁAWA 30 2 00:52:46
8. Ryszard Janusz niezrzeszony 40 1 00:53:18
9. Adam AMBROZIK JEDNOSTKA WOJSKOWA 30 3 00:53:38
10. Jerzy Siemaszko LUKS Żórawina 40 2 00:54:30
11. Piotr Spaliński KB Dombud Oława 40 3 00:54:34
12. Norbert CZAPKA JW 2697 BRZEG 40 4 00:54:41
13. Piotr Piotrowski KORFANTÓW 16 5 00:54:49
14. Andrzej Grzesik STARA KUZNIA 40 6 00:54:59
15. Bartłomiej Misa KORFANTÓW 16 6 00:55:06
16. Krzysztof PACHUTA ŻÓŁWIK OPOLE 16 7 00:55:24
17. Dawid Then ultra.beskid.bielsko 30 4 00:56:48
18. Adam Klimczak WKB Piast Wrocław 16 8 00:56:49
19. Paweł Pac 16 9 00:57:24
20. Janusz Magiera Forma Wodzisław Śl 40 7 00:57:37
21. Krzysztof Lesik FORMA Wodzisław Śląski 30 5 00:57:42
22. Kazimierz Grycman 30 6 00:57:53
23. Dominik Krumin WKB Piast Wrocław 30 7 00:57:56
24. Robert Kuriata olaws złotoryja 40 8 00:58:17
25. Adam Koloska Forma Wodzisław Śl 40 9 00:58:19
26. Krzysztof SZWED WKB META LUBLINIEC 40 10 00:58:24
27. Marcin ZIELIŃSKI BIEG OPOLSKI / 30 8 00:58:30
28. Łukasz Młodynia 30 9 00:59:27
29. Stefan Sikora Beskidek Bielsko Biala 60 1 01:00:18
30. Roman Maciaszczyk KB Dombud Oława 40 11 01:00:26
31. Andrzej Wymysło NIEZRZESZONY 50 2 01:00:37
32. Michał Barszowski niezrzeszony 40 12 01:00:42
33. Dionizy Pilarski OLESNICA 50 3 01:00:51
34. Sebastian Wolny Forma Wodzisław Śl. 30 10 01:00:57
35. Witold Janiak LUKS Żurawina 40 13 01:01:09
36. Adam Wcisło LKS ISKRA Jaszkowa 30 11 01:01:14
37. Henryk Ambrosiewicz KB Lew Legnica 60 2 01:01:22
38. Artur SIERKA WKB PIAST WROCLAW 30 12 01:01:44
39. Grzegorz Garczyński niezrzeszony 60 3 01:01:50
40. Dawid Weissensteiner niezrzeszony 16 10 01:01:55
41. Robert Jędrusiński WKB PIAST WR 50 4 01:02:04
42. Tomasz KUBISZ WKB META LUBLINIEC 30 13 01:02:06
43. Krzysztof Szmajda 30 14 01:02:24
44. Łukasz Karasowski BRZEG 16 11 01:02:36
45. Zbigniew Wlaczk NKB zryw Namysłów 50 5 01:02:42
46. Tadeusz Szołucha KB Lew Legnica 50 6 01:02:58
47. Mirosław GERLICH Forma Wodzisław Śl. 40 14 01:03:10
48. Mirosław KUCZOK FORMA WODZISŁAW ŚLĄSK 30 15 01:03:15
49. Sławomir Cały Bieg Opolski 30 16 01:03:24
50. Piotr Lewicki LKS ISKRA Jaszkowa 30 17 01:03:31
51. Sławomir Horbowy niezrzeszony 40 15 01:03:37
52. Edward Baran bielawianka 50 7 01:03:42
53. Dariusz Gutowski NGB Kłobuck 40 16 01:03:50
54. Adam Michalski WKB Piast Wrocław 40 17 01:04:04
55. Witold PELIKAN NGB Kłobuck 40 18 01:04:15
56. Arkadiusz Tołłoczko KB DOMBUD Oława 30 18 01:04:18
57. Janusz Szafarczyk WKB META LUBLINIEC 40 19 01:04:19
58. Jarosław Dąbrowski Monar Gracze 30 19 01:04:22
59. Jerzy Piotrkowski Wkb PIAST Wrocław 50 8 01:04:25
60. Sebastian Holik niezrzeszony 30 20 01:04:36
61. Maciej Hilla Monar Gracze 16 12 01:04:38
62. Sebastian Kuzara 30 21 01:04:41
63. Jarosław Jagusiak WKB Meta Lubliniec 30 22 01:04:42
64. Zbigniew Marszałkowski Forma Wodzisław Śl 50 9 01:04:51
65. Sebastian Wróbel Maratony Polskie TEAM 30 23 01:05:00
66. Wiesław KOPIJ PKSBrzeg 40 20 01:05:03
67. Jacek Gołębiewski HERMES Świdnica 30 24 01:05:11
68. Maciej Bandzarzewski Pro-Run 16 13 01:05:15
69. Marian Jakubowski BAZALT-GRACZE 50 10 01:05:16
70. Jerzy Janik OSIR STRZELCE OP. 50 11 01:05:32
71. Marek Rajczyk 30 25 01:05:48
72. Franciszek Mileniczuk Monar Gracze 16 14 01:06:24
73. Adam Marszałkowski Forma Wodzisław Śl 30 26 01:06:35
74. Marek Wiącek IM 2010 40 21 01:06:37
75. Tomasz Bernacki niezrzeszony 30 27 01:06:41
