Lp |
Wynik |
Kat |
Lp/Kat |
Nazwisko i imię |
KLUB |
Rok |
1 |
2:24,20 |
M-29 |
1. |
PELO Artur |
BAZA TURYSTYCZNA Izbica |
1978 |
2 |
2:26,35 |
M-30 |
1. |
LABUCHENKO Aleksandr |
DINAMO (Białoruś) |
1975 |
3 |
2:27,55 |
M-29 |
2. |
FORMELA Ryszard |
ABAKUS Tecza Nowa Wieś |
1977 |
4 |
2:34,17 |
M-40 |
1. |
SIEMASZKO Jerzy |
OKB ITAKA Opole |
1962 |
5 |
2:35,31 |
M-29 |
3. |
HAURYCHENKA Aliaksey |
Mińsk (Białoruś) |
1978 |
6 |
2:37,34 |
M-45 |
1. |
BUGAJ Mirosław |
Towarzystwo Uprawiania Przyjemnej Rekreacji |
1960 |
7 |
2:43,48 |
M-30 |
2. |
KASHAYEDAU Aleksey |
DINAMO (Białoruś) |
1975 |
8 |
2:48,24 |
K-35o |
1. |
YUDZIANKOVA Volha |
Mińsk (Białoruś) |
1967 |
9 |
2:48,48 |
M-45 |
2. |
ŚWIĘTEK Andrzej |
TG SOKÓŁ BUKOWIEC GÓRNY |
1959 |
10 |
2:49,39 |
M-50 |
1. |
ŁYŻNICKI Zygmunt |
Mszana Dolna |
1951 |
11 |
2:52,42 |
M-45 |
3. |
ŚCIĘGAJ Hieronim |
ŚPKS RODZINA Kielce |
1958 |
12 |
2:56,12 |
K-40 |
1. |
PIETRUSZYŃSKA Danuta |
Międzychód – Bielsko |
1964 |
13 |
2:56,12 |
M-50 |
2. |
MALINOWSKI Zbigniew |
Stowarzyszenie Przyjaciół Kołobrzegu |
1954 |
14 |
2:56,41 |
M-30 |
3. |
ROSZAK Paweł |
Stowarzyszenie WSPÓLNY DOM |
1966 |
15 |
2:57,47 |
M-30 |
4. |
KOWALCZUK Przemysław |
MKS FIGHTER |
1970 |
16 |
2:58,32 |
M-40 |
2. |
STEFAŃSKI Andrzej |
klub - Maratończyk Elbląg |
1962 |
17 |
2:59,10 |
M-50 |
3. |
PARUSIŃSKI Jan |
TTT TRIADA Sopot |
1954 |
18 |
2:59,59 |
M-55 |
1. |
SIKORA Stefan |
TKKF Beskidek Bielsko Biała |
1949 |
19 |
3:00,46 |
M-30 |
5. |
HALMAN Leszek |
Kolbudy |
1973 |
20 |
3:00,59 |
M-45 |
4. |
ŁUKASZEWICZ Józef |
Rumia |
1958 |
21 |
3:01,45 |
M-50 |
4. |
GARBAREK Wiesław |
Stowarzyszenie WSPÓLNY DOM |
1954 |
22 |
3:03,08 |
M-45 |
5. |
PIETRUSZYŃSKI Gerard |
Międzychód – Bielsko |
1958 |
23 |
3:04,59 |
M-40 |
3. |
CECHMANN ANDRZEJ |
POMORSKI KLUB WETERANÓW LA |
1960 |
24 |
3:05,39 |
M-45 |
6. |
EHRLICH Bronisław |
Wejherowo |
1959 |
25 |
3:06,01 |
M-50 |
5. |
DZIEKOŃSKI Tadeusz |
Juvenia Białystok |
1950 |
26 |
3:06,27 |
IM-1 |
1. |
ZIÓŁKOWSKI Jacek |
ART-PROFI Warszawa |
1966 |
27 |
3:06,31 |
M-45 |
7. |
SAMOLEWICZ Janusz |
HANDLOPEX Rzeszów |
1955 |
28 |
3:07,53 |
K-29 |
1. |
BUBENKA Yuliya |
Mińsk (Białoruś) |
1983 |
29 |
3:08,59 |
M-45 |
8. |
WIELIŃSKI Jacek |
Grupa LOTOS Gdańsk |
1956 |
30 |
3:09,44 |
M-55 |
2. |
CICHOŃCZUK Antoni |
POMORSKI KLUB WETERANÓW Sopot |
1949 |
31 |
