2024-03-25
17:32

2011-01-15, 22:21

2011-01-15, 22:06 - emka64 napisał/-a:

Z taką grą, jaką dzisiaj zaprezentowali chłopcy to finał będzie nierealny... Na szczęście dowieźli zwycięstwo do końca i niech o tym meczu jak najszybciej zapomną... Teraz powinni zgnieść Chile by podnieść nieco morale przed drugą rundą, bo jeśli też będą toczyć ciężki bój... będzie trudno walczyć o czołowe miejsca.
Wierzę że się uda, bo niejednokrotnie udowadniali, że potrafią się w mig podnieść, po fatalnych meczach

PRZECZYTAJ MÓJ BLOG (39 wpisów)
  ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (98 sztuk)

J@rek
Jarek

---

2011-01-15, 23:08

Pierwsza połowa 11:6 dla naszych a druga 16:12 dla Argentyny.Chłodno oceniając to ani w ataku ani w obronie nic nie pokazali. Jeśli tak dalej będą grali to ze Szwecją nie mają czego szukać,a nawet z Koreą dostaną baty

J@rek
Jarek

---

2011-01-15, 23:10

Pierwsza połowa 11:6 dla naszych a druga 16:12 dla Argentyny.Chłodno oceniając to ani w ataku ani w obronie nic nie pokazali. Jeśli tak dalej będą grali to ze Szwecją nie mają czego nawet z Koreą dostaną baty

emka64
TEAM

2024-03-29
21:54

2011-01-15, 22:21 - szlaku13 napisał/-a:

Takiej gry na "aferę" naszej sbornej jeszcze nie widziałem. Nawet komentatorzy się dopasowali, Wyszomirskiego w bramce zauważyli chyba po 5 minutach.
Nie ważne jak kto gra, najważniejsze, że na końcu wygrywają Polacy :)

Po 14 min. 4 bramki

Po 14 min. Argentyńczycy zdobywają pierwszą bramkę.

Po 60 min. dziwnej gry wygraliśmy, a to jednak sztuka grać beznadziejnie i wygrać :)

2011-01-16, 13:30

Ważne jest zwycięstwo. Ja mocno kibicuję, ale nie tylko reprezentacji całej, co braciom Jureckim, którzy urodzili się i stawiali pierwsze sportowe kroki w Kościanie :) 3mam mocno kciuki za końcowy sukces!

Hepatica
K -
TEAM

---

2011-01-17, 10:13

Licze na to, ze dzisija chłopcy pokażą, że potrafia grać w szczypiorniaka na wysokim poziomie. Bo jak powiedział ich trener nie to jest wazne jak słaby jest przeciwnik ale jak graja zawodnicy. Trzymam za nich kciuki bo wiem, że potrafią być waleczni jak lwy i skuteczni jak Wilhelm Tell:))).

szlaku13
Artur Żak

2024-03-25
17:32

2011-01-17, 10:39

2011-01-17, 10:13 - frangula napisał/-a:

Jak Wilhelm Tell? ;) To oni będą grali w sadzie jabłkowym? ;)
Zatem... życzę im, i nam kibicom, by "Orły" Wenty miały dziś kusze nabite ostrymi bełtami... ;)))

176fm
Marek Foksa

---

2011-01-17, 11:41

Ciężkie, silne, nieruchawe chłopy, które z trudem grają przciwko obronie 5-1,a wogóle nie potrafią grać przeciwko obronie 4-2.Przy małej ruchliwosci całej drużyny rozgrywający nie są w stanie minąć jeden na jeden przeciwnika i otworzyć drogi do bramki Wielka nonszalancja w 100% sytuacjach bramkowych.Wielokrotnie wyłączam telewizor w czasie meczu by sie uspokoić.
Oczywiście cieszę sie z wygranych.
Liczę na ich wspaniałe przygotowanie kondycyjne i że kolejni przeciwnicy w miarę turnieju będą mieli coraz mniej sił.

ZOBACZ GALERIĘ MOICH ZDJĘĆ (35 sztuk)

emka64
TEAM

2024-03-29
21:54

2011-01-18, 03:55

Pierwsza połowa z Chile to kolejna mizeria, ale nie to mnie martwi , ale słowa Lijewskiego przed meczem :
"nie możemy wyjśc na boisko i trząść przed nimi portkami".
Jeżeli trzęsą portkami przed najsłabszym zespołem w grupie to czym będą trząść przed Szwecją czy Chorwacją ?

emka64
TEAM

2024-03-29
21:54

2011-01-19, 08:53

Mega sensacja z tą Argentyną . Szykuje się jutro straszny bój. Za Częstochowę i potop bić Szwedów !

Jkopf
Kuba

2018-03-05
14:17

2011-01-19, 09:07

Z Koreańczykami było super w obronie i całkiem nieźle w ataku od drugiej połowy.

W obecnej sytuacji wymarzone byłoby zwycięstwo ze Szwecją, bo sytuację wyjściową w II etapie byśmy mieli świetną.

2011-01-19, 09:07 - pudliszewski napisał/-a:

Mecz był wspaniały choc z początku wyglądało grożnie. Nie mogłem się tylko patrzec jak przy końcu popełniono tyle błędów w obronie i Koreańczycy to wykorzystali choc to nam nie zagrażało, no i ta czerwona kartka na 20 sek. przed końcem. Teraz nastwmy się na Szwedów!

2011-01-20, 22:20

Ciężka przeprawa zakończona klęską ,ale jaką klęską.Parady Szmala ,trafienia Lijewskiego ,współpraca całego zespołu napawają mnie optymizmem i myślę ,że finał będzie nasz.Dzisiejszy mecz był piękny i choć nie wygrany daje prognozy na przyszłe mecze .Szwecja to trudny przeciwnik .Ich masakrycznie szybkie wymiany ,jeszcze szybsze kontrataki wzbudzały podziw ,lecz myślę ,że w finale ekipa Bogdana Wenty dała by mi radę!!A Wy co sądzicie o dzisiejszym meczu??

Polska - Szwecja
A ja się nie zgodzę... Jak w obronie i bramce grali naprawdę nieźle tak w ataku nie grali nic. W pierwszej połowie masa nie wymuszonych strat z niecelnych podań, brak pomysłu na rozegranie ataku cały czas próbowali grać do koła co zupełnie nie wychodziło, bardzo rzadko uruchamiali skrzydła czy próbowali jakiegoś rzutu z biodra ogólnie... kiszka.

Widać było, że wyszli zdenerwowani i właściwie żaden zawodnik ataku nie grał na 100%. A najbliższy mecz z Danią pokaże nasz charakter...

emka64
TEAM

2024-03-29
21:54

2011-01-22, 10:20

2011-01-21, 07:52 - struz napisał/-a:

Jestem podobnego zdania. Dotychczas narzekano na obronę, ale ze Szwedami zagrała bardzo dobrze. Natomiast atak pożal się Boże. Szwedzi wyłączyli Bieleckiego i Jureckiego i amen. 6 razy grając w przewadze strzeliliśmy tylko 1 bramkę, kilka tracąc. Widać jak brakuje Krzysztofa Lijewskiego.

Jkopf
Kuba

2018-03-05
14:17

2011-01-22, 13:24

Oby dziś wyglądało to lepiej i z Duńczykami będzie zwycięstwo. Emocji na pewno nie zabraknie!

Wątek wielostronicowy, wyświetlana strona :1  2  3