1 |
Jarosław Janicki |
66 |
Gryfino |
6:33.53 |
2 |
Andrzej Magier |
62 |
SKS Bałtyk Gdynia |
6:45.03 |
3 |
Oleg Bykow |
55 |
Mińsk- Białoruś |
6:47.14 |
4 |
Siergiej Kowal |
61 |
Mińsk- Białoruś |
6:55.04 |
5 |
Damian Breguła |
63 |
TKKF Ryfama Przegędza |
6:56.03 |
6 |
Zbigniew Łuński |
52 |
JW. 5563 Mrągowo |
7:10.18 |
7 |
Walerij Żarski |
53 |
Mińsk- Białoruś |
7:14.55 |
8 |
Władysław Ilinskij |
60 |
Iżewski- Rosja |
7:35.06 |
9 |
Albert Gabryś |
43 |
Dębowiec |
7:50.42 |
10 |
Edward Dudek |
54 |
RKB Baca Radziechowy |
7:59.01 |
11 |
Henryk Szymków |
50 |
Agroma Rzeszów |
8:07.41 |
12 |
Wiaczesław Moczałow |
55 |
Odierzymie Sarańsk- Rosja |
8:17.20 |
13 |
Marian Mikszta |
52 |
Mrągowo |
8:17.31 |
14 |
Sławomir Drużbiak |
56 |
Kalisz |
8:25.20 |
15 |
Marek Gorzycki |
56 |
TKKF Rekreacja Toruń |
8:32.15 |
16 |
Andrzej Jabłoński |
36 |
Hellena Kalisz |
8:36.38 |
17 |
Henryk Szołtusek |
41 |
TKKF Szczygłowice-Gierałtowice |
8:40.03 |
18 |
Marek Gulbierz |
61 |
Kowale Oleckie |
8:49.01 |
19 |
Mirosław Lasota |
53 |
Wałcz |
8:56.08 |
20 |
Czesław Pelc |
57 |
TKKF Ryfama Rybnik |
8:56.27 |
21 |
Eugeniusz Naskręt |
45 |
ASPRO Wrocław- Bukowice |
9:03.48 |
22 |
Maria Ostrowska |
55 |
Lwów- Ukraina |
9:03.50 |
23 |
Czesław Nowak |
51 |
TKKF Szczygłowice- Knurów |
9:03.54 |
24 |
Jacek Wieliński |
56 |
Rafineria Gdańska SA |
9:13.44 |
25 |
Ryszard Sobol |
52 |
TKKF Szczytno |
9:15.39 |
26 |
Marian Zielonka |
55 |
Ostrów Wielkopolski |
9:22.09 |
27 |
Eugeniusz Wagner |
53 |
TKKF Szczygłowice- knurów |
9:22.12 |
28 |
Stanisław Leonik |
53 |
BKS Bytów |
9:32.02 |
29 |
Waldemar Zadrożny |
48 |
Pasym |
9:32.08 |
30 |
Karel Ligocki |
56 |
Prinex Fulnek- Czechy |
9:34.45 |
31 |
Henryk Jankowski |
46 |
TKKF Saturn- Mysłowice |
9:36.42 |
32 |
Zenon Sznajder |
59 |
ZNP Nowa Sól |
9:39.24 |
33 |
Józef Pawlik |
72 |
BKS Bytów |
9:44.55 |
34 |
Marian Parusiński |
22 |
TKKF Maraton Gdańsk |
9:59.08 |
35 |
Edward Mlaskawa |
49 |
Wars Gogolin- Zabrze |
10:03.03 |
36 |
Roman Terlikowski |
46 |
ZNP Nowa Sól |
10:06.54 |
37 |
Jerzy Bednarz |
46 |
TKKF Piast Poznań |
10:08.56 |
38 |
Kazimierz Olszowy |
48 |
Marynarka Wojenna Gdynia |
10:13.09 |
39 |
Elżbieta Czerniak |
54 |
LZS Maratończyk Borzykowo |
10:13.33 |
40 |
Mirosław Wtorek |
56 |
JW. 2529Legionowo |
10:21.38 |
41 |
Ryszard Ropniak |
44 |
LZS Kurpie Ostrołęka |
10:23.45 |
42 |
Marian Czyżniewski |
45 |
TKKF Rekreacja Toruń |
10:25.14 |
43 |
Tadeusz Spychalski |
60 |
Pacific Toruń |
10:27.25 |
44 |
Jan Dominik Lipski |
48 |
Lębork |
10:30.13 |
45 |
Zdzisław Miadziołko |
43 |
OsiR Hotów |
10:33.22 |
46 |
Romuald Dobosz |
51 |
KB Kaper Ustka |
10:38.56 |
47 |
Adam Oleszczuk |
45 |
Elga Trzebnica |
10:40.43 |
48 |
Krystyna Grzybowska |
57 |
NSZZ Solidarność Gorzów Wielkopolski |
10:41.40 |
49 |
Krzysztof Grzybowski |
57 |
NSZZ Solidarność Gorzów Wielkopolski |
10:41.42 |
50 |
Zdzisław Pawłowski |
52 |
TG Sokół Gniezno |
10:41.43 |
51 |
Adam Walczak |
33 |
KS Wega Kalisz |
10:42.16 |
52 |
Daniel Stankiewicz |
40 |
Lubań |
10:43.25 |
53 |
Tomasz Pokorski |
74 |
ZSZ Praszka Strojec |
10:49.49 |
54 |
Ireneusz Spaleniak |
76 |
Nowe Skalmierzyce |
10:54.56 |
55 |
Lech Wasilkiewicz |
47 |
Świebodzin |
10:57.49 |
56 |
Stefan Jankowski |
38 |
TKKF Prymus Szczytno |
10:58.36 |
57 |
Ryszard Buk |
54 |
AKB Supermaraton 100 km Bielsko- Biała |
11:19.32 |
58 |
Czesław Mędrala |
46 |
AKB Supermaraton 100 km Bielsko- Biała |
11:25.33 |
59 |
Józef Żuk |
40 |
Zakłady Koksownicze Wałbrzych |
11:27.33 |
60 |
Edward Reczkowski |
63 |
Smyków |
11:27.34 |
61 |
Joerg Maisenbacher |
68 |
TG Heilbronn Muhlacker |
11:33.22 |
62 |
Zdzisław Kasprzak |
47 |
TKKF Piast Poznań |
11:46.25 |
63 |
Marian Fok |
37 |
Chorzów |
11:47.10 |
64 |
Kazimierz Puziak |
38 |
Poznań |
11:55.34 |