XX Czteroetapowy Bieg Pokoju
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
-------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT nr . 1 str. 1
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
------------------------------------------------------
Klasyfikacja ogólna :
1. 174 Kordas Paweł TUKS ROZTOCZE Tomaszów Lub. 01.18.54
2.
95 Wandachowicz Zbigniew START
Szczecin 01.19.47
3. 128 Żyłkiewicz Grzegorz IKS Smok Lotos Orneta 01.19.48
4. 105 Baran Zbigniew START Bielsko-Biała 01.19.49
5.
2 Król Bogdan IKS
Smok Lotos 01.19.50
6.
93 Wojtaś Sylwester IKS
Smok Lotos Orneta 01.24.28
7. 186 Parkot Anita UKS GIM2 Rolsport Tomaszów L. 01.25.06
8. 188 Skolimowski Maciej UKS GIM2 Rolsport Tomaszów L. 01.27.02
9. 185 Parkot Andrzej UKS GIM2 Rolsport Tomaszów L. 01.27.03
10. 115 Kalinowski Edward LSINR Zielona Góra 01.27.36
11.
3 Pudlis Monika IKS
Smok Orneta 01.30.06
12.
45 Nowicki Robert IKS
Smok Orneta 01.30.07
13. 187 Umer Mateusz UKS GIM2 Rolsport Tomaszów L. 01.32.16
14. 172 Ostrykiewicz Henryk Tomaszów Lubelski 01.32.18
15. 173 Pupiec Jan Tomaszów Lubelski 01.32.28
16.
41 Moryc Ryszard START
Katowice 01.34.05
17.
16 Kołecki Dariusz IKS
Smok Orneta 01.36.44
18. 106 Pienio Jan START Szczecin 01.37.22
19.
94 Urban Przemysław IKS
Smok Lotos Orneta 01.53.27
20.
46 Kiszko Elżbieta Rudnik
n. Sanem 01.53.28
21. 138 Lemanski Klaus Polonia Hannover 01.56.02
22. 144
Gołovnitsky Oleksandr Ukraina 02.01.32
23. 126 Chawawko Tomasz Dębno
02.02.17
24. 145 Baginskiy Oleksandr Ukraina 02.02.50
25. 155 Prykhodko Vyaczeslav Ukraina 02.04.38
26.
12 Rutkowska Katarzyna IKS
Smok Orneta 02.04.39
27. 127 Redko Sergiej Ukraina 02.05.22
28. 143 Byelovol Witaliy Ukraina 02.05.59
29. 146 Jukymchuk Mykola Ukraina 02.07.58
30. 154 Kasprzyk Jacek WAWEL Kraków 02.09.33
31.
14 Demkowicz Dymitr IKS
Smok Orneta 02.09.41
32.
53 Pokrzywiński Krzysztof TKKF
TYTAN Police 02.13.27
33. 159 Borys Andriy Ukraina 02.13.56
34. 30 Piechna Andrzej
KB TKKF PROMYK Ciechanów
02.15.19
35. 111 Stefański Marian TKKF JASTRZĄB Ruda Śl.
02.16.27
36.
83 Domański Jacek META
Lubliniec 02.17.26
37. 156 Kiptach Oleksandr Ukraina 02.17.34
38.
26 Piechna Włodzimierz KB
TKKF PROMYK Ciechanów 02.21.14
39. 108 Wójcik Grzegorz TKKF JASTRZĄB Ruda Śl. 02.25.34
40. 140
Bressem Jurgen Polonia
Hannover 02.26.57
41. 167 Osipowicz Antoni FHZZ Katowice I 02.27.04
42. 132 Balychew Oleksandr Ukraina 02.27.29
43. 130 Salo Taras Ukraina 02.27.30
44.
80 Podlipny Marek LW
Bogdanka SA I 02.28.21
45. 110 Fijałkowski Zbigniew TKKF JASTRZĄB Ruda Śl. 02.30.09
46.
