Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

    

2020-09-20
Niepołomice, Chronotex
4Rest Run - open
[acrobat]
2020-09-20
Kędzierzyn-Koźle, Time-Sport
Bieg GAZ-sytem na piątkę! - open
[acrobat]
2020-09-20
Jelcz-Laskowice, ZmierzymyCzas.pl
Charytatywny Bieg dla Daniela - open
[acrobat]
2020-09-20
Kraków, kepasport
II Bieg Kordian - open
[acrobat]
2020-09-20
Skierniewice, Chronotex
II Porankowy Półmaraton Leśny - open
[acrobat]
2020-09-20
Filipów, Elektroniczne Zapisy
IV Półmaraton Doliną Rospudy - 12 km
[acrobat]
2020-09-20
Filipów, Elektroniczne Zapisy
IV Półmaraton Doliną Rospudy - 21 km
[acrobat]
2020-09-20
Cewice, Mariusz KOŚCIELSKI
I Bieg Pocztyliona - open
[acrobat]
2020-09-20
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Run Śląsk - 10 km
[acrobat]
2020-09-20
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Leśne Run Śląsk - 5 km
[acrobat]
2020-09-20
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 27 - open
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - 10 5 km
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - maraton
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - polmaraton
[acrobat]
2020-09-20
Ostrawa, Michał Walczewski
Ostrava City Marathon - sztafety
[acrobat]
2020-09-20
Katowice, Datasport
Piątka w Biegu Po Zdrowie - open
[acrobat]
2020-09-20
Piła, Plus-Timing
Podniebny Duathlon 2020 - open
[acrobat]
2020-09-20
Katowice, ZmierzymyCzas.pl
Silesiaman Duathlon Katowice - open
[acrobat]
2020-09-20
Dolina Będkowska, Datasport
XIV EKO Bieg po Dolinie Będkowskiej - open
[acrobat]
2020-09-20
Kołobrzeg, Organizator
XXXIV Bieg Zaślubin - open
[acrobat]
2020-09-19
Bialystok, Datasport
10 Białystok Biega - 10 km
[acrobat]
2020-09-19
Bialystok, Datasport
10 Białystok Biega - 5 km
[acrobat]
2020-09-19
Łódź, ProTimer
Bieg przełajowy Biegaj z Akademią Sport i Zdrowie - open
[acrobat]
2020-09-19
Kędzierzyn-Koźle, Time-Sport
V Bieg po Zdrowie - bieg po zdrowie
[acrobat]
2020-09-19
Przytok, Piotr Łużyński
XVIII Półmaraton Przytok - open
[acrobat]
2020-09-16
Toruń, Tadeusz Spychalski
Top-Cross Torunia - open
[acrobat]
2020-09-13
Pawłowice, Piotr Czesław Tomczyk
6. Bieg Pawłowicki - bieg
[acrobat]
2020-09-13
Pawłowice, Piotr Czesław Tomczyk
6. Bieg Pawłowicki - nordic walking
[acrobat]
2020-09-13
Choszczno, ŁUC ANDRZEJ
Choszczeńska 10 - open
[acrobat]
2020-09-13
Komorów, Datasport
II Półmaraton Lasy nad Utratą - 21 km
[acrobat]
2020-09-13
Komorów, Datasport
II Półmaraton Lasy nad Utratą - 5 km
[acrobat]
2020-09-13
Poznań, Plus-Timing
IV Bieg Enigmy - 10 km
[acrobat]
2020-09-13
Poznań, Plus-Timing
IV Bieg Enigmy - 5 km
[acrobat]
2020-09-13
Łódź, Michał Runner
Maraton na Zdrowie vol. 26 - open
[acrobat]
2020-09-13
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 10 km
[acrobat]
2020-09-13
Inowrocław, STS-Timing
Orange Run - 5 km
[acrobat]
2020-09-13
Żnin, STS-Timing
Triathlon Żnin - open
[acrobat]
2020-09-13
Owidz, Elektroniczne Zapisy
VII Bieg Grodzisko Cross - open
[acrobat]
2020-09-13
Maków Mazowiecki, Organizator
VII Duathlon Makowski - open
[acrobat]
2020-09-13
Hel - Rozewie, Elektroniczne Zapisy
V Maraton Północy - maraton
[acrobat]
2020-09-13
Hel - Rozewie, Elektroniczne Zapisy
V Maraton Północy - polmaraton
[acrobat]
2020-09-13
Zielonki, ProTimer
V Marchewkowy Półmaraton - 13 8 km
[acrobat]
2020-09-13
Zielonki, ProTimer
V Marchewkowy Półmaraton - 21 km
[acrobat]
2020-09-13
Zielonki, ProTimer
V Marchewkowy Półmaraton - 6 3 km
[acrobat]
2020-09-13
Kłobuck, ZmierzymyCzas.pl
XVIII Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza Wieniawa - open
[acrobat]
2020-09-13
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXVI Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej - 10 km
[acrobat]
2020-09-13
Twardogóra, Bogusław Tomaszewski
XXVI Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej - 5 km
[acrobat]