3:09,53 |
M-60 |
1. |
LIBAN Zygfryd |
Tczew |
1943 |
32 |
3:10,40 |
M-55 |
3. |
WOLSKI Wiesław |
CROSS Krapkowice |
1948 |
33 |
3:11,21 |
M-40 |
4. |
MACIEJCZYK Czesław |
LEBORK-CITY |
1960 |
34 |
3:13,02 |
M-50 |
6. |
LEWANDOWSKI Zenon |
KB TKKF Promyk Ciechanów |
1952 |
35 |
3:13,35 |
M-45 |
9. |
ANDRZEJEWSKI Piotr |
MARYNARKA WOJENNA ŚWINOUJSCIE |
1959 |
36 |
3:13,56 |
M-30 |
6. |
PITUŁA Waldemar |
LKB GORZÓW WLKP. |
1975 |
37 |
3:14,05 |
M-50 |
7. |
TALAR Zenon |
BOLS OBORNIKI |
1953 |
38 |
3:14,37 |
M-40 |
5. |
MAŁYS Andrzej |
TEMPO 94 |
1964 |
39 |
3:14,45 |
K-50o |
1. |
TSUKHLO Alena |
Białoruś, Mińsk |
1954 |
40 |
3:15,38 |
M-45 |
10. |
NIWIŃSKI Grzegorz |
KB TUPOT Ustka |
1958 |
41 |
3:15,57 |
M-40 |
6. |
DRAWC MIECZYSŁAW |
POMORSKI KLUB WETERANÓW LA |
1962 |
42 |
3:19,09 |
M-30 |
7. |
STEFANOWSKI Janusz |
Władysławowo |
1973 |
43 |
3:19,18 |
M-30 |
8. |
SZYMAŃSKI Artur |
GRUPA LOTOS S.A. Gdańsk |
1969 |
44 |
3:20,20 |
M-30 |
9. |
KROŚNICKI Marek |
Reda |
1974 |
45 |
3:20,57 |
M-55 |
4. |
KAŹMIERCZAK Marian |
Wejherowo |
1947 |
46 |
3:21,39 |
M-65 |
1. |
JABŁOŃSKI Andrzej |
Kalisz |
1936 |
47 |
3:23,44 |
M-45 |
11. |
BOROWICZ Piotr |
Poznań |
1957 |
48 |
3:24,34 |
M-40 |
7. |
ELMINOWSKI Wojciech |
Elbląg |
1962 |
49 |
3:25,53 |
M-50 |
8. |
MATEJKO Piotr |
Pieniężno |
1954 |
50 |
3:26,06 |
M-30 |
10. |
KROTOWSKI Grzegorz |
KB Tupot Ustka |
1966 |
51 |
3:26,16 |
M-40 |
8. |
KUCHARCZYK Jan |
Bolesławiec |
1961 |
52 |
3:27,11 |
M-30 |
11. |
ŚLĘZAK krzysztof |
Elbląg |
1972 |
53 |
3:27,46 |
M-50 |
9. |
GRZYBAŁA Andrzej |
KR-B EKO JAŃSKI Łomża |
1953 |
54 |
3:28,14 |
IM-6 |
1. |
ASAJEVICH Raman |
META – 42 |
1964 |
55 |
3:28,26 |
M-30 |
12. |
WILKOWSKI Wojciech |
AKTYWNI Bobrowniki |
1966 |
56 |
3:28,30 |
M-45 |
12. |
FIECHOWSKI JANUSZ |
POMORSKI KLUB WETERANÓW LA |
1958 |
57 |
3:29,40 |
M-40 |
9. |
KOSOŃ Jarosław |
BIEGOWY SERWIS INTERNETOWY |
1962 |
58 |
3:29,43 |
M-30 |
13. |
DAMPC Dariusz |
Wejherowo |
1974 |
59 |
3:30,19 |
K-50 |
1. |
ROMAN ELŻBIETA |
ULKS OPAL KUDOWA |
1954 |
60 |
3:30,22 |
M-40 |
10. |
TOMASZEWSKI Krzysztof |
NADLEŚNICTWO Kolbudy |
1961 |
61 |
3:30,58 |
M-45 |
13. |
KOLLER Ireneusz |
Steelpress – Gryf Przysieka |
1958 |
62 |
3:31,39 |
IM-3 |
1. |
SZCZYPKOWSKI Hieronim |
MARATON - MIKITA Ostrów Wielkopolski |
1958 |
63 |
3:31,58 |
M-50 |
10. |
SZEWCZAK Tadeusz |
Bertlking |
1955 |
64 |
3:32,11 |
M-55 |
5. |
KUBIAK Andrzej |
Rumia |
1950 |
65 |
3:33,16 |
M-45 |
14. |
KONKOL Andrzej |
Lębork – sztafeta rodzinna |
1956 |
66 |
3:33,40 |
M-45 |
15. |
MROZOWSKI Bogdan |
Zielona Góra |
1959 |
67 |
3:34,15 |
M-45 |
16. |
KLIMCZAK Leszek |
PORT Gdańsk |
1957 |
68 |
3:34,40 |
M-55 |
6. |
KOWALEWSKI Jan |
MKZS NSZZ MZA i TW Warszawa |
1950 |
69 |
3:35,18 |
M-30 |
14. |
CISEK Mirosław |
KB Galeria Warszawa |
1972 |
70 |
3:35,50 |
M-40 |
11. |
CYTOWSKI Bogdan |
JOGGING Świnoujście |
1961 |
71 |
3:35,50 |
M-30 |
15. |
OSIELSKI JACEK |
JOGGING-ŚWINOUJŚCIE |
1967 |
72 |
3:36,23 |
M-30 |
16. |
NADOLNY Wiesław |
MZA SOLIDARNOŚĆ Warszawa |
1969 |
73 |
3:37,01 |
M-50 |
11. |
WALENCIK Marek |
Pionki |
1955 |
74 |
3:37,20 |
M-45 |
17. |
REDA Sławomir |
PASJA Warszawa |
1958 |
75 |
3:37,36 |
M-65 |
2. |
GROCHOCKI Wojciech |
TKKF PIAST POZNAŃ |
1936 |
76 |
3:39,06 |
M-65 |
3. |
CHWASTYK Karol |
KB Kąty Wrocławskie |
1938 |
77 |
3:39,20 |
M-50 |
12. |
STAWIASZEK Bogusław |
Słupsk |
1952 |
78 |
3:40,14 |
M-60 |
2. |
ROPIAK Ryszard |
KURPIE Myszyniec |
1944 |
79 |
3:40,40 |
M-55 |
7. |
ORDYŃSKI Janusz |
Skarżysko-Kamienna |
1950 |
80 |
3:41,11 |
M-70 |
1. |
MORAWIEC Jan |
Łódź |
1933 |
81 |
3:41,54 |
K-50 |
2. |
MIERZWIAK HALINA |
Świecie |
1951 |
82 |
3:42,51 |
M-55 |
8. |
GRZEGOREK Edward |
Gdańsk |
1946 |
83 |
3:43,22 |
M-40 |
12. |
KAMIŃSKI Mirosław |
Grudziądz |
1963 |
84 |
3:43,34 |
M-40 |
13. |
PAPROCKI Ryszard |
Tęcza Nowa Wieś Lęborska |
1961 |
85 |
3:43,35 |
M-40 |
14. |
BOROWSKI Dariusz |
3x3 CZŁUCHÓW |
1965 |
86 |
3:44,46 |
K-40 |
2. |
DUTKIEWICZ Beata |
KOLEJARZ Bydgoszcz |
1965 |
87 |
3:45,16 |
M-40 |
15. |
WETTA Mirosław |
Urząd Miejski-Lębork |
1964 |
88 |
3:45,32 |
M-55 |
9. |
CHRZĄSTKOWSKI Lucjan |
Elbląg |
1950 |
89 |
3:45,50 |
M-30 |
17. |
TORŁOP Przemysław |
Pomorski Klub Weteranów |
1966 |
90 |
3:46,18 |
M-29 |
4. |
WIECZORKIEWICZ Jerzy |
Wicko |
1981 |
91 |
3:47,34 |
M-29 |
5. |
WYKA Jerzy |
Pęgów |
1976 |
92 |
3:48,27 |
M-45 |
18. |
KRAJCZYŃSKI Andrzej |
LKB GORZÓW WLKP. |
1958 |
93 |
3:48,27 |
IM-1 |
2. |
PETELSKI Paweł |
SZPITAL MW Gdańsk |
1956 |
94 |
3:48,27 |
IM-6 |
2. |
MARKOWSKI Andrzej |
TKKF PRZYLESIE Koszalin |
1953 |
95 |
3:48,37 |
M-55 |
10. |
PIĄTEK Adam |
Elbląg |
1948 |
96 |
3:50,11 |
M-40 |
16. |
RYBKA Marek |
Poznań |
1961 |
97 |
3:50,11 |
K-45 |
1. |
RYBKA Ewa |
Poznań |
1958 |
98 |
3:50,56 |
M-60 |
3. |
KLEIN Jan |
DKW Sopot |
1941 |
99 |
3:51,27 |
M-45 |
19. |
SKOWIERA Piotr |
Poznań |
1955 |
100 |
3:51,48 |
M-55 |
11. |
SOSNOWSKI Bolesław |
TKKF Rozstaje Gdańsk |
1947 |
101 |
3:52,53 |
M-30 |
18. |
OBERZIG WIESŁAW |
LKS ZIEMI PUCKIEJ |
1975 |
102 |
3:54,39 |
M-70 |
2. |
MARKOWIAK Wiesław |
TKKF STILON Gorzów Wlkp. |
1935 |
103 |
3:55,02 |
M-30 |
19. |
MÜLLER Jarosław |
Rumia |
1968 |
104 |
3:55,13 |
M-45 |
20. |
WALKOWIAK Andrzej |
Szczecin |
1957 |
105 |
3:55,26 |
M-50 |
13. |
ZAPADKA Zygmunt |
AKB Szczytno |
1953 |
106 |
3:55,38 |
M-45 |
21. |
ŻUKOWSKI Andrzej |
Darłowo |
1955 |
107 |
3:56,14 |
K-55 |
1. |
ORZECHOWSKA Danuta |
Pasja Warszawa |
1949 |
108 |
3:56,20 |
M-55 |
12. |
ORZECHOWSKI Mieczysław |
PASJA Warszawa |
1946 |
109 |
3:56,51 |
M-50 |
14. |
KOBUSIŃSKI Józef |
Warszawa |
1951 |
110 |
3:57,23 |
M-30 |
20. |
NOWAK Dariusz |
GRYF Przysieka |
1968 |
111 |
3:57,23 |
M-50 |
15. |
WENTA Franciszek |
Krokowa |
1951 |
112 |
3:57,37 |
M-45 |
22. |
KULKA Zdzisław |
Przewłoka |
1958 |
113 |
3:58,06 |
M-45 |
23. |
SWINIARSKI Jarosław |
Gdynia |
1958 |
114 |
3:58,19 |
M-70 |
3. |
ŁOPATKA Kazimierz |
Skałka – Świętochłowice |
1935 |
115 |
3:58,27 |
M-70 |
4. |
ZEMBRZUSKI Zdzisław |
Elbląg |
1934 |
116 |
3:58,40 |
M-55 |
13. |
ROGOWSKI Zbigniew |
Gdynia |
1947 |
117 |
4:00,27 |
M-30 |
21. |
OKOŃ Stanisław |
KB WYGAN |
1966 |
118 |
4:00,56 |
M-50 |
16. |
ZAGRABSKI Kazimierz |
TKKF Toruń |
1955 |
119 |
4:05,56 |
M-65 |
4. |
ADOLPH Florian |
POMORSKI KLUB WETERANÓW LEKKIEJ ATLETYKI |
1940 |
120 |
4:08,37 |
M-40 |
17. |
KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF |
Braniewo |
1961 |
121 |
4:08,57 |
M-30 |
22. |
OLBRYŚ Stanisław |
Serock |
1967 |
122 |
4:09,19 |
M-40 |
18. |
PIOTROWSKI Bogusław |
ZW FAT |
1961 |
123 |
4:10,15 |
M-50 |
17. |
KUŹMIŃSKI Andrzej |
LKB BRACI PETK Lębork |
1953 |
124 |
4:10,33 |
M-55 |
14. |
WILK Ryszard |
Poznań |
1948 |
125 |
4:10,35 |
M-29 |
6. |
OLSZEWSKI Zbigniew |
Główczyce |
1982 |
126 |
4:13,08 |
M-30 |
23. |
WĘSIERSKI Dariusz |
GRUPA BANKIETOWA BYDG |
1967 |
127 |
4:13,56 |
M-30 |
24. |
BIELECKI Michał |
www.bielecki.inten.pl |
1974 |
128 |
4:14,39 |
IM-1 |
3. |
WAŁĘGA Edmunt |
Gimnasion Warszawa |
1943 |
129 |
4:15,45 |
M-55 |
15. |
SOBIEGRAJ Jerzy |
Poznań |
1949 |
130 |
4:15,57 |
M-30 |
25. |