76. Robert Matyszczak niezrzeszony 16 15 01:06:42
77. Łukasz Hrydczuk BRZEG 16 16 01:06:47
78. Adam Król PKB Żółwik Opole 50 12 01:06:52
79. Mirosław Więckiewicz niezrzeszony 30 28 01:06:56
80. Paweł Antoniak niezrzeszony 30 29 01:06:57
81. Jarosław Cieśla S.E.iR.Pol.koło nr 17 40 22 01:07:00
82. Władysław Smykowski KB Dombud Oława 60 4 01:07:09
83. Ryszard Mikłuszka LUKS Żórawina 50 13 01:07:14
84. Zbigniew KILAR NIEZRZESZONY 50 14 01:07:17
85. Jacek Bosy FAST FOOT Opole 30 30 01:07:30
86. Leszek Mielcarek NIEZRZESZONY 50 15 01:07:42
87. Sebastian Lach niezrzeszony 30 31 01:07:54
88. Robert Smuda 40 23 01:08:01
89. Waldemar Bereszko 50 16 01:08:09
90. Andrzej Środa Bella Italia - 40 24 01:08:16
91. Adam PRZYBYŁA LZS LIGOTA TUŁOWICKA 16 17 01:08:27
92. Daniel Różański niezrzeszony 30 32 01:08:28
93. Maciej Szczepaniak niezrzeszony 30 33 01:08:29
94. Jerzy Fijak Bielsko-Biała 50 17 01:08:35
95. Roman MATYSZCZAK WKB META 40 25 01:08:39
96. Andrzej CYMANEK EK TWARDZIEL 40 26 01:08:50
97. Wiesław KOZIMOR MaratonyPolskie.PL TEAM 50 18 01:08:55
98. Michał BALBUS Miechowice 50 19 01:08:56
99. Zbigniew Jasiak niezrzeszony 50 20 01:08:59
100. Marek Fuduła Monar Gracze 16 18 01:09:29
101. Benjamin Kaczmarczyk Monar Gracze 16 19 01:09:35
102. Stanisław Białas PKS BRZEG 50 21 01:09:38
103. Józef Lisek STRZELCE OP 60 5 01:09:43
104. Zenon Puszczewicz KBlupus Olesnica-Brzeg 70 1 01:09:52
105. Jarosław Reclik Forma Wodzisław Śl. 40 27 01:09:57
106. Zdzisław Lipowski KB Lew Legnica 60 6 01:10:05
107. Piotr Morski 40 28 01:10:14
108. Wojciech Smagała WKB PIAST WROCLAW 30 34 01:10:19
109. Mirosław ŁUDZIŃSKI WCT SPARTAN 50 22 01:10:20
110. Jacek Dudzik LKS ISKRA Jaszkowa 50 23 01:10:27
111. Grzegorz Kalinowski TeMMPo Wałbrzych 30 35 01:10:35
112. Dawid Ślusarek niezrzeszony 16 20 01:10:37
113. Piotr Malski niezrzeszony 40 29 01:10:50
114. Józef Zachariasz LUKS Żórawina 40 30 01:10:59
115. Piotr Roleczek Olaws Złotoryja 40 31 01:11:05
116. Józef Palczak WKB PIAST Wrocław 70 2 01:11:09
117. Łukasz Kubrak Monar Gracze 16 21 01:11:12
118. Sebastian Nicpoń NGB Kłobuck 16 22 01:11:13
119. Stanisław Czajkowski niezrzeszony 60 7 01:11:19
120. Tomasz WYPYCH UGKS ODRA BRZEG 40 32 01:11:21
121. Wiesław Hrydczuk BRZEG 40 33 01:11:36
122. Wiesław MARKIEWICZ ŻÓŁWIK OPOLE 50 24 01:11:37
123. Rafał Koszyk niezrzeszony 30 36 01:12:02
124. Leon Czarnecki niezrzeszony 50 25 01:12:05
125. Franciszek Bartecki GTC Skalnik Gracze 50 26 01:12:16
126. Kazimierz Kordziński MaratonyPolskie.PL TEAM 50 27 01:12:18
127. Mirosław Jakubowski KB Lew Legnica 50 28 01:12:19
128. Zbigniew Jasianek SIERADZ 50 29 01:12:21
129. Edward Ogonowski Żółwik Opole 60 8 01:12:22
130. Adam Pienio 16 23 01:12:23
131. Michał Gocoł I Ty możesz 30 37 01:12:25
132. Piotr Nonas 40 34 01:12:31
133. Marek Błoch niezrzeszony 50 30 01:12:37
134. Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 50 31 01:12:40
135. Edmund Koprek WKB Meta Lubliniec 50 32 01:12:55
136. Ryszard Górecki Niezrzeszony 40 35 01:12:58
137. Leon Dubij WROCŁAW 70 3 01:13:03
138. Rafał Różański niezrzeszony 16 24 01:13:16
139. Mariusz Kozyrski JUDO SOBÓTKA 16 25 01:13:22
140. Dawid Sędzikowski Monar Gracze 16 26 01:13:28
141. Filip Trzęsicki WROCŁAW 16 27 01:13:29
142. Bartosz Czarnecki Monar Gracze 16 28 01:13:30