66 Pacuła Andrzej
PREMIER Gliwice
02.30.35
47.
86 Szynal Paweł
Błonie
02.31.04
48.
28 Borkowski Aleksander KPW
Świnoujście 02.31.04
49.
61 Gurgul Ryszard LUKS
Groniczek B.-Biała 02.32.10
50.
69 Stelmach Zbigniew LW
Bogdanka SA I 02.32.32
51. 157 Klymenko Svitlana Ukraina 02.32.37
52.
27 Liban Zygfryd Tczew 02.33.25
53.
36 Bassendowski Piotr PB TO
YOU Łódź 02.33.42
54.
31 Balcerzak Andrzej TKKF
TYTAN Police 02.35.00
55.
51 Pollet Benoit
Francja 02.35.31
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
-------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT nr . 1 str. 2
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
------------------------------------------------------
Klasyfikacja ogólna :
56. 179 Bińkowski Leon ZPT PKP CARGO Skarż. Kam. 02.36.22
57.
29 Jankowski Eugeniusz OPEC
Puławy 02.36.30
58. 117 Kociucki Mieczysław TAXI 91-94 Toruń 02.36.32
59. 120 Heleniak Edward Gołębie 02.37.22
60. 124 Jeżowski Sławomir CROSS Warszawa I 02.37.55
61.
20 Gołąbek Mariusz CROSS
Gdańsk 02.38.10
62.
34 Skakluk Jan KB
Legionowo 02.39.25
63.
70 Gruca Krzysztof LW
Bogdanka SA I 02.39.55
64. 125 Dziadura Zenon Vitar Tarnobrzeg 02.40.00
65.
23 Szymków Henryk AGROMA
Rzeszów 02.40.06
66. 141 Stasch Robert Polonia Hannover 02.40.10
67. 11 Opałka Jan
KB Płońsk
02.40.15
68. 107 Graur Sergiy Ukraina 02.40.33
69. 158 Olenyeva Lenina Ukraina 02.41.37
70. 168 Uhorczak Edward FHZZ Katowice I 02.41.59
71.
56 Kowalewski Jan MKZ
Solidarność W-wa 02.42.45
72.
52 Kania Marian TKKF
TYTAN Police 02.43.30
73. 101 Borkowski Grzegorz Łódź 02.44.47
74.
60 Chajdas Włodzimierz Biegaj
z Nami Uniejów 02.44.47
75. 109 Skrzypski Marian TKKF JASTRZĄB Ruda Śl. 02.45.18
76.
87 Złonkiewicz Marek
Rzeszów
02.45.22
77.
77 Bisek Marek LW
Bogdanka SA I 02.45.28
78.
62 Marszałkowski Zbigniew FORMA
Wodzisław Śl. 02.45.33
79.
89 Ślęzak Andrzej
Piotrków Trybunalski
02.45.49
80. 103 Pieredirij Mikoła Ukraina 02.45.59
81.
74 Kot Leszek LW
Bogdanka SA II 02.46.02
82.
15 Badowski Krzysztof CROSS
Łuczniczka Bydgoszcz 02.46.49
83. 137 Kreide Jens Polonia Hannover 02.47.12
84. 170 Hutniczak Mariusz FHZZ Katowice II 02.47.59
85.
47 Drozd Wiesław
Klęczany
02.48.06
86. 152 Podlewski Krzysztof Hrubieszów 02.49.08
87.
49 Rutkowski Zygmunt Nowa
Dęba 02.49.29
88.
76 Iwanicki Władysław LW Bogdanka
SA II 02.49.44
89. 171 Smędzik Krzysztof FHZZ Katowice I 02.49.48
90.
55 Kotowicz Tadeusz
Otwock
02.50.16
91.