2020-09-12
Czersk k.Chojnic, Tomasz Fierka
2. Borowiacka Dycha - open
[acrobat]
2020-09-12
Chorzów, Tomasz Burnagiel
3 Bieg Oko w Oko z Rakiem - open
[acrobat]
2020-09-12
Soczewka, Datasport
40. Bieg Soczewka Płock - open
[acrobat]
2020-09-12
Henryków, Ryszard Tasarek
9. Półmaraton Henrykowski i 5. Dycha Księgi Henrykowskiej - 10 km
[acrobat]
2020-09-12
Henryków, Ryszard Tasarek
9. Półmaraton Henrykowski i 5. Dycha Księgi Henrykowskiej - 21 km
[acrobat]
2020-09-12
Toruń, Datasport
Ekologiczna Nocna Dycha Kopernika - 10 km
[acrobat]
2020-09-12
Toruń, Datasport
Ekologiczna Nocna Dycha Kopernika - 5 km
[acrobat]
2020-09-12
Toruń, Datasport
Ekologiczna Nocna Dycha Kopernika - 5 km nordic walking
[acrobat]
2020-09-12
Mosina, Plus-Timing
Forest Run - 12 km
[acrobat]
2020-09-12
Mosina, Plus-Timing
Forest Run - 22 km
[acrobat]
2020-09-12
Mosina, Plus-Timing
Forest Run - 36 km
[acrobat]
2020-09-12
Poznań, Krzysztof Lipiński
Pętla Maltańska - open
[acrobat]
2020-09-12
Gdańsk, B4sport.pl
Runmageddon Trójmiasto - classic
[acrobat]
2020-09-12
Gdańsk, B4sport.pl
Runmageddon Trójmiasto - nocny rekrut
[acrobat]
2020-09-12
Gdańsk, B4sport.pl
Runmageddon Trójmiasto - rekrut
[acrobat]
2020-09-12
Sulejów, ProTimer
VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - 10 km
[acrobat]
2020-09-12
Sulejów, ProTimer
VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - 50 km
[acrobat]
2020-09-12
Sulejów, ProTimer
VII Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - mtb
[acrobat]
2020-09-12
Aleksandrow Kujawski, Przemysław Chojnacki
XII Bieg Papieski - open
[acrobat]
2020-09-12
Koszalin, B4sport.pl
XVIII Bieg Wenedów - open
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 24 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 55 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 82 km
[acrobat]
2020-09-11
Radków, STS-Timing
Garmin Ultra Race Radków - 9 km
[acrobat]
2020-09-06
Bydgoszcz, STS-Timing
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 10 km
[acrobat]
2020-09-06
Bydgoszcz, STS-Timing
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 21 km
[acrobat]
2020-09-06
Biecz, Adam Rachwał
Biecki Bieg Szlakiem Królowej Jadwigi - open
[excel]
2020-09-06
Chełmiec, Ultimasport
Bieg Stu Bohaterów - 10 km
[acrobat]
2020-09-06
Chełmiec, Ultimasport
Bieg Stu Bohaterów - 5 km
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 12 kobiety
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 12 mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 14 kobiety
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 14 mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 18 kobiety
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - 18 mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Malbork, STS-Timing
Castle Triathlon Malbork - iron man - mezczyzni
[acrobat]
2020-09-06
Gdynia, Datasport
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia
[acrobat]
2020-09-06
Toruń, Tadeusz Spychalski
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych runda IV - open
[acrobat]
2020-09-06
Zabrze, ZmierzymyCzas.pl
Kanclerz Triathlon
[acrobat]
2020-09-06
Różan, Chronotex
Piątka Królowej Bony
[acrobat]
2020-09-06
Łódź, Organizator
Setny Maraton Michała Karwowskiego i Przemysława Stupnowicz - NW
[acrobat]
2020-09-06
Łódź, Organizator
Setny Maraton Michała Karwowskiego i Przemysława Stupnowicz - open
[acrobat]
2020-09-06
Rudy, Artur Wodejko
Solec Maraton Wilczym Tropem 6 - open
[acrobat]
2020-09-06
Śrem, Organizator
Wirtu@lna Śremska Dycha - 10 km
[acrobat]
2020-09-06
Śrem, Organizator
Wirtu@lna Śremska Dycha - 21 km
[acrobat]
2020-09-06
Śrem, Organizator
Wirtu@lna Śremska Dycha - 3 6 km
[acrobat]
2020-09-06
Ruda Śląska, Chronotex
XVI Memoriał Radnego Jana Koniecznego - open
[acrobat]
2020-09-06
Obliwice, Tomasz Fierka
XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy - open