143. Łukasz Figurski Fast Foot Opole 16 29 01:13:45
144. Marek Imielski WKB META LUBLINIEC 50 33 01:13:46
145. Bogusław Rotte niezrzeszony 50 34 01:14:30
146. Piotr Wrona niezrzeszony 40 36 01:14:31
147. Patryk Brzeżński Monar Gracze 16 30 01:14:45
148. Eligiusz Olszewski OpoleBiega 30 38 01:14:46
149. Damian Rawluk xTri.pl Multisport Team 30 39 01:14:54
150. Sebastian Figas niezrzeszony 30 40 01:15:00
151. Jacek Starostka Torpeda Kędzierzyn-Koźle 30 41 01:15:10
152. Radosław Sydor NIEZRZESZONY 30 42 01:15:19
153. Mieczysław Styczeń KĄTY WR 70 4 01:15:23
154. Marek Lewandowski niezrzeszony 16 31 01:15:26
155. Andrzej Hałon niezrzeszony 50 35 01:15:46
156. Jan Głogowski MOSiR Piekary Śląskie 60 9 01:15:48
157. Bogumił Ożogowski Monar Gracze 40 37 01:15:53
158. Piotr Sewadczak 30 43 01:15:54
159. Marcin Drabik WKB PIAST WROCŁAW 40 38 01:15:55
160. Arkadiusz BIERNACKI KB LUPUS OLEŚNICA 40 39 01:16:28
161. Czesław Gabryś niezrzeszony 60 10 01:16:34
162. Józef Jagodzinski WKB Walbrzych 60 11 01:16:51
163. Krzysztof Bunia GTC Skalnik Gracze 50 36 01:17:04
164. Ryszard Mojsiejczuk AKB Knurów 60 12 01:17:09
165. Paweł Marcinkiewicz niezrzeszony 40 40 01:17:12
166. Marek Hackemer niezrzeszony 50 37 01:17:15
167. Ryszard Borowski UGKS Odra Brzeg 50 38 01:17:23
168. Marek Łabuz WKB Piast Wrocław 50 39 01:17:35
169. Krzysztof BOCZULA niezrzeszony 40 41 01:17:42
170. Witold Radke 60 13 01:17:43
171. Krzysztof Górka NIEZRZESZONY 50 40 01:18:07
172. Dariusz Sajkiewicz Fast Foot Opole 16 32 01:18:59
173. Andrzej Sobczak biegajznami.pl 50 41 01:19:03
174. Zenon Kędzierski OSiR Strzelce Op. 60 14 01:19:45
175. Krzysztof FURTAK LUBIN 40 42 01:20:14
176. Remigiusz Cherek Monar Gracze 16 33 01:20:40
177. Zbigniew Ptak BZK Relaks 50 42 01:21:11
178. Artur Pelikan niezrzeszony 16 34 01:21:16
179. Marceli Grzejszczak niezrzeszony 30 44 01:21:20
180. Marian Michowski WKB PIAST WROCŁAW 70 5 01:22:55
181. Grzegorz Pogorzelski Drużyna Szpiku/Dęby Wałbr 40 43 01:23:20
182. Paweł Żak NYSA BIEGA PWSZ 16 35 01:23:33
183. Ryszard Tasarek Nysa Biega 50 43 01:23:35
184. Adam Mickiewicz GTC SKALNIK GRACZE 40 44 01:23:52
185. Tomasz PAWLIK NIEZRZESZONY 30 45 01:24:12
186. Marcin MODES NIEZRZESZONY 30 46 01:24:13
187. Marcin Kubiak Straż Miejska Wrocław 30 47 01:24:22
188. Bogdan Ścibisz 60 15 01:24:55
189. Jarosław Klecza NYSA BIEGA 40 45 01:24:58
190. Henryk Wójcik UGKS Odra Brzeg 40 46 01:25:21
191. Krzysztof Kajdana niezrzeszony 40 47 01:25:34
192. Krzysztof Basik Monar Gracze 40 48 01:25:42
193. Remigiusz Jurek niezrzeszony 50 44 01:26:06
194. Michał Sternalski wkb piast wroclaw 30 48 01:26:56
195. Marek POLOCZEK WKB PIAST WROCŁAW 50 45 01:27:14
196. Andrzej Starostka Kędzierzyn-Koźle 60 16 01:27:33
197. Michał Stadniczuk LUKS Żórawina 70 6 01:28:23
198. Bogusław MALISZEWSKI Niezrzeszony 50 46 01:28:25
199. Bartłomiej Szperna Monar Gracze 16 36 01:28:26
200. Marek Nowak GRACZE 30 49 01:28:27
201. Piotr Piasta Monar Gracze 16 37 01:28:28
202. Zbigniew Pater wkb piast wroclaw 70 7 01:28:30
203. Henryk Tomczak WKB PIAST Wrocław 40 49 01:29:19
204. Robert Bąk Monar Gracze 30 50 01:29:34
205. Bartosz Tadla niezrzeszony 16 38 01:29:37
206. Piotr Jop Monar Gracze 16 39 01:29:38
207. Konrad Barchan Monar Gracze 30 51 01:29:55
208. Bogdan Krępa niezrzeszony 50 47 01:30:51
209. Adam Wirski 30 52 01:31:44