79 Wrocławski Stanisław LW
Bogdanka SA III 02.50.20
92. 163 Dybikowski Mikołaj KR-B EKO Łomża 02.50.22
93. 136 Dewucki Edward Polonia Hannover 02.51.26
94. 142 Telesiewicz Henryk Polonia Hannover 02.51.46
95. 104 Leszczenko Mykola Ukraina 02.52.36
96. 161 Grzybała Andrzej KR-B EKO Łomża 02.53.10
97.
8 Lewandowski Zenon KB TKKF
PROMYK Ciechanów 02.53.26
98. 162 Grygo Krzysztof KR-B EKO Łomża 02.55.18
99.
68 Janik Jerzy OSiR
Strzelce Opolskie 02.55.58
100. 166 Ćwikliński Waldemar FHZZ Katowice I 02.56.35
101. 129 Jurek Stanisław Polonia Hannover 02.56.42
102.
6 Reda Sławomir KBP
PASJA Warszawa 02.56.53
103.
32 Purzycki Jan Chemik
Azoty Puławy 02.56.54
104.
97 Toporowski Sławomir 23
Baza Lotn. Mińsk Maz. 02.56.57
105.
63 Napierała Andrzej TKKF
HUTNIK Głogów 02.56.58
106.
85 Gruszczyński Wojciech
Jupiter Elektr. Bełchatów
02.57.03
107.
75 Szczypek Jan LW
Bogdanka SA II 02.57.52
108.
9 Przybyłkiewicz Roman KB TKKF
PROMYK Ciechanów 02.58.30
109.
24 Krawczyk Barbara
Samborowo k/Ostródy
02.58.33
110.
96 Wybranowski Dariusz 23
Baza Lotn. Mińsk Maz. 03.00.14
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
-------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT nr . 1 str. 3
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
------------------------------------------------------
Klasyfikacja ogólna :
111.
39 Grabska Renata AZS
Politechnika Rzeszów 03.00.42
112.
50 Stankowska Dorota
FLORIAN Chojnice
03.03.40
113. 131 Putsylo Oksana Ukraina 03.03.52
114.
40 Staniaszek Bogusław
Bakałarz Słupsk
03.03.56
115.
33 Mizera Agnieszka
Wrocław
03.04.10
116.
5 Orzechowski Mieczysław KBP
PASJA Warszawa 03.05.25
117. 178 Chwiejczak Jan Zwierzyniec 03.06.38
118.
59 Sztulpa Bogumiła
PREMIER Gliwice
03.07.00
119.
92 Miśkiewicz Marcin KB
GALERIA Warszawa 03.07.47
120. 139 Mróz Katarzyna UKS Dragon Janowiec Wlk. 03.08.10
121. 102 Piwko Łukasz Małkinia Górna 03.13.34
122.
22 Bulka Artur RUN
BIKE Kraków 03.13.52
123.
37 Morawiec Jan KB
ARTURÓWEK Łódź 03.13.55
124.
65 Sztulpa Grzegorz KCz
PĘDZIWIATR Gliwice 03.13.59
125. 134 Perog Anatoliy Ukraina 03.14.22
126.
72 Gawenda Tomasz
Poznań
03.15.28
127.
98 Wieczorek Janusz 23
Baza Lotn. Mińsk Maz. 03.15.59
128.
90 Prokopiuk Aleksander RKB
Hajnówka 03.16.26
129. 123 Tyka Edward ŻAK Świętochłowice 03.17.15
130.
44 Pokorny Edward
Ustka
03.18.21
131.
19 Miech Wiesław CROSS Warszawa I 03.21.17
132.
64 Kędzierski Zenon OSiR
Strzelce Opolskie 03.22.03
133.
91 Goleń Jan KB
GALERIA Warszawa 03.22.15
134. 100 Trybek Mieczysław TKKF OLD BOYS Bukowa 03.22.24
135.
13 Zawalski Włodzimierz TKKF
Old Boys Bukowa 03.22.24
136.
