W1 | Król Bogdan | 55 | KB Orneta Elbląb | 1:50.03 |
W2 | Drelich Andrzej | 62 | Start Gorzów | 1:54.00 |
W3 | Wandachowicz Zbigniew | 57 | Browar Szczecin | 2:05.31 |
1 | Pestka Jarosław | 67 | Poznań | 2:26.58 |
2 | Cembrzyński Stanisław | 62 | KS Olkusz | 2:31.11 |
3 | Wróblewicz Jerzy | 61 | Stargard Szczeciński | 2:32.16 |
4 | Piatniczuk Dmitri | 60 | KB Braci Petk | 2:34.35 |
W4 | Ornat Janusz | 52 | Start Katowice | 2:36.20 |
5 | Lisicki Waldemar | 62 | Flota Gdynia | 2:35.13 |
6 | Stejter Sławomir | 64 | ASM Augustów | 2:36.12 |
W5 | Soboń Jerzy | 57 | Świebodzin | 2:45.25 |
7 | Bogdanowicz Zbigniew | 57 | Szczecin | 2:45.23 |
8 | Zajega Waldemar | 68 | KS Olkusz | 2:46.42 |
9 | Lozovik Viktor | 65 | Ukraina | 2:46.51 |
W6 | Krawczyk Krzysztof | 59 | Skarżysko Kamienna | 2:48.18 |
10 | Wardaszko Andrzej | 70 | LKS Ostrowianka | 2:47.34 |
11 | Malinowski Zbigniew | 54 | KB Neptun Kołobrzeg | 2:47.52 |
12 | Koss Mirosław | 72 | LKS Ziemi Puckiej | 2:51.58 |
13 | Rumuszka Stefan | 53 | Słupsk | 2:52.35 |
14 | Parusiński Jan | 54 | TKKF Maraton Gdańsk | 2:52.52 |
15 | Pismenko Wojciech | 63 | JW. 1958 Świdwin | 2:55.20 |
16 | Tomczak Waldemar | 70 | KB Gniewkowo | 2:55.46 |
17 | Pelc Czesław | 57 | Ryfama Rybnik | 2:56.06 |
18 | Przybysz Krzysztof | 69 | KKB Warszawa | 2:56.32 |
19 | Żeźnik Czesław | 59 | Krzywidz | 2:57.24 |
20 | Mielewczyk Kazimierz | 65 | LKS Ziemi Puckiej | 3:00.03 |
21 | Jóskowki Wojciech | 57 | Rudzka SK Węglowa | 3:02.25 |
22 | Torłop Mieczysław | 66 | Gdańsk | 3:03.35 |
23 | Barański Bogusław | 58 | Ryga Trzebiatów | 3:04.11 |
24 | Komowski Zbigniew | 63 | Wistoria Milchajm | 3:04.39 |
25 | Kotowicz Tadeusz | 53 | Otwock | 3:04.49 |
26 | Malska Janina | 70 | KS Olkusz | 3:06.02 |
27 | Knitter Ryszard | 67 | CCH KS Florian Chojnice | 3:06.18 |
28 | Roszak Paweł | 66 | Jarocin | 3:06.23 |
29 | Wolski Wiesław | 48 | Krapkowice | 3:06.56 |
30 | Szmaciński Robert | 73 | Szlichtinowa | 3:07.23 |
31 | Kowalewski Zbigniew | 54 | Rudzka S-ka Węglowa | 3:07.29 |
32 | Jutel Stanisław | 51 | Rega Trzebiatów | 3:07.39 |
33 | Zięcina Mirela | 65 | ZNP Kraków | 3:08.02 |
34 | Ochal Marcin | 77 | Gdańsk | 3:09.30 |
35 | Kamiński Antoni | 59 | Rega Trzebiatów | 3:10.11 |
36 | Zagórski Zygmunt | 44 | KB Branice | 3:10.21 |
37 | Sojka Franciszek | 42 | LKS Ziemi Puckiej | 3:11.05 |
38 | Wiśniewski Marian | 54 | Szczecin | 3:14.23 |
39 | Kubiak Andrzej | 50 | Rumia | 3:14.39 |
40 | Łukaszewicz Józef | 58 | Rumia | 3:15.27 |
41 | Jouskowets Elena | 68 | Mińsk | 3:15.32 |
42 | Szymański Mariusz | 55 | Stocznia Gdynia SA | 3:19.03 |
43 | Frasunek Andrzej | 55 | Gdynia | 3:20.46 |
44 | Pilichowski Janusz | 50 | TKKF Cerama Gniewkowo | 3:21.24 |
45 | Stefański Waldemar | 63 | Straż Pożarna Gdańsk | 3:22.27 |
46 | Madej Dariusz | 74 | KB Bystrzyca Kłodzka | 3:25.44 |
47 | Olszowy Kazimierz | 48 | Maryn. Wojenna Gdynia | 3:26.05 |
48 | Adolph Florian | 40 | LKS Ziemi Puckiej | 3:26.30 |
49 | Lasota Mirosław | 53 | Wałcz | 3:26.49 |
50 | Prokopiuk Jarosław | 66 | WKB Gdynia | 3:27.07 |
51 | Dul Wiesław | 52 | TKKF Orle | 3:27.48 |
52 | Spychalski Tadeusz | 60 | Nestle Pacific Toruń | 3:28.28 |
53 | Staniaszek Bogusław | 52 | KWP Słupsk | 3:30.03 |
54 | Kruk Czesław | 36 | Energia Ciepl. Słupsk | 3:30.07 |
55 | Sobolewski Antoni | 51 | Tczew | 3:32.18 |
56 | Seitl Otto | 53 | Klub Seitl Ostrawa | 3:33.24 |
57 | Diakowska Alina | 64 | Warszawa | 3:33.42 |
58 | Data Kazimierz | 52 | Gdańsk | 3:34.17 |
59 | Okrój Kazimierz | 77 | LKS Ziemi Puckiej | 3:35.03 |
60 | Federowicz Jerzy | 29 | Gdańsk | 3:35.26 |
61 | Zagórski Paweł | 71 | KB Branice | 3:35.37 |
62 | Barabasz Henryk | 56 | KB Branice | 3:36.09 |
63 | Borek Mieczysław | 51 | Gdynia | 3:36.30 |
64 | Parker Sabina | 54 | Alfterer SC | 3:38.01 |
65 | Bernat Antoni | 49 | LKS Ziemi Puckiej | 3:39.06 |
66 | Zieniewicz Wacław | 38 | Słupsk | 3:42.41 |
67 | Akerberg Gunars | 47 | Łotwa | 3:44.12 |
68 | Wałęga Edmund | 43 | Stow. Narc. Klasyk | 3:47.57 |
69 | Silbernagel Mirosław | 48 | Owińska | 3:48.04 |
70 | Jabłoński Łukasz | 79 | Kartuzy | 3:48.08 |
71 | Christo Wasilew | 52 | TKKF Piaski Warszawa | 3:49.55 |
72 | Gruszczyński Wojciech | 50 | Elektrownia Bełchatów | 3:50.17 |
73 | Żuk Józef | 40 | Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze | 3:50.17 |
74 | Andrzejewski Tadeusz | 33 | KB Reebok Warszawa | 3:51.40 |
75 | Kreft Marian | 68 | Solidarność Gdynia | 3:54.09 |
76 | Parwanicki Wiktor | 44 | Słupsk | 3:54.22 |
77 | Treder Adam | 79 | Przyjaźń | 3:54.58 |
78 | Rudnik Jerzy | 52 | CH KS Florian Chojnice | 3:55.25 |
79 | Semczuk Ryszard | 40 | TKKF Orle Bosman Szczecin | 3:55.38 |
80 | Dermont Jerzy | 44 | Gdynia | 3:58.11 |
81 | Musiałowski Kazimierz | 49 | Camus Toruń | 3:58.19 |
82 | Wenta Franciszek | 51 | Krokowa | 3:58.27 |
83 | Żocholl Krzysztof | 79 | LKS Ziemi Puckiej | 3:59.09 |
84 | Kresimon Kazimierz | 50 | Tczew | 3:59.53 |
85 | Kawecki Józef Marian | 49 | KB Branice | 4:00.12 |
86 | Pachla Krzysztof | 38 | Krzeszowice | 4:02.10 |
87 | Bielak Andrzej | 49 | Ratownik Karwia | 4:02.28 |
88 | Grabowski Tomasz | 55 | Warszawa | 4:02.36 |
89 | Żukowski Marek | 52 | TTT Triada Gdynia | 4:04.46 |
90 | Parysek Czesław | 41 | KB Gdańsk | 4:05.03 |
91 | Petrus Sławomir | 57 | Kielce | 4:07.57 |
92 | Żocholl Edmund | 54 | LKS Ziemi Puckiej | 4:10.38 |
93 | Łańcucki Tadeusz | 49 | Londyn | 4:11.39 |
94 | Ciarkowski Jacek | 52 | TKKF Piast Poznań | 4:11.39 |
95 | Miks Piotr | 43 | Karwia | 4:13.06 |
96 | Dankowski Stanisław | 23 | Warszawa | 4:14.05 |
97 | Fonfara Zygmunt | 47 | Warszawa | 4:14.07 |
98 | Lasota Irena | 51 | Wałcz | 4:17.43 |
99 | Parusiński Marian | 22 | TKKF Maraton Gdańsk | 4:19.19 |
100 | Pałasz Edmund | 47 | Rumia | 4:20.05 |
101 | Redzicki Waldemar | 62 | Warszawa | 4:21.51 |
102 | Styn Andrzej | 74 | LKS Ziemi Puckiej | 4:22.15 |
103 | Gutkowski Mariusz | 78 | TKKF Rekreacja Toruń | 4:34.32 |
104 | Wiktorek Grzegorz | 71 | Reda | 4:36.46 |
105 | Drobliński Wojciech | 30 | Gdynia | 4:45.54 |
106 | Kołodziejczyk Tomasz | 67 | Warszawa | 4:54.56 |
107 | Kużel Marian | 62 | LKS Ziemi Puckiej | 4:56.25 |