210. Mariusz Kowalczyk niezrzeszony 30 53 01:32:11
211. Mariusz Trela Monar Gracze 16 40 01:32:29
212. Krzysztof Targosz Monar Gracze 30 54 01:32:30
213. Dariusz Woyczyński WKB PIAST WROCŁAW 40 50 01:38:00
214. Marcin Siedlarski Monar Gracze 30 55 01:38:50
215. Arkadiusz Majchrowski Monar Gracze 30 56 01:38:51
216. Marcin Ostry MONAR GRACZE 30 57 01:41:02
217. Paweł Paczkowski Monar Gracze 16 41 01:44:02
218. Tomasz Jarczok Monar Gracze 16 42 01:44:03
219. Krzysztof Czubak GTC Gracze 50 48 01:47:31
220. Boleslaw Grygiel niezrzeszony 60 17 01:47:43
221. Ryszard Kocwa GRACZE 30 58 06:00:00
222. Edward Kaszuba WKB Piast Wrocław 60 18 06:00:00
223. Czesław Kruk WKB Piast Wrocław 70 8 06:00:00
1. Danuta Piskorowska niezrzeszony 30 1. 00:58:15
2. Anna Ryguła niezrzeszona 16 1. 00:59:45
3. Kornelia POLEK-DURAJ LUKS ŻÓRAWINA 30 2. 01:00:03
4. Natalia Kondys KORFANTÓW 16 2. 01:10:02
5. Alicja Banasiak SprintBielsko Biala 50 1. 01:10:38
6. Agnieszka Mizera niezrzeszony 40 1. 01:10:40
7. Daria Pogrzeba 16 3. 01:10:46
8. Monika Gocha niezrzeszony 30 3. 01:10:57
9. Justyna STEFANIAK KB LUPUS OLEŚNICA 30 4. 01:11:49
10. Natalia Haczyk 30 5. 01:11:56
11. Adriana Dudek niezrzeszony 40 2. 01:12:24
12. Agnieszka Kozyrska WKB Piast Wrocłąw 30 6. 01:13:21
13. Dorota KUBISZ WKB META LUBLINIEC 30 7. 01:13:55
14. Sabina USZKO NIEZRZESZONY 40 3. 01:13:57
15. Irena Trzęsicka OPIUM FITNESS CLUB 40 4. 01:15:27
16. Anna Pastucha Cross Krapkowice 50 2. 01:17:14
17. Aleksandra Bartosz 40 5. 01:17:45
18. Danuta Pilarz-Małkiewicz WKB Piast Wrocław 40 6. 01:17:54
19. Sandra Budzeń Nysa Ekonomik 16 4. 01:20:24
20. Aneta Ludwig-Chłąd niezrzeszony 30 8. 01:23:18
21. Ewa Łabuz WKB Piast Wrocław 50 3. 01:24:14
22. Ewa Białas PKS-BRZEG 40 7. 01:24:21
23. Emilia Dudek NYSA BIEGA 30 9. 01:24:56
24. Anna Szmit niezrzeszony 16 5. 01:25:49
25. Joanna Paruszewska Fast Foot Opole 30 10. 01:26:13
26. Anna Migoń 30 11. 01:26:16
27. Wiesława Tomczak WKB PIAST Wrocław 50 4. 01:28:29
28. Sabina Ćwiek SG-SQUAD 30 12. 01:30:37
29. Anna Strojwąs 50 5. 01:34:15
30. Jadwiga Stagrowska niezrzeszony 50 6. 01:35:46
31. Kasia SZYSZKA BIEG OPOLSKI 40 8. 01:36:55
32. Angelina Chrustowska OKFiR ŚMIGIEL 30 13. 01:37:59
33. Emilia Foler GRACZE 16 6. 06:00:00
|
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 16:38 TVP-Opole
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 16:45
2011-11-19, 21:27 - gkalinowski napisał/-a:
dzięki za foty i poświęcenie :) |
Jakie poświęcenie - sama przyjemność :) |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 16:49
2011-11-19, 21:46 - sopel napisał/-a:
Dzięki Jarku za fajne zdjęcia ! :) I za spotkanie :) Twój debiut zaliczony na medal ! :)
Dzięki za jak co roku fajną klimatyczna imprezę biegową i za spotkania ze znajomymi, które dla mnie są tym najfajniejszym akcentem każdych biegów !:))) Gratuluję Wam życiówek , debiutów, i ukończenia biegu :) |
No właśnie...gdzie jest medal ;)
I dla takich spotkań warto trochę pobiegać (nawet z aparatem).
Pozdrawiam :) |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 18:24 klasyfikacja/zdjecia
./.
Wielkie dzięki za zdjęcia wszystkim, którzy je zamieścili :)
No i ogromne podziękowania za zrobienie klasyfikacji generalnej :) |
|
| | | |
|
| 2011-11-20, 20:48
2011-11-20, 16:24 - KKFM napisał/-a:
zrobiłem wyniki open na podstawie wyników organizatora.