82 Hirszler Elżbieta
GYMNASION Warszawa
03.22.39
137. 114 Kurek Ryszard Zamość 03.22.40
138. 135 Bielecki Michał Warszawa 03.24.06
139.
10 Szejko Wawrzyniec KB
TKKF PROMYK Ciechanów 03.25.40
140. 113 Latawiec Piotr RUCH DLA ZDROWIA Rzeszów 03.26.05
141.
17 Wałęga Edmund CROSS
Warszawa I 03.26.30
142.
42 Bohdan Ryszard ZK-REM
Zdzieszowice 03.26.40
143.
4 Orzechowska Danuta KBP
PASJA Warszawa 03.27.08
144. 118 Stawski Jerzy Towimor SA Toruń 03.27.27
145.
25 Kłapkowska Joanna
Jelcz-Laskowice
03.27.46
146. 165 Kopeć Irena FHZZ Katowice II 03.29.10
147. 169 Szura Henryk FHZZ Katowice II 03.29.11
148.
99 Dudziak Andrzej LW
Bogdanka SA III 03.31.50
149. 112 Surowiec Marian LKS Milanów 03.31.51
150.
81 Ferraris Danilo ART
PROFI Warszawa 03.32.05
151. 160 Foltynowicz Bernard Karczma Polska Szczecin 03.32.36
152. 148 Fret Andrzej Łódź 03.33.35
153.
1 Muzyczuk Małgorzata MKS
UNIA Hrubieszów 03.33.35
154. 147 Leśniewski Marek WKB META Lubliniec 03.33.35
155.
71 Józefowicz Maciej Koziegłowy 03.35.39
156. 121 Łopatka Kazimierz ŻAK Świętochłowice 03.35.42
157.
67 Pacuła Piotr
PREMIER Gliwice
03.37.36
158.
7 Rumin Wiesław KB
Reebok Warszawa 03.39.23
159.
58 Madziar Andrzej Mińsk
Mazowiecki 03.39.26
160. 149 Staroniewicz Janusz KJB Rabka-Słone 03.42.51
161.
54 Czernysz Anastazja
Ukraina
03.45.59
162.
57 Andrzejewski Tadeusz
Warszawa
03.46.50
163.
78 Górski Stefan LW
Bogdanka SA III 03.49.00
164. 122 Biskupiak Henryk ŻAK Świętochłowice 03.49.00
165. 177 Żukowski Piotr Klub Św. Marty Warszawa 03.54.55
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
-------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT nr . 1 str. 4
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
------------------------------------------------------
Klasyfikacja ogólna :
166. 164 Turczyniak Marian Zawada 03.57.24
167.
73 Stawiarz January PEC
Września 03.59.14
168. 116 Raba Jan TKKF REKREACJA Toruń 04.03.19
169. 176 Mielniczek Kazimierz Krasnobród 04.06.58
170. 153 Szczurek Piotr Zamość 04.06.58
171. 175 Wyrostkiewicz Roland Krasnobród 04.06.58
172.
43 Sadowska Anna
Jelcz-Laskowice
04.11.27
173. 119 Muzalewski Mirosław TAXI 91-94 Toruń 04.12.05
174.
48 Wichrowska Jadwiga TKKF Rekreacja Toruń 04.12.32
175.
88 Girtler Jerzy
Polonia Warszawa
04.19.48
176.
18 Jankowski Piotr CROSS
Warszawa I 04.20.35
177.
21 Powałka Grzegorz CROSS
Warszawa I 04.28.18
178. 133 Lugova Tetyana Ukraina 04.29.35
179. 150 Rosińska Janina AZS Łódź 04.30.45
180.
84 Niedźwiecki Jan KB
Szwadron Warszawa 04.31.32
Drużynowo :
1.
TKKF JASTRZĄB Ruda Śl.
07.12.10
2.
KB TKKF PROMYK Ciechanów
07.29.59
3.
TKKF TYTAN Police
07.31.57
4.
LW Bogdanka SA I
07.40.48
5.
FHZZ Katowice I 07.58.51
6.
LW Bogdanka SA II
08.33.38
7.
KR-B EKO Łomża
08.38.50
8.
Polonia Hannover
08.39.54
9. 23 Baza Lotn. Mińsk Maz.
09.13.10
10.
PREMIER Gliwice
09.15.11
11.
CROSS Warszawa
09.25.42
12.
KBP PASJA Warszawa
09.29.26
13.
FHZZ Katowice II
09.46.20
14.
LW Bogdanka SA III 10.11.10
15.
ŻAK Świętochłowice
10.41.57
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
-----------------------------
Klasyfikacja mężczyzn w grupie wiekowej 70 -
99:
1.
37 Morawiec Jan 1933
KB ARTURÓWEK Łódź 03.13.55
2. 121 Łopatka Kazimierz 1935 ŻAK Świętochłowice 03.35.42
3.
57 Andrzejewski Tadeusz 1933
Warszawa 03.46.50
4. 122 Biskupiak Henryk 1936 ŻAK Świętochłowice 03.49.00
5.
84 Niedźwiecki Jan 1926
KB Szwadron Warszawa 04.31.32
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
-----------------------------
Klasyfikacja mężczyzn w grupie wiekowej 60 -
69:
1.
27 Liban Zygfryd 1943
Tczew 02.33.25
2. 103 Pieredirij Mikoła 1945 Ukraina 02.45.59
3.
5 Orzechowski Mieczysław 1946
KBP PASJA Warszawa 03.05.25
4.
90 Prokopiuk Aleksander 1945
RKB Hajnówka 03.16.26
5. 123 Tyka Edward 1943 ŻAK Świętochłowice 03.17.15
6. 160 Foltynowicz Bernard 1946 Karczma Polska Szczecin 03.32.36
7.
58 Madziar Andrzej 1942
Mińsk Mazowiecki 03.39.26
8.
88 Girtler Jerzy 1939
Polonia Warszawa 04.19.48
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
-------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT nr . 1 str. 5
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
---------------------------
Klasyfikacja mężczyzn w grupie wiekowej 50 -
59:
1. 167 Osipowicz Antoni 1954 FHZZ Katowice I 02.27.04
2.
28 Borkowski Aleksander 1956
KPW Świnoujście 02.31.04
3.
61 Gurgul Ryszard 1955
LUKS Groniczek B.-Biała 02.32.10
4.
29 Jankowski Eugeniusz 1954
OPEC Puławy 02.36.30
5. 117 Kociucki Mieczysław 1953 TAXI 91-94 Toruń 02.36.32
6. 120 Heleniak Edward 1955 Gołębie 02.37.22
7.
34 Skakluk Jan 1951
KB Legionowo 02.39.25
8. 125 Dziadura Zenon 1955 Vitar Tarnobrzeg 02.40.00
9.
23 Szymków Henryk 1950
AGROMA Rzeszów 02.40.06
10.
11 Opałka Jan 1950
KB Płońsk 02.40.15
11. 107 Graur Sergiy 1953 Ukraina 02.40.33
12. 168 Uhorczak Edward 1955 FHZZ Katowice I 02.41.59
13.
56 Kowalewski Jan 1950
MKZ Solidarność W-wa 02.42.45
14. 101 Borkowski Grzegorz 1955 Łódź 02.44.47
15. 109 Skrzypski Marian 1950 TKKF JASTRZĄB Ruda Śl. 02.45.18
16.
74 Kot Leszek 1951
LW Bogdanka SA II 02.46.02
17.
47 Drozd Wiesław 1956
Klęczany 02.48.06
18. 152 Podlewski Krzysztof 1956 Hrubieszów 02.49.08
19.
49 Rutkowski Zygmunt 1952
Nowa Dęba 02.49.29
20.
55 Kotowicz Tadeusz 1953
Otwock 02.50.16
21. 136 Dewucki Edward 1951 Polonia Hannover 02.51.26
22. 142 Telesiewicz Henryk 1947 Polonia Hannover 02.51.46
23. 104 Leszczenko Mykola 1949 Ukraina 02.52.36
24. 161 Grzybała Andrzej 1953 KR-B EKO Łomża 02.53.10
25.
8 Lewandowski Zenon 1952 KB
TKKF PROMYK Ciechanów 02.53.26
26.
68 Janik Jerzy 1954
OSiR Strzelce Opolskie 02.55.58
27. 166 Ćwikliński Waldemar 1952 FHZZ Katowice I 02.56.35
28. 129 Jurek Stanisław 1956 Polonia Hannover 02.56.42
29.
32 Purzycki Jan 1947
Chemik Azoty Puławy 02.56.54
30.
85 Gruszczyński Wojciech 1950
Jupiter Elektr. Bełchatów 02.57.03
31.
40 Staniaszek Bogusław 1952
Bakałarz Słupsk 03.03.56
32.
22 Bulka Artur 1952
RUN BIKE Kraków 03.13.52
33. 134 Perog Anatoliy 1953 Ukraina 03.14.22
34.
44 Pokorny Edward 1948
Ustka 03.18.21
35.
64 Kędzierski Zenon 1951
OSiR Strzelce Opolskie 03.22.03
36.
13 Zawalski Włodzimierz 1952 TKKF
Old Boys Bukowa 03.22.24
37.
10 Szejko Wawrzyniec 1952
KB TKKF PROMYK Ciechanów 03.25.40
38.
42 Bohdan Ryszard 1950
ZK-REM Zdzieszowice 03.26.40
39. 118 Stawski Jerzy 1949 Towimor SA Toruń 03.27.27
40. 169 Szura Henryk 1956 FHZZ Katowice II 03.29.11
41.
99 Dudziak Andrzej 1947
LW Bogdanka SA III 03.31.50
42. 112 Surowiec Marian 1950 LKS Milanów 03.31.51
43.
81 Ferraris Danilo 1956 ART PROFI Warszawa 03.32.05
44. 148 Fret
Andrzej 1948 Łódź 03.33.35
45. 147 Leśniewski Marek 1955 WKB META Lubliniec 03.33.35
46.
7 Rumin Wiesław 1953 KB
Reebok Warszawa 03.39.23
47. 149 Staroniewicz Janusz 1954 KJB Rabka-Słone 03.42.51
48. 177 Żukowski Piotr 1955 Klub Św. Marty Warszawa 03.54.55
49.
73 Stawiarz January 1953
PEC Września 03.59.14
50. 116 Raba Jan 1948 TKKF REKREACJA Toruń 04.03.19
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
-------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT nr . 1 str. 6
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
---------------------------
Klasyfikacja mężczyzn w grupie wiekowej 40 -
49:
1.
53 Pokrzywiński Krzysztof 1962
TKKF TYTAN Police 02.13.27
2. 111 Stefański Marian 1965 TKKF JASTRZĄB Ruda Śl. 02.16.27
3. 108 Wójcik Grzegorz 1965 TKKF JASTRZĄB Ruda Śl. 02.25.34
4. 140
Bressem Jurgen 1963 Polonia
Hannover 02.26.57
5. 132
Balychew Oleksandr 1966
Ukraina 02.27.29
6. 110 Fijałkowski Zbigniew 1962 TKKF JASTRZĄB Ruda Śl. 02.30.09
7.
66 Pacuła Andrzej 1964
PREMIER Gliwice 02.30.35
8.
69 Stelmach Zbigniew 1960
LW Bogdanka SA I 02.32.32
9.
31 Balcerzak Andrzej 1959
TKKF TYTAN Police 02.35.00
10.
