redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Przeczytano: 188 razy (od 2022-07-30)

 ARTYKUŁ 
Srednia ocen:0/0

Twoja ocena:brak


Złote Morsy Króla Eryka
Autor: Andrzej Żukowski
Data : 2005-03-15

ZŁOTE MORSY KRÓLA ERYKA zostały rozdane !!!
(27.02.05r.) po raz 6-sty !

Z zimowym superbiegu na 100 km poza DARŁOWEM Jego Królewskim Miastem...
...i o dziwo MORSY ERYKA nie chcą tam wracać (patrz poprzednie edycje!) na razie. Najlepiej poczuli się w Słowinie, i w Boleszewie; jak w br.27 lutego. W ogóle bardzo WIELKIE SŁOWA UZNANIA dla wszystkich uczestników tegorocznej edycji. Dla mnie byliście wszyscy BOMBOWI!!!

Ponadto chciałbym podkreślić(odzwierciedlić głosy MORSÓW-UCZESTNIKÓW tej wielkiej HEKATOMBY śnieżnej!),że w tak hipertrudnym zimowo biegu najlepszymi opiekunami na trasie okazali się –najlepiej wytrwali przez cały dzień:

1. Pp.NABEREŹNY (z trójką wspaniałych chłopców) z Boleszewa ; od godz.6.00rano do 18.00 wieczorem na posterunku przy torach w Boleszewie pod gołym niebiem, rzetelnie karmiąc i pojąc zawodników!

2. Strażacy z OSP Słowino – wytrwali zupełnie podobnie jw. tylko że w Słowinie przy Kościele. Dodatkowe dzięki za sędziowanie!

3. Medycy ze Sztabu Ratownictwa Przedmedycznego z Koszalina-za całodzienne zabezpieczenie i skuteczne czuwanie nad zdrowiem zawodników!
Dla WSZYSTKICH w/w należy się NAGRODA SPECJALNA!!!

W ogóle SERDECZNE PODZIĘKOWANIA należą się WSZYSTKIM!!! Pomimo niskiego budżetu imprezy (mniej niż 2.000 zł) MORSY w BIEGU wytrwali dzielnie calutki dzień; większość ukończyła przed limitem czasu-w 11,5 godz.; pomimo niskich nagród (1-wszy za ok.100zł) MORSY deklarowali powrót w nst.latach do Słowina, a niektórzy chcieliby wykąpać się w MORZU(!)-nowa kategoria MORSY do KWADRATU(?!!!)

Dziękuję za wsparcie w INTERNECIE, a szczególnie Romkowi Jasiczek ze Stargardu; dodające otuchy telefony, a także KARTKI POCZTOWE: m.in. od Jurka Bednarza z Poznania, który głosi:-meta tylko w Słowinie,zawsze; -start...też;- tu dobra BAZA...(Drogi Jurku: kąpiel będzie w Słowinie-przepraszam za ten NIEWYPAŁ!). Mam głęboką nadzieję, że uda się nam zorganizować kolejne edycje: dalsze wsparcie niezbędne(w rodzaju to co robi Jurek CIBA-ekstra 100zł na 2-gą już edycję); potrzebny na gwałt SPONSOR STRATEGICZNY; mam za słaby dostęp do INTERNETU (może jakiś KOMPUTER w dzierżawę się znajdzie?)

Przepraszam za zbyt wolne WYNIKI; w najbliższym czasie prześlę WYNIKI DOKŁADNE oraz RANKING „Morsów Króla ERYKA”(z nową kat.NAJSZYBSZY MORS: J. Łukaszewicz z Rumii -12,4 km/h z 2 najl . startów).

Czy MORSY wrócę do Darłowa?-potrzebna konkretna propozycja przetargowa!!!
Na razie pogrążony w 400zł – DEFICYCIE ORGANIZATOR (bezrobotny od 4 lat) z zamiarem ogłoszenia BANKRUCTWA!!!Komentarze czytelników - brakskomentuj materiał
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768