1. Jacek Sobas PAP TEAM Kędzierzyn-Koźle 16 1 00:51:56
2. Janusz Put 16 2 00:52:03
3. Vitalij Marynicz Finisz Kalisz 16 3 00:52:14
4. Jan Kadłuczka CROSS Krapkowice 16 4 00:52:26
5. Tomasz Chawawko shemir.pl 30 1 00:52:30
6. Sławomir Pieczurowski niezrzeszony 50 1 00:52:34
7. Rafał Tyburek OŁAWA 30 2 00:52:46
8. Ryszard Janusz niezrzeszony 40 1 00:53:18
9. Adam AMBROZIK JEDNOSTKA WOJSKOWA 30 3 00:53:38
10. Jerzy Siemaszko LUKS Żórawina 40 2 00:54:30
11. Piotr Spaliński KB Dombud Oława 40 3 00:54:34
12. Norbert CZAPKA JW 2697 BRZEG 40 4 00:54:41
13. Piotr Piotrowski KORFANTÓW 16 5 00:54:49
14. Andrzej Grzesik STARA KUZNIA 40 6 00:54:59
15. Bartłomiej Misa KORFANTÓW 16 6 00:55:06
16. Krzysztof PACHUTA ŻÓŁWIK OPOLE 16 7 00:55:24
17. Dawid Then ultra.beskid.bielsko 30 4 00:56:48
18. Adam Klimczak WKB Piast Wrocław 16 8 00:56:49
19. Paweł Pac 16 9 00:57:24
20. Janusz Magiera Forma Wodzisław Śl 40 7 00:57:37
21. Krzysztof Lesik FORMA Wodzisław Śląski 30 5 00:57:42
22. Kazimierz Grycman 30 6 00:57:53
23. Dominik Krumin WKB Piast Wrocław 30 7 00:57:56
24. Robert Kuriata olaws złotoryja 40 8 00:58:17
25. Adam Koloska Forma Wodzisław Śl 40 9 00:58:19
26. Krzysztof SZWED WKB META LUBLINIEC 40 10 00:58:24
27. Marcin ZIELIŃSKI BIEG OPOLSKI / 30 8 00:58:30
28. Łukasz Młodynia 30 9 00:59:27
29. Stefan Sikora Beskidek Bielsko Biala 60 1 01:00:18
30. Roman Maciaszczyk KB Dombud Oława 40 11 01:00:26
31. Andrzej Wymysło NIEZRZESZONY 50 2 01:00:37
32. Michał Barszowski niezrzeszony 40 12 01:00:42
33. Dionizy Pilarski OLESNICA 50 3 01:00:51
34. Sebastian Wolny Forma Wodzisław Śl. 30 10 01:00:57
35. Witold Janiak LUKS Żurawina 40 13 01:01:09
36. Adam Wcisło LKS ISKRA Jaszkowa 30 11 01:01:14
37. Henryk Ambrosiewicz KB Lew Legnica 60 2 01:01:22
38. Artur SIERKA WKB PIAST WROCLAW 30 12 01:01:44
39. Grzegorz Garczyński niezrzeszony 60 3 01:01:50
40. Dawid Weissensteiner niezrzeszony 16 10 01:01:55
41. Robert Jędrusiński WKB PIAST WR 50 4 01:02:04
42. Tomasz KUBISZ WKB META LUBLINIEC 30 13 01:02:06
43. Krzysztof Szmajda 30 14 01:02:24
44. Łukasz Karasowski BRZEG 16 11 01:02:36
45. Zbigniew Wlaczk NKB zryw Namysłów 50 5 01:02:42
46. Tadeusz Szołucha KB Lew Legnica 50 6 01:02:58
47. Mirosław GERLICH Forma Wodzisław Śl. 40 14 01:03:10
48. Mirosław KUCZOK FORMA WODZISŁAW ŚLĄSK 30 15 01:03:15
49. Sławomir Cały Bieg Opolski 30 16 01:03:24
50. Piotr Lewicki LKS ISKRA Jaszkowa 30 17 01:03:31
51. Sławomir Horbowy niezrzeszony 40 15 01:03:37
52. Edward Baran bielawianka 50 7 01:03:42
53. Dariusz Gutowski NGB Kłobuck 40 16 01:03:50
54. Adam Michalski WKB Piast Wrocław 40 17 01:04:04
55. Witold PELIKAN NGB Kłobuck 40 18 01:04:15
56. Arkadiusz Tołłoczko KB DOMBUD Oława 30 18 01:04:18
57. Janusz Szafarczyk WKB META LUBLINIEC 40 19 01:04:19
58. Jarosław Dąbrowski Monar Gracze 30 19 01:04:22
59. Jerzy Piotrkowski Wkb PIAST Wrocław 50 8 01:04:25
60. Sebastian Holik niezrzeszony 30 20 01:04:36
61. Maciej Hilla Monar Gracze 16 12 01:04:38
62. Sebastian Kuzara 30 21 01:04:41
63. Jarosław Jagusiak WKB Meta Lubliniec 30 22 01:04:42
64. Zbigniew Marszałkowski Forma Wodzisław Śl 50 9 01:04:51
65. Sebastian Wróbel Maratony Polskie TEAM 30 23 01:05:00
66. Wiesław KOPIJ PKSBrzeg 40 20 01:05:03
67. Jacek Gołębiewski HERMES Świdnica 30 24 01:05:11
68. Maciej Bandzarzewski Pro-Run 16 13 01:05:15
69. Marian Jakubowski BAZALT-GRACZE 50 10 01:05:16
70. Jerzy Janik OSIR STRZELCE OP. 50 11 01:05:32
71. Marek Rajczyk 30 25 01:05:48