51 Pollet Benoit 1963
Francja 02.35.31
11. 179 Bińkowski Leon 1960 ZPT PKP CARGO Skarż. Kam.
02.36.22
12.
70 Gruca Krzysztof 1960
LW Bogdanka SA I 02.39.55
13. 141 Stasch Robert 1960 Polonia Hannover 02.40.10
14. 52 Kania Marian
1960 TKKF TYTAN Police
02.43.30
15.
60 Chajdas Włodzimierz 1965
Biegaj z Nami Uniejów 02.44.47
16.
77 Bisek Marek 1962
LW Bogdanka SA I 02.45.28
17.
62 Marszałkowski Zbigniew 1957
FORMA Wodzisław Śl. 02.45.33
18.
89 Ślęzak Andrzej 1960
Piotrków Trybunalski 02.45.49
19. 170 Hutniczak Mariusz 1965 FHZZ Katowice II 02.47.59
20.
76 Iwanicki Władysław 1959
LW Bogdanka SA II 02.49.44
21. 171 Smędzik Krzysztof 1961 FHZZ Katowice I 02.49.48
22.
79 Wrocławski Stanisław 1957 LW
Bogdanka SA III 02.50.20
23. 162 Grygo Krzysztof 1960 KR-B EKO Łomża 02.55.18
24.
6 Reda Sławomir 1958
KBP PASJA Warszawa 02.56.53
25.
97 Toporowski Sławomir 1962
23 Baza Lotn. Mińsk Maz. 02.56.57
26.
63 Napierała Andrzej 1958
TKKF HUTNIK Głogów 02.56.58
27.
75 Szczypek Jan 1958
LW Bogdanka SA II 02.57.52
28.
9 Przybyłkiewicz Roman 1960 KB
TKKF PROMYK Ciechanów 02.58.30
29. 178 Chwiejczak Jan 1962 Zwierzyniec 03.06.38
30.
65 Sztulpa Grzegorz 1960
KCz PĘDZIWIATR Gliwice 03.13.59
31.
98 Wieczorek Janusz 1959
23 Baza Lotn. Mińsk Maz. 03.15.59
32. 100 Trybek Mieczysław 1962 TKKF OLD BOYS Bukowa 03.22.24
33. 114 Kurek Ryszard 1963 Zamość 03.22.40
34.
67 Pacuła Piotr 1959
PREMIER Gliwice 03.37.36
35.
78 Górski Stefan 1965
LW Bogdanka SA III 03.49.00
36. 164 Turczyniak Marian 1958 Zawada 03.57.24
37. 176 Mielniczek Kazimierz 1960 Krasnobród 04.06.58
38. 175 Wyrostkiewicz Roland 1957 Krasnobród 04.06.58
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km) 31.08.2006
-----------------------------
Klasyfikacja mężczyzn w grupie wiekowej 30 -
39:
1. 144 Gołovnitsky Oleksandr 1975 Ukraina 02.01.32
2. 126 Chawawko Tomasz 1974 Dębno 02.02.17
3. 155 Prykhodko Vyaczeslav 1975 Ukraina 02.04.38
4. 127 Redko Sergiej 1973 Ukraina 02.05.22
5. 143 Byelovol Witaliy 1970 Ukraina 02.05.59
6. 154 Kasprzyk Jacek 1970 WAWEL Kraków 02.09.33
7.
30 Piechna Andrzej 1969
KB TKKF PROMYK Ciechanów 02.15.19
8.
26 Piechna Włodzimierz 1970
KB TKKF PROMYK Ciechanów 02.21.14
9.
80 Podlipny Marek 1974
LW Bogdanka SA I 02.28.21
10.
86 Szynal Paweł 1973
Błonie 02.31.04
11.
36 Bassendowski Piotr 1974 PB TO YOU Łódź 02.33.42
12.
87 Złonkiewicz Marek 1970
Rzeszów 02.45.22
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
-------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT nr . 1 str. 7
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
---------------------------
Klasyfikacja mężczyzn w grupie wiekowej 30 -
39:
13.
