redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA


Kliknij aby powiększyć


Świat się zmienia. Kiedy będziemy mogli wrócić do masowego biegania? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi. Świat się zmienia, a nam pozostaje przystosować się do tych zmian najlepiej, jak to tylko możliwe. Dlatego z wielką przyjemnością, ale i z nie mniejszą tremą, przedstawiamy Wam nasz nowy pomysł na dzisiejsze czasy: SevenWonders.store

SevenWonders.store to nowa marka, która namiesza w kategorii biegów wirtualnych! Koniec z tanimi, plastikowymi medalami. Koniec z okazjonalnymi wydarzeniami i przypadkowymi startami. Zapraszamy Was do udziału w pierwszym ogólnopolskim cyklu biegów wirtualnych!

Stawiamy na jakość, dlatego też czekają na Was medale zaprojektowane przez artystów, które na zawsze staną się ozdobą Waszych biegowych kolekcji. To nie są zwykłe medale – to prawdziwe dzieła sztuki. Każdy z nich został dopracowany w najdrobniejszym szczególe i stanowić będzie obiekt pożądania Waszych znajomych.

Zapisać się do cyklu i zamówić kolekcję "Czterej Jeźdżcy Apokalipsy" możecie na stronie SevenWonders.store


Kliknij aby zamówić


Czym jest SevenWonders.store?

Rywalizacja w SevenWonders.store odbywa się w cyklach, w ramach których zdobywać możecie kolekcje unikalnych medali. Już pierwsza z serii jest niepowtarzalna i nawiązuje do dzisiejszych trudnych czasów: to składająca się z czterech medali biblijna seria „Jeźdźcy Apokalipsy”. Głód, Wojna, Plaga i Śmierć – to czterej jeźdźcy, którzy już wkrótce mogą trafić do Waszych domów i zawisnąć na ścianie :-)

Pierwsza seria na rozgrzewkę stawia przed Wam łatwe zadanie: pokonaj cztery dowolnie wybrane dystanse. To wersja minimum. W wersji maksimum pokonaj cztery dystanse: 10 km, półmaraton, maraton i dowolny dystans ultramaratoński! W komplecie z medalami otrzymasz także cztery unikalne, specjalnie zaprojektowane szarfy stanowiące wraz z medalami jedną całość.

To jednak nie wszystko! Zanotuj uzyskany czas, miejsce oraz datę swoich startów, a te informacje wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem zostaną wygrawerowane na rewersie medalu!


Kliknij aby zamówić


Oczywiście można ukończyć dowolną kombinację dystansów – każdy medal otrzyma specjalnie zaprojektowaną, różniącą się kolorystycznie szarfę. Mogą to być cztery półmaratony, dwa maratony i dwa półmaratony, lub… trzy dziesiątki i piątka. Dla dystansów nietypowych przeznaczona jest dodatkowa – piąta szarfa, która nie zawiera dystansu (ten znajdzie się jednak na grawerce)


Kliknij aby powiększyć


Jak wziąć udział?

Na początek proponujemy Wam 100 zestawów „kolekcjonerskich”, czyli możliwość zamówienia jednorazowo całej kolekcji „Czterej Jeźdźcy Apokalipsy”. W cenie 198 pln otrzymacie cztery medale, każdy z dowolnie wybraną taśmą, usługę grawerską oraz pamiątkowy certyfikat zawierający numer Waszego zestawu (od jeden do stu) wraz z posterami opisującymi każdego z biblijnych jeźdźców.

W drugiej kolejności do sprzedaży trafią pojedyncze medale, które będzie można zamawiać indywidualnie. Ich koszt wyniesie 49 pln + opcjonalnie: 5 pln szarfa, 10 pln grawerka / sztukę.

W obu wersjach doliczyć należy koszty wysyłki kurierskiej w wysokości 15 pln.

Zapisać się do cyklu i zamówić kolekcję "Czterej Jeźdżcy Apokalipsy" możecie na stronie SevenWonders.store

Terminy

Jako pierwsza do sprzedaży trafi limitowana wersja kolekcjonerska. Sto egzemplarzy dostępne będzie od 30 kwietnia. Uzupełnienie medalu stanowi piękna szarfa wybierana przez uczestnika w zależności od pokonanego dystansu:


Kliknij aby powiększyć


Wyzwanie

Po złożeniu zamówienia macie czas na realizację swoich wyzwań. Przebiegniesz cztery maraton w swoim ulubionym parku? A może dwa biegi na 10 km i dwa półmaratony – każdy w innej gminie, by jednocześnie zwiedzać biegowo najbliższą okolicę?