72. Franciszek Mileniczuk Monar Gracze 16 14 01:06:24
73. Adam Marszałkowski Forma Wodzisław Śl 30 26 01:06:35
74. Marek Wiącek IM 2010 40 21 01:06:37
75. Tomasz Bernacki niezrzeszony 30 27 01:06:41
76. Robert Matyszczak niezrzeszony 16 15 01:06:42
77. Łukasz Hrydczuk BRZEG 16 16 01:06:47
78. Adam Król PKB Żółwik Opole 50 12 01:06:52
79. Mirosław Więckiewicz niezrzeszony 30 28 01:06:56
80. Paweł Antoniak niezrzeszony 30 29 01:06:57
81. Jarosław Cieśla S.E.iR.Pol.koło nr 17 40 22 01:07:00
82. Władysław Smykowski KB Dombud Oława 60 4 01:07:09
83. Ryszard Mikłuszka LUKS Żórawina 50 13 01:07:14
84. Zbigniew KILAR NIEZRZESZONY 50 14 01:07:17
85. Jacek Bosy FAST FOOT Opole 30 30 01:07:30
86. Leszek Mielcarek NIEZRZESZONY 50 15 01:07:42
87. Sebastian Lach niezrzeszony 30 31 01:07:54
88. Robert Smuda 40 23 01:08:01
89. Waldemar Bereszko 50 16 01:08:09
90. Andrzej Środa Bella Italia - 40 24 01:08:16
91. Adam PRZYBYŁA LZS LIGOTA TUŁOWICKA 16 17 01:08:27
92. Daniel Różański niezrzeszony 30 32 01:08:28
93. Maciej Szczepaniak niezrzeszony 30 33 01:08:29
94. Jerzy Fijak Bielsko-Biała 50 17 01:08:35
95. Roman MATYSZCZAK WKB META 40 25 01:08:39
96. Andrzej CYMANEK EK TWARDZIEL 40 26 01:08:50
97. Wiesław KOZIMOR MaratonyPolskie.PL TEAM 50 18 01:08:55
98. Michał BALBUS Miechowice 50 19 01:08:56
99. Zbigniew Jasiak niezrzeszony 50 20 01:08:59
100. Marek Fuduła Monar Gracze 16 18 01:09:29
101. Benjamin Kaczmarczyk Monar Gracze 16 19 01:09:35
102. Stanisław Białas PKS BRZEG 50 21 01:09:38
103. Józef Lisek STRZELCE OP 60 5 01:09:43
104. Zenon Puszczewicz KBlupus Olesnica-Brzeg 70 1 01:09:52
105. Jarosław Reclik Forma Wodzisław Śl. 40 27 01:09:57
106. Zdzisław Lipowski KB Lew Legnica 60 6 01:10:05
107. Piotr Morski 40 28 01:10:14
108. Wojciech Smagała WKB PIAST WROCLAW 30 34 01:10:19
109. Mirosław ŁUDZIŃSKI WCT SPARTAN 50 22 01:10:20
110. Jacek Dudzik LKS ISKRA Jaszkowa 50 23 01:10:27
111. Grzegorz Kalinowski TeMMPo Wałbrzych 30 35 01:10:35
112. Dawid Ślusarek niezrzeszony 16 20 01:10:37
113. Piotr Malski niezrzeszony 40 29 01:10:50
114. Józef Zachariasz LUKS Żórawina 40 30 01:10:59
115. Piotr Roleczek Olaws Złotoryja 40 31 01:11:05
116. Józef Palczak WKB PIAST Wrocław 70 2 01:11:09
117. Łukasz Kubrak Monar Gracze 16 21 01:11:12
118. Sebastian Nicpoń NGB Kłobuck 16 22 01:11:13
119. Stanisław Czajkowski niezrzeszony 60 7 01:11:19
120. Tomasz WYPYCH UGKS ODRA BRZEG 40 32 01:11:21
121. Wiesław Hrydczuk BRZEG 40 33 01:11:36
122. Wiesław MARKIEWICZ ŻÓŁWIK OPOLE 50 24 01:11:37
123. Rafał Koszyk niezrzeszony 30 36 01:12:02
124. Leon Czarnecki niezrzeszony 50 25 01:12:05
125. Franciszek Bartecki GTC Skalnik Gracze 50 26 01:12:16
126. Kazimierz Kordziński MaratonyPolskie.PL TEAM 50 27 01:12:18
127. Mirosław Jakubowski KB Lew Legnica 50 28 01:12:19
128. Zbigniew Jasianek SIERADZ 50 29 01:12:21
129. Edward Ogonowski Żółwik Opole 60 8 01:12:22
130. Adam Pienio 16 23 01:12:23
131. Michał Gocoł I Ty możesz 30 37 01:12:25
132. Piotr Nonas 40 34 01:12:31
133. Marek Błoch niezrzeszony 50 30 01:12:37
134. Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 50 31 01:12:40
135. Edmund Koprek WKB Meta Lubliniec 50 32 01:12:55
136. Ryszard Górecki Niezrzeszony 40 35 01:12:58
137. Leon Dubij WROCŁAW 70 3 01:13:03
138. Rafał Różański niezrzeszony 16 24 01:13:16
139. Mariusz Kozyrski JUDO SOBÓTKA 16 25 01:13:22
140. Dawid Sędzikowski Monar Gracze 16 26 01:13:28
141. Filip Trzęsicki WROCŁAW 16 27 01:13:29
142. Bartosz Czarnecki Monar Gracze 16 28 01:13:30