[acrobat]
2020-09-06
Iława, DomTel-Sport
X Iławski Półmaraton la Rive - open
[acrobat]
2020-09-05
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
2. Sowiogórska Dycha - 10 km
[acrobat]
2020-09-05
Ludwikowice Kłodzkie, Datasport
2. Sowiogórska Dycha - półmaraton
[acrobat]
2020-09-05
Zielona Góra, Ryszard Tasarek
35. Nocny Bieg Bachusa - open
[acrobat]
2020-09-05
Gliwice, Szymon Chyba
Aktywna obwodnica - open kobiety
[acrobat]
2020-09-05
Gliwice, Szymon Chyba
Aktywna obwodnica - open mezczyzni
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Biegowe Bulwarove - open
[acrobat]
2020-09-05
Łęknica, Datasport
Bieg 7 Mostów - open
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 102 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 29 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 32 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 42 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - 71 km
[acrobat]
2020-09-05
Sobieszów, Michał Walczewski
Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2020 - sztafety
[acrobat]
2020-09-05
Stare Bogaczowice, Datasport
Górska dycha na Trójgarbie
[acrobat]
2020-09-05
Rybnik, Time-Sport
IV Zielony Bieg i marsz NW - bieg
[acrobat]
2020-09-05
Rybnik, Time-Sport
IV Zielony Bieg i marsz NW - nordic walking
[acrobat]
2020-09-05
Poznań, Plus-Timing
I Dycha na Dziko - open
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Lecę na 20-lecie! - 2 5 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Lecę na 20-lecie! - 5 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, ProTiming
Lecę na 20-lecie! - nordic walking
[acrobat]
2020-09-05
Łęczyca, Chronotex
Łęczycki Bieg Rycerski
[acrobat]
2020-09-05
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 1000m
[acrobat]
2020-09-05
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 3000m
[acrobat]
2020-09-05
Olesno, ZmierzymyCzas.pl
Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny - 5000m
[acrobat]
2020-09-05
Kartuzy, Mariusz KOŚCIELSKI
VII Bieg o Złotą Górę - open
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, DomTel-Sport
VO2max EXTREME CHALLENGE WEEKEND - 6 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, DomTel-Sport
VO2max EXTREME CHALLENGE WEEKEND - 8 km
[acrobat]
2020-09-05
Szczecin, DomTel-Sport
VO2max EXTREME CHALLENGE WEEKEND - nordic walking
[acrobat]
2020-09-05
Stare Bogaczowice, Datasport
V Półmaraton z flagą na Trójgarbie
[acrobat]
2020-09-05
Płock, STS-Timing
XX Bieg Solidarności - 2.6 km
[acrobat]
2020-09-05
Płock, STS-Timing
XX Bieg Solidarności - 7.8 km
[acrobat]
2020-09-05
Płock, STS-Timing
XX Bieg Solidarności - 7.8 km
[acrobat]
2020-09-05
Okonek, B4sport.pl
Zielona Dycha
[acrobat]
2020-09-04
Bydgoszcz, STS-Timing
29 Mistrzostwa Polski w Półmaratonie - kobiety
[acrobat]
2020-09-04
Bydgoszcz, STS-Timing
29 Mistrzostwa Polski w Półmaratonie - mezczyzni
[acrobat]
2020-09-04
Bydgoszcz, STS-Timing
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy - 5 km
[acrobat]
2020-09-03
Wrocław, Marcin Piechowicz
Honorowy Bieg Walecznych - open
[acrobat]
2020-09-01
Wrocław, Marcin Piechowicz
Honorowy Bieg Walecznych - open
[acrobat]
ROK:
19701971197219731974
19751976197719781979
19801981198219831984
19851986198719881989
19901991199219931994
19951996199719981999
20002001200220032004
20052006200720082009
20102011201220132014
20152016201720182019
2020


MIESIAC:          pokaż wszystkie
 StyczeńLutyMarzec
 KwiecieńMajCzerwiec
 LipiecSierpieńWrzesień
 PazdziernikListopadGrudzień


Wyników: 134

 Ostatnio zalogowani
gaspar84
11:02
prgutek
10:49
jarek 105 kg
10:38
kordelas
10:36
Piotr Czesław
10:28
seplen
09:53
swist84
09:46
Bystry1983
09:38
soniksoniks
09:36
Jerzy Janow
09:30
rysmit59
09:27
kostekmar
09:24
Grzegorz Gębski
09:24
apacz08
09:23
BOP55
09:13
maste
09:07
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |