XX Maraton Ekologiczny
Lębork, 2011.6.19

Termin nadsyłania zgłoszeń elektronicznych: 2011.06.17
Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kpruszak.promocja@interia.pl

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE ZAKOŃCZONE

SZCZEGÓŁOWA LISTA ZGŁOSZEŃ (OPCJA DLA ORGANIZATORA)

LISTA STARTOWA
LPZAWODNIKROKPLECKLUBMIASTOKRAJ
1
ABUCEWICZ WALDEMAR1959
M
MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOPolska
2
Adamczyk Zbigniew1955
M
KM Truchcik ŁubiankaZamek BierzgłowskiPolska
3
ANDRZEJEWSKI Piotr1959
M
Marynarka Wojenna ŚwinoujścieŚwinoujściePolska
4
ANDRZEJEWSKI TADEUSZ1933
M
WARSZAWA-BIELANYWARSZAWAPolska
5
ANTOSIK GRAŻYNA1981
K
KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKOSŁAWNOPolska
6
ANTOSIK GRZEGORZ1977
M
KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOPolska
7
Arkadiusz Piróg1982
M
LKS ZANTYR SZTUMSZTUMPolska
8
Balicheva Oksana1986
K
Duna KlusivsivUkr
9
BANASIAK ALICJA1952
K
SPRINT BIELSKO BIALABIELSKO BIALAPolska
10
Baraniecki Zbigniew1958
M
KB Maniac PoznańPoznańPolska
11
Baranowski Piotr1977
M
niezrzeszonyKoszalinPolska
12
Barbużyński Bogusław1966
M
PKWLA GdańskPolska
13
Barcikowska Wioletta1970
K
niezrzeszonyElblągPolska
14
Bartnicka Anetta1974
K
niezrzeszonyElblągPolska
15
Bartnicki Wojciech1968
M
niezrzeszony ,ELBLĄGElblągPolska
16
BARTOSIK KAMIL1975
M
niezrzeszonyELBLĄGPolska
17
BASIŃSKI MARIUSZ1961
M
K.S.KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNPolska
18
Bednarczyk Tomasz1987
M
niezrzeszonyLęborkPolska
19
BEDNARZ Jerzy1946
M
niezrzeszonyPOZNAN-ChybyPolska
20
Beresnewa Elena1985
K
niezrzeszonyogrudokBLR
21
Białk Mirosław1977
M
niezrzeszonyLeśniewoPolska
22
Białogrodzki Leszek1971
M
Piaseczno PiasecznoPolska
23
BIAŁOGRODZKI SYLWESTER1961
M
niezrzeszonyZALESIE GÓRNEPolska
24
BIAŁOGRODZKI TADEUSZ1958
M
niezrzeszonyZALESIE GÓRNEPolska
25
BIANKOWSKI JAROSŁAW1966
M
MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOPolska
26
Bielicki Krzysztof1963
M
MUKL BrodnicaBrodnicaPolska
27
Bierzanowski Rafał1975
M
niezrzeszonySłupskPolska
28
Bobryk Anna1993
K
niezrzeszonylosicePolska
29
Bobryk Zenon1957
M
PCK ŁosiceŁOSICEPolska
30
Boczyński Krystian1985
M
JW 46-51 GdyniaPuckPolska
31
Bogucki Marian1955
M
MUKL-BRODNICABrodnicaPolska
32
Bomba Jarosław1973
M
niezrzeszonyRumiaPolska
33
Borkowski Aleksander1956
M
MKL-MaratonSwinoujsciePolska
34
Borkowski Mieczysław1952
M
niezrzeszonyNowa Wieś LęborskaPolska
35
Borowiecki Ireneusz1970
M
ElblągElblągPolska
36
Borowski Dariusz1965
M
niezrzeszonyPrzechlewoPolska
37
Borski Adam1973
M
42.195 WejherowoWejherowoPolska
38
Borucki Dariusz1965
M
IRYD - GołdapGołdapPolska
39
Breska Witold1974
M
im 2010KościerzynaPolska
40
Brzykcy Rafał1986
M
grupa trójmiastoGrabiny ZameczekPolska
41
Bugaj Mirosław1960
M
MaltaPoznanPolska
42
Bukowski Marian1948
M
niezrzeszonyKONSKIEPolska
43
Burek Andrzej1952
M
Maratończyk Team SzczecinSzczecinPolska
44
Cechmann Andrzej1960
M
Urząd Morski GdyniaGdańskPolska
45
Cechmann Andrzej1960
M
Urząd Morski w GdyniGdańskPolska
46
CHACUŚ RYSZARD1973
M
KB TUPOT USTKASŁUPSKPolska
47
Chojniak Wiesław1973
M
niezrzeszonyPoznańPolska
48
Chrząstkowski Lucjan1950
M
ElblągElblągPolska
49
Chudy Henryk1955
M
K S Olszewski i SynowieSławnoPolska
50
chwastyk karol1938
M
KB.Katy WrocławskieKaty WrocławskiePolska
51
Ciarkowski Jacek1952
M
KB ManiacPoznańPolska
52
Cichorek Dariusz1972
M
Kaliski Klub Biegacza FiniszKaliszPolska
53
Cieszyński Andrzej1979
M
System Wentylacja LęborkLęborkPolska
54
Cilulko Rafał1984
M
niezrzeszonyGdańskPolska
55
Cybruch Krzysztof1966
M
niezrzeszonyElblągPolska
56
Cybruch Krzysztof1966
M
niezrzeszonyElblągPolska
57
Cyman Ryszard1961
M
Tęcza Nowa Wieś LęborskaLubowidz Polska
58
Czaus Krzysztof1978
M
niezrzeszonyGórowo IławeckiePolska
59
Czech Roman1949
M
K.B. OLSZEWSKI I SYNOWIESŁUPSKPolska
60
Czekierda Ireneusz1966
M
Borek ChełmChełmPolska
61
Czyściecki Wojciech1978
M
Grupa TrójmiastoGdańskPolska
62
Ćwirko Sławomir1972
M
SłupskłupskPolska
63
DARIUSZ BARBARSKI1970
M
niezrzeszonyNowe Miasto LubawsPolska
64
Darowski Dariusz1972
M
Dp-SportTrzebnicaPolska
65
Dąbrowski Jacek1972
M
Maratończyk Team SzczecinKalisz PomorskiPolska
66
DERDA ROBERT1972
M
TT Szczecin / MKL "Maraton" ŚwinoujścieSzczecinPolska
67
Dębicki Artur1968
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
68
Dębowski Piotr1987
M
LKS Zantyr SztumLęborkPolska
69
Dęga Ryszard1955
M
Tupot UstkaUstkaPolska
70
Dłużniewski Jacek1975
M
Dajesz Byku TEAMPolska
71
Dłużniewski Jacek1975
M
Dajesz Byku TEAMŁomżaPolska
72
Dmuchowski Dawid1992
M
niezrzeszonyLęborkPolska
73
Dmuchowski Mirosław1967
M
niezrzeszonyLęborkPolska
74
Dobrowolski Jacek1965
M
ZdroweSmaczki.plGdyniaPolska
75
DOŁKOWSKI Daniel1976
M
niezrzeszonyElblągPolska
76
DOMAŃSKI Jacek1941
M
Meta LubliniecWarszawaPolska
77
Duda Dariusz1962
M
MaratonyPolskie.PL TEAMZielona GóraPolska
78
Dudojc Ewa1956
K
FLORIANChojnicePolska
79
Durak Katarzyna1980
K
LUKS ŻórawinaWrocławPolska
80
Duska Katarzyna1969
K
niezrzeszonyKościerzynaPolska
81
Dziekoński Tadeusz1950
M
Juvenia BiałystokBiałystokPolska
82
Dzięgielewski Marek1962
M
KB im.Piotra Sękowskiego DłużniewoPolska
83
DZIKOWSKI MIECZYSLAW1950
M
UKL OSEMKA POLICEOLICEPolska
84
Elminowski Wojciech1962
M
niezrzeszonyElblągPolska
85
ELWART ROMAN1972
M
LKS-PUCKPUCKPolska
86
Englert Paweł1976
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
87
Erkolo Ashenafi1985
M
TatabányatabányaEthiopia
88
Fabiś Arkadiusz1972
M
Drużyna SzpikuStęszewPolska
89
Fanslau Marek1964
M
niezrzeszonyStarogard GdańskiPolska
90
Fataewa Ekaterina1983
K
niezrzeszonylabińskRus
91
FELKNER Ryszard1961
M
Błękitny Patrol WWFChłapowoPolska
92
Filip Krzysztof1957
M
niezrzeszonyLęborkPolska
93
Filipów Tadeusz1949
M
niezrzeszonyLęborkPolska
94
Fleischer Leszek1975
M
niezrzeszonyOstrów Wlkp.Polska
95
Frontczak Marek1952
M
Supermaraton KaliszKALISZPolska
96
Frontczak Marek1952
M
Supermaraton KaliszKALISZPolska
97
GAPIŃSKI DARIUSZ1969
M
PROGDAR MARATHON TEAMKLINISKA WIELKIEPolska
98
GAPIŃSKI ZBIGNIEW1963
M
OSP SASINOCHOCZEWOPolska
99
garbarek wieslaw1954
M
tkkf truch wspolny dom jarocinjarocinPolska
100
Gazarkiewicz Antoni1952
M
BHMWGdańskPolska
101
głowacki MICHAŁ1983
M
JW 1261 ELBLĄG/ RUGBY CZARNI PRUSZCZ GD.Polska
102
Godzina Damian1979
M
niezrzeszonyTczewPolska
103
Godzina Damian1979
M
niezrzeszonyTczewPolska
104
Godzina Damian1979
M
niezrzeszonyTczewPolska
105
Gojlik Stanisław1960
M
niezrzeszonyElblągPolska
106
Goliszek Bartłomiej1982
M
niezrzeszonyGdańskPolska
107
Góralski Krzysztof1964
M
TS Opatrunki ToruńToruńPolska
108
Górski Antoni1948
M
LęborkLęborkPolska
109
Grabska Renata1950
K
Rzeszowskie gazele i gepardyRzeszówPolska
110
Grochocki Wojciech1936
M
KB Malta PoznańPoznańPolska
111
gryglas mariusz1969
M
START SZCZECIN -ACHILES handbickeszczecinPolska
112
Grygo Krzysztof1960
M
K R-B "Eko" ŁomżaŁomżaPolska
113
Grzegorek Edward1946
M
niezrzeszonyGdańskPolska
114
GRZYBAŁA Andrzej1953
M
KR-B "EKO" ŁomżaŁomżaPolska
115
Grzywacz Magdalena Barbara1984
K
niezrzeszonyGdańskPolska
116
GURGUL TOMASZ1967
M
niezrzeszonySKWIERZYNAPolska
117
GURGUL TOMASZ1967
M
niezrzeszonySKWIERZYNAPolska
118
GUZOWSKI DARIUSZ1969
M
Szkoła Policji SłupskTrzebielinoPolska
119
Hennig Tomasz1973
M
niezrzeszonyRumiaPolska
120
HILDEBRANDT MARIAN1954
M
G.K.S."KASZUBI" LUZINOLUZINOPolska
121
Hinc Natalia1986
K
niezrzeszonaKlukowaHuta/GdańskPolska
122
Hirsz Piotr1976
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
123
Hryciuk Łukasz1986
M
niezrzeszonyDębnoPolska
124
HURYŃ EWA1973
K
Maratończyk Team SzczecinSZCZECINPolska
125
Hypś Waldemar1958
M
Drużyna SzpikuOlsztynPolska
126
Igielski Krzysztof1976
M
niezrzeszonyLubońPolska
127
Jan Paraniak1950
M
Marathonguiderna ABuddingeSweden
128
Janicki Jaroslaw1966
M
Hermes GryfinoGryfinoPolska
129
Jankowski Lech1955
M
Maratończyk Team SzczecinSzczecinPolska
130
Jankowski Paweł1984
M
niezrzeszonyLęborkPolska
131
Jasek Tadeusz1951
M
NierzeszonyRadziechowyPolska
132
Jaworski Mariusz1986
M
niezrzeszonyGdańskPolska
133
Jaworski Rafał1971
M
WKB Meta LubliniecBłoniePolska
134
Jażdżewski Sebastian1981
M
KB GOCH BYTÓWUgoszczPolska
135
Jezierski Grzegorz1964
M
kB maniac PoznańpoznańPolska
136
Juchta-Szyport Wiesława1961
K
ElblągElblągPolska
137
Jurek Bogdan1965
M
DRUZYNA SZPIKUMosinaPolska
138
JURKIEWICZ MARIUSZ1969
M
niezrzeszonyŚWIDWINPolska
139
Kamil Skrzybalski1988
M
Flava RunŁebaPolska
140
Kamizelich Janusz1968
M
niezrzeszonyWęgorzewoPolska
141
Kania Maciej1977
M
niezrzeszonyRumiaPolska
142
Kapuścińska-Bernatek Aleksandra1973
K
niezrzeszonyWarszawaPolska
143
KAPUŚCIŃSKI Zbigniew1972
M
Maratończyk Team SzczecinSZCZECINPolska
144
Karamucki Jacek1976
M
DRUŻYNA SZPIKUPolkowicePolska
145
Karczmitowicz BARBARA1974
K
DPS ZgierzZGIERZPolska
146
Karczmitowicz JACEK1970
M
Tygodnik ZgierskiZGIERZPolska/Zgierz
147
Karkosz Ryszard1952
M
niezrzeszonyJaworznoPolska
148
Karnatsevich Halina1969
K
niezrzeszonyGrodnoBelarus
149
Katryński Sławomir1961
M
KaRoeS ToruńToruńPolska
150
Kawalec Leszek1961
M
niezrzeszonyBrody Żar.Polska
151
Kawiorska Maria1956
K
MaratonyPolskie.PL TEAMPszczewPolska
152
Kazimierz Majna1951
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
153
Kącicki Maciej1978
M
niezrzeszonyRumiaPolska
154
Kępa Justyna 1984
K
VĘGORIA WĘGORZEWOWęgorzewoPolska
155
Klebba Krzysztof1983
M
LKS PuckPuckPolska
156
KOBUSIŃSKI JÓZEF1951
M
niezrzeszonyWARSZAWAPolska
157
KOLASIŃSKI Jarosław1959
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
158
Kolczyński Jerzy1970
M
Grupa TrójmiastoPolska
159
Konysz Bartłomiej1989
M
Piekło LędziechowoPolska
160
Koper Adam1978
M
SBZZSkórkaPolska
161
Koperski Jan1958
M
MKS Święc SławnoSławnoPolska
162
Kostecki Mariusz1986
M
niezrzeszonyCzarna DąbrówkaPolska
163
Kostecki Tomasz1974
M
biegamyrazem.plGdyniaPolska
164
Kośny Gustaw1983
M
44 Baza Lotnictwa MorskiegoPoznańPolska
165
Kotlarek Marcin1974
M
niezrzeszonyarszawaPolska
166
Kotyla Cyryl1966
M
niezrzeszonyBaninoPolska
167
Kowal Adam1976
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
168
Kowalska Ilona1970
K
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanówPolska
169
Kowalski Jacek1967
M
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanówPolska
170
Kozłowska Danuta1955
K
niezrzeszonySierpcPolska
171
Kozłowski Daniel1980
M
niezrzeszonyLęborkPolska
172
Kropidłowski Florian1935
M
Drużyna SzpikuPolicePolska
173
Król Bogdan1955
M
IKS,,Smok"Lotos,PGNiG,Apotex,OrnetaOrnetaPolska
174
Królczyk Tadeusz1970
M
JW 4808 GołdapGołdapPolska
175
Krzysztof Góralski1964
M
TS Opatrunki ToruńToruńPolska
176
Kubik Jozef1961
M
Ruch dla Zdrowia RzeszowRopczycePolska
177
Kujawski Robert1978
M
5004 GdyniaGdyniaPolska
178
Kuryło Paweł1972
M
niezrzeszonyAugustówPolska
179
Kuryło Paweł1972
M
niezrzeszonyAugustówPolska
180
Kwiatkowska Iwona1959
K
ElblągElblągPolska
181
Kwiatkowski Krzysztof1959
M
ElblągElblągPolska
182
Kwiatkowski Stanislaw1967
M
ts opatrunkibrodnicaPolska
183
Lasota Irena1951
K
niezrzeszonaWałczPolska
184
Lasota Mirosław1953
M
niezrzeszonyWałczPolska
185
Lebioda Sebastian1987
M
LKB Braci Petk LęborkWickoPolska
186
Leśniewski Kazimierz1942
M
niezrzeszonyWłocławekPolska
187
Lewandowski Krzysztof1979
M
RaciążRaciążPolska
188
Lewandowski Mirosław1960
M
Rasch Polska GoleniówGoleniówPolska
189
Lewandowski Zenon1952
M
KB TKKF Promyk Ciechanów - "Tygodnik Ciechanowski"CiechanówPolska
190
Liban Zygfryd1943
M
niezrzeszonyTczewPolska
191
Lichosik Jerzy1950
M
niezrzeszonyjelenia góraPolska
192
Lichosik Jerzy1950
M
niezrzeszonyjelenia góraPolska
193
Lipczuk Piotr1967
M
KRS Borek-ChelmChełmPolska
194
Lisius Tomasz1964
M
niezrzeszonyGdańskPolska
195
Litwin Jarosław1963
M
niezrzeszonyRumiaPolska
196
Litwin Jarosław1963
M
niezrzeszonyRumiaPolska
197
Lubawiński Krzysztof1978
M
JW 2980 BRANIEWOBraniewoPolska
198
ŁOTYSZ MAREK1964
M
niezrzeszonyKOSZALINPolska
199
Łukaszewski Witold1967
M
niezrzeszonyRadziwiłłów Maz.Polska
200
Łukomski Tomasz1964
M
KB Maniac PoznańPoznańPolska
201
Łukomski Tomasz1964
M
KB maniac PoznańPoznańPolska
202
Łuński Zbigniew1952
M
AKB MrągowoMrągowoPolska
203
Łyczko Sławomir1965
M
Garbate MazuryKętrzynPolska
204
Maciej Zyborowicz1968
M
niezrzeszonyGdańskPolska
205
Maciejczyk Czeslaw1960
M
Lebork-CityLeborkPolska
206
Maciejewski Grzegorz1975
M
niezrzeszonyLęborkPolska
207
Maciejewski Henryk1940
M
SZWLA Stargard Szcz.MarianowoPolska
208
Maculewicz Marcin1972
M
JP II 1920 - 2005KielcePolska
209
majewski ryszard1958
M
lkb b.petk lęborklęborkPolska
210
Majewski Jan1947
M
KLUB BIEGACZ MRĄGOWOMrągowoPolska
211
Majna Kazimierz1951
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
212
Makowski Dariusz1968
M
Drużyna SzpikuPolkowicePolska
213
MALINOWSKI ZBIGNIEW1954
M
STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ KOŁOBRZEGU KOŁOBRZEGPolska
214
Małecki Janusz1965
M
niezrzeszonyOjrzeńPolska
215
Mańkowski Dariusz1966
M
JastrowieJastrowiePolska
216
Marek MAKOWSKI1960
M
11 pa WęgorzewoWęgorzewoPolska
217
Marian Kaźmierczak1947
M
42.195 WejherowoWejherowoPolska
218
Markowski Michał1983
M
MKS Pogoń SiedlceSIEDLCEPolska
219
MARZEC BOGDAN1962
M
MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINPolska
220
Matejuk Wiesław1961
M
IKS,,Smok"Lotos,PGNiG,Apotex,OrnetaOrnetaPolska
221
Matlewska Marzena1970
K
ElblągElblągPolska
222
Matlewska Marzena1970
K
niezrzeszonyElblągPolska
223
MATUSIAK TOMASZ1972
M
UKS WIEŻA POSTOMINOSŁUPSKPolska
224
Matuszewski Ryszard1955
M
KB TKKF PROMYK CIECHAÓW -niepełnosprawnyCiechanówPolska
225
MAZUR Krzysztof1964
M
MaratonyPolskie.PL TEAMSzczawno-ZdrójPolska
226
MERSZTEIN Zofia1960
K
ULKS Opal Kudowa ZdrójKudowa ZdrójPolska
227
Michalak Krzysztof1976
M
niezrzeszonyZGIERZPolska
228
Michał Smoliński1954
M
OSiR Tarnowo PodgórneLusowoPolska
229
Mielewczyk Łukasz1987
M
LKB Braci Petk LĘBORKWICKOPolska
230
Mierzwa Witold1974
M
DarłowoDarłowoPolska
231
Mierzwa Witold1974
M
DarłowoDarłowoPolska
232
Mietrkiewicz Arkadiusz1971
M
IKS,,Smok"Lotos,PGNiG,Apotex,OrnetaOrnetaPolska
233
Miller Czesław1940
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
234
Miotke Eugeniusz1958
M
GKS "KASZUBI" LuzinoLuzinoPolska
235
Mirocha Jan1990
M
Podlaski Klub BiegowyBiałystokPolska
236
Misiaczek Piotr1967
M
niezrzeszonyKRAKOWPolska
237
Miszczuk Arkadiusz1967
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
238
Mizera Agnieszka1969
K
AZS AWF KatowiceWrocławPolska
239
MOCZYNSKI LESZEK1951
M
TKKF KOLEJ.BYDGOSZCZBYDGOSZCZPolska
240
Modzelewski Kazimierz1937
M
42.195 WejherowoWejherowoPolska
241
Modzelewski Krzysztof1966
M
42.195 WejherowoOrlePolska
242
Moszczyński Jacek1969
M
niezrzeszonyZgierzPolska
243
Mrozowicz Jarosław1971
M
niezrzeszonyElblągPolska
244
Murawski Jerzy1947
M
niezrzeszonyŁódzPolska
245
Myszk Aleksandra1975
K
niezrzeszonyNowa Wieś LęborskaPolska
246
Myszk Mirosław1973
M
niezrzeszonyNowa Wieś LęborskaPolska
247
Nagórek Krzysztof1957
M
TUPOT UstkaSłupskPolska
248
NERĆ AGATA1985
K
niezrzeszonyPOMIECHÓWEKPolska
249
NERĆ AGATA1985
K
niezrzeszonyPOMIECHÓWEKPolska
250
Nienadowska Beata1968
K
niezrzeszonyElblągPolska
251
Nieścior Andrzej1974
M
niezrzeszonyCHOCZEWOPolska
252
Niwinski Stanislaw1934
M
Pomorski Klub Weteranow l.a; w SopocieyGDANSKPolska
253
Niwińska Aleksandra1986
K
AZS AWF KatowiceChojnówPolska
254
Nizioł Marian1957
M
niezrzeszonyPiasecznoPolska
255
NOWAK Andrzej1973
M
niezrzeszonyBRANIEWOPolska
256
Nowicki Przemysław1978
M
Maratończyk Team SzczecinSzczecinPolska
257
Oberhäuser Leo1959
M
Lebork-CityönchengladbachNiemcy
258
OCHNIO RYSZARD1975
M
POLONIA W.T.Z. JASTROWIEJASTROWIEPolska
259
Okoń Stanisław1966
M
KB Wygan KolobrzegKołobrzegPolska
260
Oleś Katarzyna1986
K
Szakale Bałut ŁódźŁódźPolska
261
Olszewski Roman1973
M
ElblągELBLĄGPolska
262
Olszowy Kazimierz1948
M
Marynarka Wojenna / KLUBGdyniaPolska
263
Opałka Jan1950
M
KB im.Piotra SękowskiegoPłońskPolska
264
Pałat Paweł1986
M
niezrzeszonyElblągPolska
265
Pańczak Maria1939
K
..Koalicja Polska"PoznańPolska
266
Pańczak Maria1939
K
,,Koalicja Polska"PoznańPolska
267
Paprocki Ryszard1961
M
GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborskanowa wieś lęborskaPolska
268
Paraniak Barbro1956
K
Team Skavsaret IFuddingeSweden
269
Parusiński Jan1954
M
Triada SopotGdańskPolska
270
Pawelczyk Krzysztof1972
M
niezrzeszonyLęborkPolska
271
Pawłowska DOROTA1980
K
KS DRWĘCA Nowe Miasto LubawskieKurzetnikPolska
272
Pawłowski Bogusław1963
M
niezrzeszonyZielona GóraPolska
273
Petelski Paweł1956
M
7 Szpital Marynarki WojennejGdańskPolska
274
Piątek Adam1948
M
ElblągElblągPolska
275
Piątek Bogdan1953
M
LECHICI ZielonkaZielonkaPolska
276
Piechna Andrzej1969
M
KB TKKF Promyk CiechanówOjrzeńPolska
277
Piechna Włodzimierz1970
M
KB TKKF Promyk CiechanówOjrzeńPolska
278
Pijanowski Jan1962
M
niezrzeszonyTczewPolska
279
Pilecki Piotr1978
M
Drużyna SzpikuBorkowoPolska
280
Piłczyński Zbigniew1963
M
niezrzeszonySłupskPolska
281
Piwoński Arkadiusz1973
M
KM Truchcik ŁubiankaToruńPolska
282
Pobłocki Piotr1965
M
UKS Ekonomik - Maratończyk LęborkLĘBORKPolska
283
Podgórski Damian1979
M
IKS,,Smok"Lotos,PGNiG,Apotex,OrnetaOrnetaPolska
284
Podziński Edward 1961
M
niezrzeszonyŁódźPolska
285
Pokorniecki Tomasz1987
M
MaratonyPolskie.PL TEAMToruńKenia
286
Popow Edward1945
M
Morsy GdańskGdańskPolska
287
Porzeziński Piotr1976
M
niezrzeszonyNakło nad NoteciąPolska
288
Prętnik Dawid1983
M
GONGO TEAMRumiaPolska
289
Prokopiuk Jarosław1966
M
MW GdyniaGdyniaPolska
290
Prostek Sławomir1978
M
LUKS ŻórawinaKłodzkoPolska
291
Pruchniewski Sławomir1979
M
niezrzeszonyWarszawaPolska
292
Prymak Jakub1990
M
niezrzeszonyBiałystokPolska
293
Prymakowska Barbara1943
K
Sokół TarnówtarnówPolska
294
Przewódzki Janusz1956
M
CiechanówCiechanówPolska
295
Pudlis Monika1977
K
IKS,,Smok"Lotos,PGNiG,Apotex,OrnetaOrnetaPolska
296
Puścikowski Mariusz1972
M
niezrzeszonyRumiaPolska
297
Rachwał Jacek1966
M
niezrzeszonyTrzyciążPolska
298
Radtka Tomasz1974
M
niezrzeszonyŁobżenicaPolska
299
Rafał Jaworski1971
M
WKB Meta LubliniecBłoniePolska
300
Raszewski Artur1966
M
DRUŻYNA SZPIKUWrocławPolska
301
Reszka Zygfryd1952
M
ElblągElblągPolska
302
ROGOWSKI ZBIGNIEW1947
M
niezrzeszonyGDYNIAPolska
303
ROMAN Elżbieta1954
K
ULKS Opal Kudowa ZdrójKudowa ZdrójPolska
304
Romanowski Krzysztof1976
M
System Wentylacja LęborkLęborkPolska
305
Rompca Dariusz1964
M
GKS Kaszubi LuzinoLuzinoPolska
306
ROPIAK Ryszard1944
M
KURPIE MyszyniecMYSZYNIECPolska
307
Rosińska Janina1936
K
AZS ŁÓDŹPabianicePolska
308
Rosłoń Marcin1978
M
Run2-D2WarszawaPolska
309
Rotkiewicz Marek1977
M
Drużyna SzpikuSzczecinPolska
310
Rudnik Jerzy1952
M
FLORIAN ChojnicePolska
311
Rutkowicz Michał1980
M
MaratonyPolskie.PL TEAMToruńPolska
312
Rybacki Artur1976
M
niezrzeszonyWłocławekPolska
313
Rymkiewicz Aleksandra1966
K
ElblągElblągPolska
314
Ryszard Matuszewski1955
M
kb tkkf promyk ciechanówciechanówPolska
315
Ryzak Marian1962
M
NEWAG NOWY SĄCZRYTROPolska
316
Salabura Tomasz1979
M
"BRYZA" PostominoPostominoPolska
317
Salita Lech1960
M
Altom GnieznoGnieznoPolska
318
Santarek Wojciech1978
M
4 RunSzczecinPolska
319
Sarapuk Krzysztof1970
M
GdyniaGdyniaPolska
320
Sawicki Eligiusz1963
M
niezrzeszonyZłotówPolska
321
Schoennagel Paweł1975
M
niezrzeszonyGdańskPolska
322
Seget Edward1960
M
Vęgoria WęgorzewoWęgorzewoPolska
323
Seligowska Monika1985
K
IKS,,Smok"Lotos,PGNiG,Apotex,OrnetaLelkowoPolska
324
Siemaszko Zbigniew1958
M
LUKS ŻórawinaWrocławPolska
325
Sieracki Leszek1963
M
niezrzeszonyInowrocławPolska
326
Sierocki Jan1959
M
ATP AugustówAugustówPolska
327
SIKORA STEFAN1949
M
BESKIDEK BIELSKO BIALABIELSKO BIALAPolska
328
SIKORA TOMASZ1958
M
niezrzeszonyŚWIDWINPolska
329
Sikorski Witold1961
M
KB RUN 42BobolicePolska
330
Siółkowski Wiesław1955
M
Straż Pożarna ElblągElblągPolska
331
Skiba Włodzimierz1964
M
Stowarzyszenie Triathlonowe U64 PoznańPoznańPolska
332
Skopiński Bogdan1966
M
ORMWGdyniaPolska
333
Skórka Sławomir1967
M
ElblągElblągPolska
334
Skrzypski Stanisław1948
M
tkkfrozstajedanskPolska
335
Smoliński Michał1959
M
OSiR Tarnowo PodgórneLusowoPolska
336
Snarski Bogdan1979
M
I love KasiaWasilkówPolska
337
Sobczyk Robert1967
M
KB Kliszów1702KołobrzegPolska
338
SOBIEGRAJ Jerzy1949
M
MALTA POZNANPOZNANPolska
339
SOBIEGRAJ Jerzy1949
M
MALTA PoznanPOZNANPolska
340
Sobiesiak Rafał1974
M
44 Baza Lotnictwa MorskiegoLęborkPolska
341
Sobkowiak Ewa1963
K
KB Maniac PoznańPoznańPolska
342
Sobków Adam1966
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
343
Sobolewski Antoni1951
M
niezrzeszonyTczewPolska
344
SOJKA FRANCISZEK1942
M
MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOPolska
345
Sowiński Lech1956
M
LęborkLęborkPolska
346
Sowiński Lech1956
M
LęborkLęborkPolska
347
Stachowiak Jacek1963
M
WAAB MrowinoPrzeźmieorwoPolska
348
Staniszewski Zygmunt1960
M
UNIROL GRAJEWOSzczuczynPolska
349
Stanko Svitlana1986
K
niezrzeszonyUkr
350
Stasiński Stanisław1944
M
K.B.Maniac PoznańPoznańPolska
351
Stefaniak Piotr1962
M
niezrzeszonyLęborkPolska
352
Stefanowski Janusz1973
M
niezrzeszonyWładysławowoPolska
353
Stefański Andrzej1962
M
Maratończyk - ElblągElblągPolska
354
STEMPNIK Dariusz1963
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
355
STOŁOWSKA AURELIA1962
K
AMATOR ELBLĄGELBLĄGPolska
356
STOŁOWSKI PIOTR1961
M
AMATOR ELBLĄGELBLĄGPolska
357
Sulej Bronisław1950
M
Vęgoria WęgorzewoWęgorzewoPolska
358
sulewski krzysztof1985
M
niezrzeszonyjezioranyPolska
359
Swiniarski Jarosław1958
M
niezrzeszonyGdyniaPolska/polska
360
Sychowski Tadeusz1955
M
niezrzeszonyRedaPolska
361
Szałański Sławomir1975
M
niezrzeszonyTczewPolska
362
Szamp Janusz1961
M
niezrzeszonyTczewPolska
363
szczepanski marek1957
M
START SZCZECIN -ACHILES handbickeszczecinPolska
364
Szczepański Krzysztof1971
M
niezrzeszonyRadomskoPolska
365
Szczypkowski Hieronim1959
M
DRUŻYNA SZPIKU Ostrów Wlkp.Ostrów Wlkp.Polska
366
Szewczak Tadeusz1955
M
niezrzeszonyRumiaPolska
367
Szewczuk ANDRZEJ1953
M
niezrzeszonySLUPSKPolska
368
SZEWCZYK Marek1955
M
niezrzeszonyPoznańPolska
369
Szkodzinski Andrzej1959
M
T.S. OpatrunkiToruńPolska
370
SZRAMA Marian1966
M
44 Baza Lotnictwa MorskiegoLęborkPolska
371
Szudejko Jakub1984
M
Grupa TrójmiastodańskPolska
372
Szudejko Piotr1978
M
Grupa TrójmiastoGdańskPolska
373
Szurgot Jolanta1958
K
niezrzeszonyKołoPolska
374
Szymandera Paweł1973
M
TS OpatrunkiToruńPolska
375
Szymański Dariusz1962
M
niezrzeszonyŁomżaPolska
376
Szymczak Lech1956
M
ElblągElblągPolska
377
ŚCIĘGAJ HIERONIM1958
M
PGE ELEKTROCIEPŁOWNIA KIELCEKIELCEPolska
378
Ślązak Andrzej1960
M
Fan Club DżemPiotrków TrybPolska
379
Ślesicki Rafał1986
M
DRUŻYNA SZPIKUGdańskPolska
380
Świdurski Jarosław1977
M
niezrzeszonyKoźmin WielkopolskPolska
381
Tabor Leszek1958
M
LKS Zantyr SztumSztumPolska
382
Taczka Piotr1970
M
niezrzeszonyOstrów Wlkp.Polska
383
Telesiewicz Henryk1947
M
Olszewski i SynowieSławnoPolska
384
Teplich Oksana1983
K
Nabiereszczeniereżnuje CzelnRus
385
Terman Dariusz1979
M
niezrzeszonyNowa Wies LeborskaPolska
386
Thiel Adam1972
M
Team run GdańskLęborkPolska
387
Tocki Dariusz1952
M
PKS VOYAGER LUBAŃOLSZYNAPolska
388
Tomaszewski Krzysztof1967
M
KB Geotermia UniejówTurekPolska
389
TOMASZEWSKI Krzysztof1961
M
Gm.Trąbki WielkieSobowidzPolska
390
Tomecki Jerzy1941
M
TKKF Piekary ŚląskieMysłowicePolska
391
Torłop Przemysław1966
M
Grupa Trójmiasto/Solidarność Port GdańskGdańskPolska
392
Totilas Vidas1971
M
KaunasunasLitwa
393
Treć Leon1959
M
LKS ZANTYR SZTUMSztumPolska
394
Trefon Emanuel1941
M
TKKF Piekary ŚląskiePiekary ŚląskiePolska
395
TROCHIMOWICZ ARTUR1961
M
AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNOSZCZYTNOPolska
396
Troniarz Marcin 1975
M
KS RASZYNRaszyn Polska
397
Tybuszewski Janusz1957
M
Drużyna SzpikuToruńPolska
398
Tymiński Krzysztof1948
M
Lokomotywownia ORGTECHGdańskPolska
399
Ukleja MONIKA1982
K
niezrzeszonyOstrów Wlkp.Polska
400
Utrajczak Daniel1977
M
Brylant KórnikPoznańPolska
401
van der Linden Wanda1961
K
SWRRExeterUK
402
Varga Éva1981
M
OrosházaosházaHungary
403
WABNIC JAN1965
M
niezrzeszonyGDAŃSKPolska
404
Waga Tomasz1973
M
niezrzeszonyKębłowoPolska
405
Waldach Andrzej1970
M
niezrzeszonyNowa Wies LeborskaPolska
406
WALIDUDA JAROSŁAW1972
M
KB LUPUS OLEŚNICAPISARZOWICEPolska
407
Waligórski Tomasz1972
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
408
Wasiliew Christo1952
M
PUŁASKI WARKAWarkaPolska
409
WĄSICKI JACEK1973
M
niezrzeszonySŁUPSKPolska
410
Went Jakub1981
M
załogant kutra ŁEB-31ŁebaPolska
411
Went Jakub1981
M
załogant kutra ŁEB-31ŁebaPolska
412
Wenta Franciszek1951
M
niezrzeszonyKrokowaPolska
413
WETTA MIROSŁAW1964
M
niezrzeszonyLINIAPolska
414
Więcek Krzysztof1975
M
niezrzeszonyGdyniaPolska
415
Wild Karol1961
M
niezrzeszonyWegorzewoPolska
416
Wisniewski Lukasz1984
M
UKS GimpasPaslekPolska
417
Wiśniewski Robert1976
M
TKKF PŁOCKMAŁA WIEŚPolska
418
Wlazłowski Radosław1980
M
niezrzeszonyGdańskPolska
419
Wlodarczyk Zenon1956
M
olszewski i synowieslupskPolska
420
Właz Tadeusz1949
M
niezrzeszonyGdanskPolska
421
Wojciech Bartnicki1968
M
niezrzeszonyElblągPolska
422
Wojtasik Jarosław1965
M
niezrzeszonyZłotówPolska
423
WOZNIAK DOROTA1981
K
FLORIAN CHOJNICEKOLOPolska
424
WÓJCIK GRZEGORZ1965
M
KRS TKKF,,JASTRZĄB.RUDA ŚLĄSKABYTOMPolska
425
Wszelaki Marcin1977
M
niezrzeszonyBrudzeń DużyPolska
426
Zaborski Ryszard1971
M
Orkiestra Sił powietrznych KoszalinKoszalinPolska
427
Zakrzewski Maciej1973
M
niezrzeszonyRumiaPolska
428
ZAPADKA ZYGMUNT1953
M
AKB SZCZYTNOSZCZYTNOPolska
429
Zarembski Sławomir1959
M
ElblągElblągPolska
430
Zaręba Jolanta1965
K
niezrzeszonyRzeszówPolska
431
Zblewski Tadeusz1984
M
Talex BorzytuchomBytówPolska
432
ZEGARLICKI ZYGMUNT1974
M
Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki WojennejGDYNIAPolska
433
Zielonka Mariusz1970
M
CSWLąd PoznańPoznańPolska
434
Ziółkowski Jacek1966
M
niezrzeszonyCross WarszawaWarszawaPolska
435
Znarowska Bożena1963
K
ElblągElblągPolska
436
Zwierz Krzysztof1980
M
42.195 WejherowoWejherowoPolska
437
Zyborowicz Maciej1968
M
niezrzeszonyGdańskPolska
438
Żebrowski Piotr1976
M
tkkf Płock/BrudzeńBrudzeńPolska
439
Żebrowski Piotr1976
M
tkkf PłockBrudzeńPolska
440
Żebrowski Piotr1976
M
tkkf płockBrudzeńPolska
441
Żmiejko Łukasz1985
M
TKKF KOSZALINPolska
442
Żukowski Władysław1953
M
MKS ŚWIĘC SŁAWNOSławnoPolska
443
Oksanicz Grzegorz1976
M
3 PiGdynia3Polska / POLSKA