143. Łukasz Figurski Fast Foot Opole 16 29 01:13:45
144. Marek Imielski WKB META LUBLINIEC 50 33 01:13:46
145. Bogusław Rotte niezrzeszony 50 34 01:14:30
146. Piotr Wrona niezrzeszony 40 36 01:14:31
147. Patryk Brzeżński Monar Gracze 16 30 01:14:45
148. Eligiusz Olszewski OpoleBiega 30 38 01:14:46
149. Damian Rawluk xTri.pl Multisport Team 30 39 01:14:54
150. Sebastian Figas niezrzeszony 30 40 01:15:00
151. Jacek Starostka Torpeda Kędzierzyn-Koźle 30 41 01:15:10
152. Radosław Sydor NIEZRZESZONY 30 42 01:15:19
153. Mieczysław Styczeń KĄTY WR 70 4 01:15:23
154. Marek Lewandowski niezrzeszony 16 31 01:15:26
155. Andrzej Hałon niezrzeszony 50 35 01:15:46
156. Jan Głogowski MOSiR Piekary Śląskie 60 9 01:15:48
157. Bogumił Ożogowski Monar Gracze 40 37 01:15:53
158. Piotr Sewadczak 30 43 01:15:54
159. Marcin Drabik WKB PIAST WROCŁAW 40 38 01:15:55
160. Arkadiusz BIERNACKI KB LUPUS OLEŚNICA 40 39 01:16:28
161. Czesław Gabryś niezrzeszony 60 10 01:16:34
162. Józef Jagodzinski WKB Walbrzych 60 11 01:16:51
163. Krzysztof Bunia GTC Skalnik Gracze 50 36 01:17:04
164. Ryszard Mojsiejczuk AKB Knurów 60 12 01:17:09
165. Paweł Marcinkiewicz niezrzeszony 40 40 01:17:12
166. Marek Hackemer niezrzeszony 50 37 01:17:15
167. Ryszard Borowski UGKS Odra Brzeg 50 38 01:17:23
168. Marek Łabuz WKB Piast Wrocław 50 39 01:17:35
169. Krzysztof BOCZULA niezrzeszony 40 41 01:17:42
170. Witold Radke 60 13 01:17:43
171. Krzysztof Górka NIEZRZESZONY 50 40 01:18:07
172. Dariusz Sajkiewicz Fast Foot Opole 16 32 01:18:59
173. Andrzej Sobczak biegajznami.pl 50 41 01:19:03
174. Zenon Kędzierski OSiR Strzelce Op. 60 14 01:19:45
175. Krzysztof FURTAK LUBIN 40 42 01:20:14
176. Remigiusz Cherek Monar Gracze 16 33 01:20:40
177. Zbigniew Ptak BZK Relaks 50 42 01:21:11
178. Artur Pelikan niezrzeszony 16 34 01:21:16
179. Marceli Grzejszczak niezrzeszony 30 44 01:21:20
180. Marian Michowski WKB PIAST WROCŁAW 70 5 01:22:55
181. Grzegorz Pogorzelski Drużyna Szpiku/Dęby Wałbr 40 43 01:23:20
182. Paweł Żak NYSA BIEGA PWSZ 16 35 01:23:33
183. Ryszard Tasarek Nysa Biega 50 43 01:23:35
184. Adam Mickiewicz GTC SKALNIK GRACZE 40 44 01:23:52
185. Tomasz PAWLIK NIEZRZESZONY 30 45 01:24:12
186. Marcin MODES NIEZRZESZONY 30 46 01:24:13
187. Marcin Kubiak Straż Miejska Wrocław 30 47 01:24:22
188. Bogdan Ścibisz 60 15 01:24:55
189. Jarosław Klecza NYSA BIEGA 40 45 01:24:58
190. Henryk Wójcik UGKS Odra Brzeg 40 46 01:25:21
191. Krzysztof Kajdana niezrzeszony 40 47 01:25:34
192. Krzysztof Basik Monar Gracze 40 48 01:25:42
193. Remigiusz Jurek niezrzeszony 50 44 01:26:06
194. Michał Sternalski wkb piast wroclaw 30 48 01:26:56
195. Marek POLOCZEK WKB PIAST WROCŁAW 50 45 01:27:14
196. Andrzej Starostka Kędzierzyn-Koźle 60 16 01:27:33
197. Michał Stadniczuk LUKS Żórawina 70 6 01:28:23
198. Bogusław MALISZEWSKI Niezrzeszony 50 46 01:28:25
199. Bartłomiej Szperna Monar Gracze 16 36 01:28:26
200. Marek Nowak GRACZE 30 49 01:28:27
201. Piotr Piasta Monar Gracze 16 37 01:28:28
202. Zbigniew Pater wkb piast wroclaw 70 7 01:28:30
203. Henryk Tomczak WKB PIAST Wrocław 40 49 01:29:19
204. Robert Bąk Monar Gracze 30 50 01:29:34
205. Bartosz Tadla niezrzeszony 16 38 01:29:37
206. Piotr Jop Monar Gracze 16 39 01:29:38
207. Konrad Barchan Monar Gracze 30 51 01:29:55
208. Bogdan Krępa niezrzeszony 50 47 01:30:51
209. Adam Wirski 30 52 01:31:44
210. Mariusz Kowalczyk niezrzeszony 30 53 01:32:11
211. Mariusz Trela Monar Gracze 16 40 01:32:29
