Klasyfikacja po trzech biegach IV Grand Prix Małkini
w biegach przełajowych 2003r.
Kat. I – CHŁOPCY
1.Piech Piotr MKB TEAM Małkinia 89pkt
2.Bogucki Dariusz MKB TEAM Małkinia 87pkt
3.Karczmarczyk Łukasz SP Kiełczew 83pkt
4.Kosson Artur SP Kiełczew 75pkt
5-6.Jakubik Damian SP Grądy 66pkt
5-6.Woźniak Grzegorz SP Kiełczew 66pkt
7.Kucharek Kamil SP Kiełczew 60pkt
8.Fydrych Mariusz SP Prostyń 53pkt
9.Maliszewski Łukasz SP Grądy 52pkt
10.Borowy Kazimierz SP Prostyń 51pkt
11.Rytel-Skorek Hubert SP Prostyń 50pkt
12.Kucharek Mateusz SP Kiełczew 42pkt
13.Grądzki Karol SP Grądy 38pkt
14.Filipowicz Grzegorz SP Grądy 37pkt
15.Renik Robert SP Grądy 35pkt
16.Styś Piotr SP Kiełczew 31pkt
17.Dłuski Robert SP Prostyń 24pkt
18.Sikora Albert SP Prostyń 21pkt
19.Szymański Łukasz SP Prostyń 19pkt
20.Woźniak Grzegorz SP Kiełczew 18pkt
21.Maliszewski Marcin SP Grądy 17pkt
22.Lesik Sebastian SP Prostyń 16pkt
23.Renik Karol SP Grądy 16pkt
24.Lipka Hubert SP Prostyń 15pkt
25.Zachara Damian SP Nr2 Małkinia 14pkt
26.Jabłonka Paweł MKB TEAM Małkinia 13pkt
27.Fydrych Tomasz SP Nr2 Małkinia 12pkt
28.Gieros Jakub MKB TEAM Małkinia 11pkt
29.Sielicki Michał SP Nr2 Małkinia 10pkt
30.Kucharek Damian SP Kiełczew 8pkt
Kat. I – DZIEWCZĘTA
1.Dębkowska Milena SP Grądy 89pkt
2.Jakubik Dorota SP Prostyń 87pkt
3.Wiechowska Karolina SP Kiełczew 83pkt
4.Zadrożna Anna SP Kiełczew 81pkt
5.Ogrzewała Marlena SP Grądy 70pkt
6.Dąbrowska Anna SP Kiełczew 54pkt
7.Grądzka Justyna SP Grądy 50pkt
8.Ber Klaudia SP Kiełczew 48pkt
9.Olszewska Dominika SP Grądy 47pkt
10.Grądzka Anna SP Grądy 22pkt
Kwalifikacja po trzech biegach IV Grand Prix Małkini
w biegach przełajowych 2003r.
Kat. II CHŁOPCY
1.Kot Grzegorz PG Prostyń 90pkt
2.Danaj Łukasz PG Prostyń 82pkt
3.Mianowicz Michał PG Prpstyń 81pkt
4.Świderski Damian PG Prostyń 77pkt
5.Kowalewski Maciej PG Prostyń 68pkt
6.Osowiecki Marcin PG Prostyń 67pkt
7.Osowiecki Łukasz PG Prostyń 66pkt
8-9.Jakubik Szymon PG Prostyń 58pkt
8-9.Lesik Rafał PG Prostyń 58pkt
10.Gruczek Kamil PG Prostyń 56pkt
11.Rozpara Piotr PG Prostyń 49pkt
12.Ber Kamil SP Kiełczew 48pkt
13.Żach Kamil PG Prostyń 42pkt
14.Pisarek Sebastian SP Grądy 40pkt
15.Sobotka Paweł PG Prostyń 37pkt
16-17.Dłuski Karol PG Prostyń 34pkt
16-17.Mikołajczyk Łukasz SP Nr1 Małkinia 34pkt
18.Stokowski Damian MKB TEAM Małkinia 33pkt
19.Renik Piotr PG Prostyń 32pkt
20-21.Kołodziej Karol PG Prostyń 28pkt
20-21.Przewoźny Piotr SP Kiełczew 28pkt
22.Jakubik Sylwester SP Grądy 27pkt
23.Pietrak Damian PG Prostyń 25pkt
24-25.Kusiak Tomasz PG Prostyń 24pkt
24-25.Michalski Rafał MKB TEAM Małkinia 24pkt
26.Godlewski Krystian MKB TEAM Małkinia 22pkt
27.Kaczmarczyk Mariusz PG Prostyń 21pkt
28.Ołtarzewski Arkadiusz PG Prostyń 20pkt
29.Sobotka Patryk PG Prostyń 18pkt
30.Ostrowski Przemysław SP Prostyń 16pkt
31.Złotkowski Przemysław SP Prostyń 14pkt
32-33.Brzeziński Mariusz PG Prostyń 12pkt
32-33.Borowy Karol PG Prostyń 12pkt
34.Maliszewski Adam PG Prostyń 11pkt
35.Woźniak Czarek SP Kiełczew 9pkt
36.Dębiec Rafał PG Prostyń 6pkt
37-38.Karczmarczyk Karol PG Prostyń 5pkt
37-38.Kowalewski Grzegorz SP Kiełczew 5pkt
39-40.Kucharek Hubert PG Prostyń 4pkt
39-40.Maliszewski Rafał SP Grądy 4pkt
41.Decyk Daniel MKB TEAM Małkinia 3pkt
42-43.Spyrzewski Marek PG Prostyń 2pkt
42-43.Filipowicz Karol SP Grądy 2pkt
44.Oleszczuk Paweł PG Prostyń 0pkt
Kowalczyk Grzegorz SP Kiełczew 0pkt
Maliszewski Karol SP Grądy 0pkt
Mikołajczyk Rafał PG Prostyń 0pkt
Kamiński Adam PG Prostyń 0pkt
Wolkowski Robert SP Nr1 Małkinia 0pkt
Klasyfikacja po trzech biegach IV Grand Prix Małkini
w biegach przełajowych 2003r.
