Głowacz

2024-02-08
09:52

2008-05-30, 21:44

Polska, biało-czewroniiiiii!!!ale 22:22 i 2 minuty do konca. Jak to wygrać? Jeszcze 1.54 i piłka nasza.

Głowacz

2024-02-08
09:52

2008-05-30, 21:46

Karol skaszanił, ale jest Szmal i nasza piłka prtzy 22:223i 30 sekund.

2008-05-30, 21:49

I wielka radość Szwedów. Nadal piłka w grze, cholera...

2008-05-30, 22:17

no niestety remis.powiem szczerze ze pierwszy raz oglądałem cały mecz piłki ręcznej.i bardzo mi sie podobało...!!!

Sukces czy porażka...
... sam nie wiem. Może po prostu remis.Zaczynam ten tekst czwarty raz, bo cały czas znika. Szwedzi po meczu cieszyli się bardziej, ale i nasi nie ronili łez. Zwycięstwo było bliższe nas, ale i remis parę razy nam uciekał. Szwedzi pokazali, że kryzys ostatnich kilku lat mają za sobą i walka o Pekin się w sumie nie posunęła do przodu. Musimy wygrać jutro z Islandią, bo inaczej Skandynawowie w niedzielę zagrają tak, jak będą potrzebowali. Mamy z Islandami lepszy bilans niż ze Szwedami: 28 - 2 - 25 i w bramkach 1344 - 1324 - to oczywiście sprzed tego meczu.
Pamiętam jednak jak przed 5 laty igrzyska w Atenach przegraliśmy na MŚ właśnie z nimi, a prowadziliśmy do przerwy 17:14, by polec 29;33. Ostatnio z nimi trzy razy wygraliśmy i niech tak będzie jutro, a my w niedziele nie zlekceważmy Argentyny, bo ona potrafią grać wielkie mecze, jak ten wygrany z późniejszym mistrzem świata Chorwacją 5 lat temu.
Nasi po meczu dowcipkowali z kibicami i dawnymi kolegami z boiska i czuli niedosyt, ale czy Wenta za mało rotował składem taki mądry nie jestem. W niedzielę wygrają i awansują bądź ze Szwedami bądź z Islandią. Jestem pewny i nie ma co myśleć o nieudanej ostatniej akcji - jutro też jest dzień.

żeli
Artur Żelichowski

2024-04-29
14:11

2008-06-01, 07:20

2008-05-30, 22:27 - Głowacz napisał/-a:

zdecydowanie sukces. po wczorajszym zwycięstwie z Islandią są o krok od awansu. dzisiaj mecz ze zdecydowanie najsłabszą Argentyną, co oczywiście nie znaczy że można przeciwnika zlekceważyć. Polakom wystarczy remis.

Sukces już prawie jest...
...Dlaczego prawie? Bo jak przegramy to wchodzi Islandia i Szwecja. Właśnie zaczęli, a ja znów przy linii.

Głowacz

2024-02-08
09:52

2008-06-01, 20:31

i w tym momencie przy 0:1 jesteśmy poza igrzyskami.

Głowacz

2024-02-08
09:52

2008-06-01, 20:32
 Na razie się udało...
Dwa ataki Argentynów nieudane, ale wciąż 0:1.

Głowacz

2024-02-08
09:52

2008-06-01, 20:34
 Lubię Siódmaka...
... i Wicharego, bo obaj sprawili, że wróciliśmy do gry 1:1 i oni przy piłce.

Głowacz

2024-02-08
09:52

2008-06-01, 20:36

jurasik i Tłuk i 3:1 i wracamy na pozycje upatrzone, zwycięskie.

2008-06-01, 20:41

... ale jesteśmy na rzie w Pekinie: 4:3 po niewykorzystanym przez Jurasika karnym i 4:4. Ni etak miało być, ale jest 5:4.

2008-06-01, 20:45

kONtra Jurasika i 7:4, a choć dwie minuty dla Siódmaka to juz się nic nie zmieni.

Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona :1  2  3  4