96 Wybranowski Dariusz 1968
23 Baza Lotn. Mińsk Maz. 03.00.14
14.
72 Gawenda Tomasz 1970
Poznań 03.15.28
15.
91 Goleń Jan 1969
KB GALERIA Warszawa 03.22.15
16. 135 Bielecki Michał 1974 Warszawa 03.24.06
17.
71 Józefowicz Maciej 1970
Koziegłowy 03.35.39
18. 119 Muzalewski Mirosław 1975 TAXI 91-94 Toruń 04.12.05
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
-----------------------------
Klasyfikacja mężczyzn w grupie wiekowej 18 -
29:
1. 145 Baginskiy Oleksandr 1977 Ukraina 02.02.50
2. 146 Jukymchuk Mykola 1985 Ukraina 02.07.58
3. 159 Borys Andriy 1980 Ukraina 02.13.56
4. 156 Kiptach Oleksandr 1986 Ukraina 02.17.34
5. 130 Salo Taras 1981 Ukraina 02.27.30
6. 137 Kreide Jens 1977 Polonia Hannover 02.47.12
7. 163 Dybikowski Mikołaj 1978 KR-B EKO Łomża 02.50.22
8.
92 Miśkiewicz Marcin 1979
KB GALERIA Warszawa 03.07.47
9. 102 Piwko Łukasz 1986 Małkinia Górna 03.13.34
10. 153 Szczurek Piotr 1978 Zamość 04.06.58
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
-----------------------------
Klasyfikacja kobiet w grupie wiekowej 70 -
99:
1. 150 Rosińska Janina 1936 AZS Łódź 04.30.45
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
-----------------------------
Klasyfikacja kobiet w grupie wiekowej 50 -
59:
1.
39 Grabska Renata 1950
AZS Politechnika Rzeszów 03.00.42
2.
4 Orzechowska Danuta 1949
KBP PASJA Warszawa 03.27.08
3.
54 Czernysz Anastazja 1955
Ukraina 03.45.59
4.
48 Wichrowska Jadwiga 1951
TKKF Rekreacja Toruń 04.12.32
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
-----------------------------
Klasyfikacja kobiet w grupie wiekowej 40 -
49:
1. 158 Olenyeva Lenina 1958 Ukraina 02.41.37
2.
24 Krawczyk Barbara 1964
Samborowo k/Ostródy 02.58.33
3.
82 Hirszler Elżbieta 1960 GYMNASION Warszawa 03.22.39
4. 165 Kopeć Irena 1957 FHZZ Katowice II 03.29.10
5.
1 Muzyczuk Małgorzata 1962
MKS UNIA Hrubieszów 03.33.35
6. 133 Lugova Tetyana 1962 Ukraina 04.29.35
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
-----------------------------
Klasyfikacja kobiet w grupie wiekowej 30 -
39:
1. 157 Klymenko Svitlana 1976 Ukraina 02.32.37
2.
33 Mizera Agnieszka 1969
Wrocław 03.04.10
XX Czteroetapowy Bieg Pokoju
Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
-------------------------------------------------------------------------
KOMUNIKAT nr . 1 str. 8
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
---------------------------
Klasyfikacja kobiet w grupie wiekowej 30 -
39:
3.
59 Sztulpa Bogumiła 1970
PREMIER Gliwice 03.07.00
4. 139 Mróz Katarzyna 1975 UKS Dragon Janowiec Wlk. 03.08.10
I Etap :
Zamość - Zwierzyniec (35 km)
31.08.2006
-----------------------------
Klasyfikacja kobiet w grupie wiekowej 18 -
29:
1.
50 Stankowska Dorota 1981
FLORIAN Chojnice 03.03.40
2. 131 Putsylo Oksana 1980 Ukraina 03.03.52
Sędzia
Główny
Lucjan Ksykiewicz