Kat II. DZIEWCZĘTA
1.Pilichowska Arleta PG Prostyń 89pkt
2.Ciołkowska Karolina PG Nr2 Małkiniia 86pkt
3.Jaskólska Magda PG Prostyń 72pkt
4.Jakubik Katarzyna PG Prostyń 69pkt
5.Kosson Angelika PG Prostyń 64pkt
6-7.Wojtkowska Dorota PG Prostyń 59pkt
6-7.Dębowiak Monika PG Prostyń 59pkt
8.Pilichowska Lidia SP Kiełczew 49pkt
9.Grądzka Ewa SP Grądy 48pkt
10-11.Mikołajczyk Karolina SP Kiełczew 46pkt
10-11.Maliszewska Agnieszka PG Prostyń 46pkt
12.Spaltabaka Paulina PG Prostyń 45pkt
13.Zyśk Justyna SP Grądy 41pkt
14.Ignatowska Kamila PG Prostyń 38pkt
15-16.Kędzierska Danuta PG Prostyń 36pkt
15-16.Filipowicz Anita PG Prostyń 36pkt
17-18.Chojnowska Jolanta PG Prostyń 35pkt
17-18.Rojek Elżbieta PG Prostyń 35pkt
19-20.Mieczkowska Ewa PG Prostyń 32pkt
19-20.Dłuska Katarzyna PG Prostyń 32pkt
21-25.Imbrzykowska Eliza PG Prostyń 28pkt
21-25.Konik Wioleta PG Prostyń 28pkt
21-25.Kucharek Monika PG Prostyń 28pkt
21-25.Karczmarczyk Monika PG Prostyń 28pkt
21-25.Malinowska Marta SP Kiełczew 28pkt
26.Brzezińska Ewa PG Prostyń 26pkt
27.Puchalska Katarzyna PG Prostyń 24pkt
28.Kowalewska Beata PG Prostyń 21pkt
29-30.Bernasiuk Grażyna PG Prostyń 18pkt
29-30.Wileńska Wioleta PG Nr2 Małkinia 18pkt
31.Kotowska Ewelina SP Kiełczew 17pkt
32-33.Kozakiewicz Paulina PG Nr2 Małkinia 16pkt
32-33.Ogrzewała Joanna SP Grądy 16pkt
34.Kowalczyk Kamila PG Prostyń 15pkt
35.Ogonowska Renata PG Prostyń 14pkt
36.Pełka Justyna PG Prostyń 10pkt
37.Starzyńska Monika PG Prostyń 9pkt
38.Stańczewska Ewa PG Prostyń 5pkt
39.Oleszczuk Kamila PG Prostyń 1pkt
40.Maliszewska Marta PG Prostyń 0pkt
Zawadzka Emilia PG Prostyń 0pkt
Kiełek Aneta PG Prostyń 0pkt
Klasyfikacja po trzech biegach IV Grand Prix Małkini
w biegach przełajowych 2003r.
Kat. III MĘŻCZYŹNI
1.Niziński Mariusz Łomżyński Klub Biegacza 83pkt
2.Szcześniak Tadeusz MKB TEAM Małkinia 81pkt
3.Żach Andrzej MKB TEAM Małkinia 75pkt
4.Rosiński Arkadiusz WKB META Lubliniec 73pkt
5-6.Mianowicz Łukasz PG Prostyń 71pkt
5-6.Wrotnowski Cezary PG Prostyń 71pkt
7.Kowalewski Przemysław PG Prostyń 70pkt
8.Rytel-Skorek Radosław MKB TEAM Małkinia 59pkt
9.Dąbrowski Paweł PG Prostyń 52pkt
10.Mikołajczyk Mateusz PG Nr1 Małkinia 38pkt
11..Kędzierski Marek PG Prostyń 37pkt
12-13.Lesik Tomasz PG Prostyń 36pkt
12-13.Osuchowski Adam MKB TEAM Małkinia 36pkt
14.Olesiewicz Wiesław MKB TEAM Małkinia 30pkt
15.Milewski Przemysław Łomżyński Klub Biegacza 29pkt
16.Burnos Piotr Łomżyński Klub Biegacza 28pkt
17.Rozpara Łukasz PG Prostyń 22pkt
18-19.Bobrowski Artur MKB TEAM Małkinia 20pkt
18-19.Żach Kamil MKB TEAM Małkinia 20pkt
20-21.Danaj Paweł PG Prostyń 18pkt
20-21.Białobrzeski Grzegorz Ostrów Mazowiecka 18pkt
KOBIETY
1.Borowa Ewa PG Prostyń 89pkt
2.Dębkowska Anna PG Prostyń 88pkt
3.Wojciechowska Magda PG Prostyń 84pkt
4.Imbrzykowska Martyna PG Prostyń 81pkt
Klasyfikacja drużynowa po trzech biegach IV Grand Prix Małkini
w biegach przełajowych 2003r.
1.PG Prostyń 2925pkt
2.SP Kiełczew 891pkt
3.SP Grądy 668pkt
4.MKB TEAM Małkinia 596pkt
5.SP Prostyń 297pkt
6.Łomżyński Klub Biegacza 139pkt
7.PG Nr2 Małkinia 120pkt
8.WKB META Lubliniec 73pkt
9.SP Nr2 Małkinia 43pkt
10.PG Nr1 Małkinia 38pkt
11.SP Nr1 Małkinia 34pkt
12.Ostrów Mazowiecka 18pkt