ŁASKOWSKI Sławomir |
Elbląg |
1968 |
131 |
4:17,26 |
M-55 |
16. |
LIPSKI Jan Dominik |
ESDOM Mosty |
1948 |
132 |
4:19,45 |
IM-6 |
3. |
DOMAGAŁA Mariusz |
TKKF PRZYLESIE |
1975 |
133 |
4:19,56 |
M-50 |
18. |
PENDRAK Piotr |
Kołobrzeg |
1954 |
134 |
4:21,51 |
M-40 |
19. |
OLECH Aleksander |
Lębork |
1963 |
135 |
4:26,11 |
M-30 |
26. |
DĘBICKI Artur |
Gdynia |
1968 |
136 |
4:26,45 |
M-65 |
5. |
JANKOWSKI Stefan |
Szczytno |
1938 |
137 |
4:31,20 |
K-50 |
3. |
KOZŁOWSKA Danuta |
Sierpc |
1955 |
138 |
4:32,15 |
M-45 |
24. |
FILIP Krzysztof |
Lębork |
1957 |
139 |
4:32,37 |
M-40 |
20. |
ŁOCZEWSKI Paweł |
Szczecin |
1961 |
140 |
4:33,02 |
M-50 |
19. |
ROMAS Czesław |
LKB GORZÓW WLKP. |
1950 |
141 |
4:33,13 |
M-40 |
21. |
KOZŁOWSKI Krzysztof |
Pinżno |
1961 |
142 |
4:35,40 |
M-60 |
4. |
PARWANICKI Wiktor |
KB Tupot Ustka |
1944 |
143 |
4:37,47 |
M-30 |
27. |
HORODECKI Jarosław |
Starostwo Powiatowe w Lęborku |
1975 |
144 |
4:49,53 |
M-50 |
20. |
MACIEJCZYK Zbigniew |
CLAHSEN-TRANSPORT |
1955 |
145 |
4:49,54 |
M-60 |
5. |
DOMAŃSKI Jacek |
WTT – Warszawa |
1941 |
146 |
4:50,06 |
M-55 |
17. |
RABA Jan |
Unisław |
1948 |
147 |
4:53,38 |
M-45 |
25. |
SYPIAŃSKI Wojciech |
Ustka |
1959 |
148 |
4:54,11 |
M-50 |
21. |
MILER Zbigniew |
Lębork |
1954 |
149 |
4:54,33 |
M-30 |
28. |
TRZEBOWSKI Marek |
TKKF |
1973 |
150 |
4:58,17 |
M-80 |
1. |
PARUSIŃSKI Marian |
TTT TRIADA Sopot |
1922 |
151 |
4:59,45 |
M-40o |
|
COULEN Michael |
Niemcy |
1965 |
152 |
5:01,21 |
M-45 |
26. |
KRZAK Jerzy |
TKKF Rozstaje Gdańsk |
1960 |
153 |
5:09,47 |
M-70 |
5. |
ANDRZEJEWSKI Tadeusz |
Warszawa |
1933 |
154 |
5:09,47 |
K-29 |
2. |
DZIERŻYŃSKA Ewa |
Słupsk |
1976 |
155 |
5:19,07 |
M-29 |
7. |
NYCZ Michał |
Lębork |
1974 |
156 |
5:20,04 |
M-40 |
22. |
KOWALCZYK Krzysztof |
Darłowo |
1963 |
157 |
5:38,51 |
M-50 |
22. |
MAKOWIECKI Krzysztof L. |
KLM |
1951 |
158 |
5:43,11 |
K-65 |
1. |
ROSIŃSKA Janina |
Pabianice |
1936 |
159 |
5:59,24 |
M-50 |
23. |
CIARKOWSKI Jacek |
KB MANIAC Poznań |
1952 |
160 |
6:09,26 |
K-65 |
2. |
PAŃCZAK Maria |
KOALICJA POLSKA |
1939 |
161 |
6:29,52 |
IK-6 |
1. |
POLEJOWSKA Agnieszka |
Lębork |
1985 |
162 |
6:30,38 |
M-75o |
1. |
ZIPPLIES Erward |
NIEMCY Bramfeldw Sportvereis |
1927 |
|
Nie ukończył |
M-45 |
|
PETK Jerzy |
LKB “Braci Petk” |
1956 |
|
Nie ukończył |
IM-3 |
|
STEPOWSKI Antrzej |
DKW Sopot |
1935 |