Spokojnie, macie odpowiednio dużo czasu na ukończenie czterech biegów – nie chcemy żadnych kontuzji! Gdy będzie trwała produkcja Twoich medali, Ty możesz w komfortowych warunkach biegać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Pamiętaj jednak, by zapisać daty i osiągnięte wyniki!

Przewidywany termin wysyłki medali to lipiec 2020 - i wtedy skontaktujemy się z Tobą by ustalić ostateczną treść grawerki oraz dane adresowe do ich wysyłki!


Kliknij aby zamówić

Jak zarejestrować swój wynik?

Publikować swoje wyniki możecie na portalu MaratonyPolskie.PL. W tym celu zalogujcie się, dodajcie do kalendarza swój wirtualny bieg (podając datę, dystans i miejscowość – jako nazwę biegu wpisując „Jeźdźcy Apokalipsy”) a następnie zapiszcie swój wynik. Na tej podstawie zostaną stworzone zestawienie uczestników wyzwania wraz z wynikami, przebiegniętymi kilometrami i ich lokalizacją.

Oczywiście uzyskany wyniki, jak w każdym biegu wirtualnym, to tylko dodatkowy element zabawy. Rejestracja wyniku nie jest obowiązkowa, a treść grawerki możecie ustalić w momencie ich produkcji bezpośrednio przed wysyłką. W tym celu pozostańcie z nami w kontakcie!

Kolejne serie

W wielką tremą prezentujemy Wam niezwykłą inicjatywę portalu MaratonyPolskie.PL oraz Wikoss-Sport, producenta trofeów sportowych. Jesteśmy przekonani, że nasz pomysł sprawi Wam wiele radości i choć częściowo zastąpi udział w biegach ulicznych, do których dostęp przez najbliższe miesiące będzie utrudniony.

Szykujemy kolejne kolekcje, których medale – możecie nam zaufać – zauroczą Was i zabiorą w niezapomnianą podróż po świecie. Zarówno tym rzeczywistym, jak i wirtualnym! Następna seria pozwoli Wam zdobyć Siedem Cudów Starożytnego Świata.

Dostępna już wkrótce!

Zapisać się do cyklu i zamówić kolekcję "Czterej Jeźdżcy Apokalipsy" możecie na stronie SevenWonders.store


Kliknij aby zamówić
Kliknij aby zamówićKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKomentarze czytelników - 74podyskutuj o tym 
 

MarekN

Autor: MarekN, 2020-06-12, 10:49 napisał/-a:
Nurtuje mnie jedno pytanie: skąd pojawił się pomysł takich medali tzn. jeźdźców apokalipsy? Pytam, bo wieszanie medali z symbolami wojny albo głodu jest dla mnie, delikatnie mówiąc, egzotyczne...

 

Fidelio

Autor: Fidelio, 2020-06-12, 13:02 napisał/-a:
Mamy chyba taki mały czas apokalipsy, nie sądzisz?

 

andrzejgonciarz

Autor: andrzejgonciarz, 2020-07-03, 19:49 napisał/-a:
REALIZACJA :)))

 

Admin

Autor: Admin, 2020-07-03, 21:19 napisał/-a:
Medale są w pociągu gdzieś pomiędzy Tadżykistanem a Melanezją :-)

 

andrzejgonciarz

Autor: andrzejgonciarz, 2020-07-03, 23:03 napisał/-a:
...to słabiutko, a jeszcze kwarantanna pewnie je czeka :)))

 

Amergin

Autor: Amergin, 2020-07-12, 20:42 napisał/-a:
Do kiedy mozna przeslac komplet wynikow?
Czy moga panstwo podac konkretna date.

 

andrzejgonciarz

Autor: andrzejgonciarz, 2020-07-15, 23:02 napisał/-a:
... do mnie już dotarło i "instrukcje" wykonane :)))

 

nikram11

Autor: nikram11, 2020-07-27, 22:12 napisał/-a:
Medale dotarły 😀 !

 

Admin

Autor: Admin, 2020-07-28, 08:29 napisał/-a:
Jak to? Ja nic nie wysyłałem !!!

 

gk

Autor: gk, 2020-08-07, 16:13 napisał/-a:
Do mnie dotarły dzisiaj-:) Dziękuję!

 Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768