212. Krzysztof Targosz Monar Gracze 30 54 01:32:30
213. Dariusz Woyczyński WKB PIAST WROCŁAW 40 50 01:38:00
214. Marcin Siedlarski Monar Gracze 30 55 01:38:50
215. Arkadiusz Majchrowski Monar Gracze 30 56 01:38:51
216. Marcin Ostry MONAR GRACZE 30 57 01:41:02
217. Paweł Paczkowski Monar Gracze 16 41 01:44:02
218. Tomasz Jarczok Monar Gracze 16 42 01:44:03
219. Krzysztof Czubak GTC Gracze 50 48 01:47:31
220. Boleslaw Grygiel niezrzeszony 60 17 01:47:43
221. Ryszard Kocwa GRACZE 30 58 06:00:00
222. Edward Kaszuba WKB Piast Wrocław 60 18 06:00:00
223. Czesław Kruk WKB Piast Wrocław 70 8 06:00:00
1. Danuta Piskorowska niezrzeszony 30 1. 00:58:15
2. Anna Ryguła niezrzeszona 16 1. 00:59:45
3. Kornelia POLEK-DURAJ LUKS ŻÓRAWINA 30 2. 01:00:03
4. Natalia Kondys KORFANTÓW 16 2. 01:10:02
5. Alicja Banasiak SprintBielsko Biala 50 1. 01:10:38
6. Agnieszka Mizera niezrzeszony 40 1. 01:10:40
7. Daria Pogrzeba 16 3. 01:10:46
8. Monika Gocha niezrzeszony 30 3. 01:10:57
9. Justyna STEFANIAK KB LUPUS OLEŚNICA 30 4. 01:11:49
10. Natalia Haczyk 30 5. 01:11:56
11. Adriana Dudek niezrzeszony 40 2. 01:12:24
12. Agnieszka Kozyrska WKB Piast Wrocłąw 30 6. 01:13:21
13. Dorota KUBISZ WKB META LUBLINIEC 30 7. 01:13:55
14. Sabina USZKO NIEZRZESZONY 40 3. 01:13:57
15. Irena Trzęsicka OPIUM FITNESS CLUB 40 4. 01:15:27
16. Anna Pastucha Cross Krapkowice 50 2. 01:17:14
17. Aleksandra Bartosz 40 5. 01:17:45
18. Danuta Pilarz-Małkiewicz WKB Piast Wrocław 40 6. 01:17:54
19. Sandra Budzeń Nysa Ekonomik 16 4. 01:20:24
20. Aneta Ludwig-Chłąd niezrzeszony 30 8. 01:23:18
21. Ewa Łabuz WKB Piast Wrocław 50 3. 01:24:14
22. Ewa Białas PKS-BRZEG 40 7. 01:24:21
23. Emilia Dudek NYSA BIEGA 30 9. 01:24:56
24. Anna Szmit niezrzeszony 16 5. 01:25:49
25. Joanna Paruszewska Fast Foot Opole 30 10. 01:26:13
26. Anna Migoń 30 11. 01:26:16
27. Wiesława Tomczak WKB PIAST Wrocław 50 4. 01:28:29
28. Sabina Ćwiek SG-SQUAD 30 12. 01:30:37
29. Anna Strojwąs 50 5. 01:34:15
30. Jadwiga Stagrowska niezrzeszony 50 6. 01:35:46
31. Kasia SZYSZKA BIEG OPOLSKI 40 8. 01:36:55
32. Angelina Chrustowska OKFiR ŚMIGIEL 30 13. 01:37:59
33. Emilia Foler GRACZE 16 6. 06:00:00
|
Kaziu, brakuje w wynikach, które przedstawił organizator Pana Krzyśka Dziedzica i Pana Janka Ignasiaka i jeszcze pewnie kogoś z kat. niepełnosprawni |
|
| | | |
|
| 2011-11-21, 16:01 fotki
./.
Widzę, że to będzie moje specialite de la maison ;) - pytanie o zdjęcia.
W sali gdzie czekaliśmy na ogłoszenie wyników mnóstwo zdjęć pstrykał pewien pan/zawodnik. Nie ma tutaj jego fotek. Czy ktokolwiek widział lub ktokolwiek wie gdzie mogą być? :)
Z góry wielkie dzięki :) |
|
| | | |
|
| 2011-11-21, 19:39 Zdjęcia
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2011-11-21, 19:54 wyniki raz jeszcze.
LINK: http://www.dkgracze.com.pl/images/bs2011wyniki.pdf | Arek, w podanych pod tym linkiem tych nazwisk nie ma, więc ja sobie nie mogę ich dopisać. Wyniki zrobiłem na podstawie wyników org. Gracze nigdy nie robiły wyników open tylko kategorie, niestety. |
|
| | | |
|
| 2011-11-21, 22:47
2011-11-20, 16:38 - Jędrek-Twardziel napisał/-a:
15 mnin 12 sek.
Pozdrawiam |
|
| | | |
|
| 2011-11-22, 09:08
2011-11-21, 22:47 - Jacuś napisał/-a:
Powiedzieli że było 420 0sób a było jakieś 256. Powiedzieli że zwycięzca miał nieco ponad 40 minut a miałem prawie 52 minuty. I na koniec zamiast Jacek Sobas podpisali mnie Jacek Sowa... Telewizja wszystko przekręca.:P |
Jak zawsze, Jacku. Ale podpis nas nie zmylił - poznaliśmy Cię ;) |
|