redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Łomża, 08 maja 2024, 04:23, 1446/936405Mariusz Niziński
Giełczyn czeka na Was z Butelką Mleka :-)

LINK 1: PROFIL WYDARZENIA NA FB
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: ARCHIWUM: ŁOMżA      

Aż trzy dystanse do wyboru, trasy w pięknym otoczeniu natury, piknik i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród – to wszystko czeka na uczestników VIII edycji Charytatywnego Biegu z Butelką Mleka, 1 września w Giełczynie k. Łomży. Co ciekawe, wszyscy biegacze pokonają trasę z... butelką mleka OSM Piątnica w ręku!

Oczywiście butelka jest zupełnie nowa zalakowana i niestety nie ma w niej mleka, ale po biegu na Wszystkich uczestników czekają degustacje produktów OSM Piątnica. Poznajcie szczegóły tej nietuzinkowej imprezy, w której liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

OPŁATY STARTOWE: VIII Charytatywny Bieg z Butelką Mleka

 
80 pln

90 pln

 
 
do 31
maja

do końca przyjmowania zgłoszeń
 

Limit uczestników: 500 osób (wszystkie dystanse łącznie)
 
Opłaty startowe na dystansach 5 km i 10 km - patrz regulamin.

Wielu organizatorów biegów stara się na swoich imprezach łączyć elementy zabawy i dobroczynności. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza nieduże, lokalne inicjatywy, które stanowią realne wsparcie dla lokalnych społeczności. Taki wymiar ma właśnie Charytatywny Bieg z Butelką Mleka.

Główny organizator, czyli Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”, współorganizator Gmina Łomża i Sponsor Główny – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy po raz kolejny przekażą całkowity dochód z wpisowego na cele charytatywne. Wsparcie lokalnych organizacji pożytku publicznego to jeden z najistotniejszych, choć wcale niejedyny argument za tym, by zapisać się do udziału w tej wyjątkowej imprezie.

Jak zawsze na Charytatywnym Biegu z Butelka Mleka fajny pakiet startowy, w którym koszulka sportowa i inne rzeczy od OSM Piątnica przypadną każdemu zawodnikowi w biegach na 5, 10 i 21 km.

247
278
287
416
287
230
2016
2017
2018
2019
2012
2022
 
+13%
+3%
+45%
-31%
-20%
Historia frekwencji OPEN

Dla każdego coś odpowiedniego!

Na uczestników VIII edycji Charytatywnego Biegu z Butelką Mleka czekają do wyboru aż trzy dystanse: 5 km, 10 km i 21 km. Wszystkie biegi będą rozgrywane w miejscowości Giełczyn koło Łomży. Trasy są wytyczone w taki sposób, by prowadzić przez drogi i ścieżki leśne, dzięki czemu biegaczom towarzyszyć będą piękne okoliczności przyrody. W takiej malowniczej atmosferze aż chce się biegać. I dzięki dużemu wyborowi dystansów, każdy, bez względu na poziom zaawansowania i doświadczenie, może wziąć udział w biegu.

Aby uatrakcyjnić rywalizację, w zawodach będzie prowadzona klasyfikacja w aż 26 kategoriach wiekowych, po 13 dla kobiet i mężczyzn w półmaratonie oraz klasyfikacje open kobiet i mężczyzn w biegach na 5 i 10 km. To oznacza, że rozdanie nagród, pucharów i statuetek będzie szczególną chwilą dla naprawdę dużej liczby uczestników. Co więcej, osoby, które odpowiedzą prawidłowo na pytanie, kto jest Sponsorem Głównym Biegu z Butelką Mleka, będą miały szansę na wygranie roweru. W tej zabawie-konkursie czekają oczywiście 2 nagrody: rower damski oraz męski.

Wyjątkowa atmosfera

Bieg będzie o tyle ciekawy dla uczestników, że przez cały dystans będą musieli mieć przy sobie butelkę mleka OSM Piątnica, którą otrzymają w biurze zawodów. Posiadanie butelki przez cały dystans jest wymogiem koniecznym do bycia sklasyfikowanym.

Cała impreza ma aspekt charytatywny. Całkowity dochód z opłat startowych zostanie przekazany na rzecz jednej z dwóch lokalnych organizacji dobroczynnych: Łomżyńskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie "Pomocna Dłoń”. Uczestnicy w momencie zapisu mogą zadeklarować, którą z organizacji chcą wesprzeć. Co istotne, istnieje możliwość wsparcia wybranej organizacji kwotą większą niż wynika to z regulaminu.

Zapisz się i pobiegnij z butelką mleka

VIII Bieg z Butelką Mleka w Giełczynie odbędzie się 1 września 2024 r. Start biegu głównego na dystansie półmaratonu nastąpi o 12:00, o 12:05 na trasę ruszą biegacze rywalizujący na 10 km, a kolejne 5 minut później wystartuje bieg na 5 km. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w biegu z butelką mleka w ręce, wybierz swój dystans i zapisz się, oczywiście zapraszamy całe rodziny na Festyn Sportowy na którym również min. można pobiegać na dystansach od 100m do Mlecznej Mili kończąc biegiem "RODZINNYM".

Zgłoszenia do naszej imprezy znajdziecie TUTAJKomentarze czytelników - 34podyskutuj o tym 
 

POZDRAWIAM

Autor: POZDRAWIAM, 2024-04-28, 07:04 napisał/-a:
Nagrody w naszych biegach :
..."1. Każdy z zawodników, który ukończy Bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal.
2. Zdobywcy miejsc I-III w kat. OPEN kobiet i mężczyzn 21km + nagrody finansowe
3. Zdobywcy miejsc I – III kategoriach wiekowych 21km statuetki + nagrody finansowe
4. zdobywcy miejsc I – III w kat. OPEN kobiet i mężczyzn na dystansie 5km i 10km + nagrody finansowe
5. Zdobywcy miejsc I – III najlepsza Drużyna nagrody niespodzianki.

 

POZDRAWIAM

Autor: POZDRAWIAM, 2024-05-01, 07:33 napisał/-a:
Zapraszamy do Zabawy-Konkursu.
Po zakończonej Dekoracji kto odpowie prawidłowo na pytanie : kto jest Głównym Sponsorem "Biegu z Butelką Mleka" ? otrzyma rower, oczywiście mam dwa rowery damski i męski.

9. Uwaga dodatkowo wprowadzamy klasyfikacje „Pracownik OSM Piątnica” na dystansach 5, 10 i 21km nagradzamy OPEN miejsca I – III kobiety mężczyźni

 

POZDRAWIAM

Autor: POZDRAWIAM, 2024-05-06, 08:29 napisał/-a:
Zapraszamy na Festyn Sportowy 🙂
podczas festynu będzie można sprawdzić się na rowerku stacjonarnym wioślarzu skoku przez skrzynie i wielu innych konkurencjach 🙂

 

arco75

Autor: arco75, 2024-05-08, 12:46 napisał/-a:
Szczerze polecam, impreza obowiązkowa w kalendarzu, koniecznie trzeba nabiegać!
A mleko, jogurty i serki najlepsze w całej UE, wiadomo skąd- z Piątnicy!

 

POZDRAWIAM

Autor: POZDRAWIAM, 2024-05-11, 07:10 napisał/-a:
Panie Arkadiuszu dziękuje za polecenie naszej imprezy i oczywiście będziemy się starać by kolejne edycje były jeszcze lepsze 🙂
oczywiście pozdrawiam i do zobaczenia 🙂
Zapraszamy całe rodziny do Giełczyna na festyn rodzinny 🙂

 

POZDRAWIAM

Autor: POZDRAWIAM, 2024-05-13, 10:50 napisał/-a:
zapraszam na jedyny bieg w Polsce połączony z Festynem Sportowym na którym cała masa atrakcji w Giełczynie k. Łomży
dodatkowo biegi dla dzieci od 100m do 800m + Mleczna Mila i bieg Rodzinny.

 

POZDRAWIAM

Autor: POZDRAWIAM, 2024-05-14, 13:37 napisał/-a:
Przez 30 lat startowałem w różnych imprezach … teraz sam organizuję lokalną kameralną imprezę biegową w Giełczyn k. Łomży.
Co ją wyróżnia od innych ? Bardzo wiele … różnorodność dystansów od 100m do 21km, miejsce biegów to leśne ścieżki i trawiasty teren biegów dla dzieci. We wszystkich biegach podział na Kobiety, Mężczyźni i dekoracja pierwszych trójek OPEN, a w biegu na 21km dodatkowo 13 kategorii wiekowych … tutaj każdy wygrywa, a przynajmniej zwiększa swoje szanse dwukrotnie 
Jest to jedyna impreza w Polsce, gdzie każdy uczestnik musi przebiec zadeklarowany dystans z naszą Butelką Mleka … oczywiście butelka jest nowa i całkowicie pusta, każdy może sobie do niej nalać co chce … ja nalewam wodę do schłodzenia organizmu podczas biegu.
W czasie trwania całej imprezy proponujemy Festyn Sportowy na placu zabaw, w którym można sprawdzić się na różnych przyrządach sportowych, a dla najmłodszych zapewniamy Dmuchańce, konkurencje sportowe, animacje i wiele konkursów.
Dla Wszystkich zapewniamy grochówkę strażacką, degustacje produktów OSM Piątnica, oraz ognisko z nieograniczoną ilością kiełbasek do własnoręcznego upieczenia 
Całość imprezy pomyślana jest jako Impreza Charytatywna i wszystkie wpłacone przez uczestników pieniądze przekazujemy potrzebującym organizacjom … w tamtym roku przekazaliśmy 20.400,00zł
Oczywiście, każdy z uczestników może dodatkowo wpłacić więcej, a my na pewno o nikim nie zapominamy i zapewniamy upominki w formie miodów lub inną niespodziankę rzeczową.
Nie czekajcie do ostatnich dni na zgłoszenia bo może się okazać, że limit uczestników został wyczerpany … to oczywiście związane jest z przygotowaniem medali i pakietów startowych, a te są jak zawsze niepowtarzalne.
Regulamin zgłoszenia na stronie :
https://elektronicznezapisy.pl/event/9876/strona.html

 

POZDRAWIAM

Autor: POZDRAWIAM, 2024-05-25, 09:44 napisał/-a:
Uwaga powoli zbliżamy się do zmiany opłat za nasze biegi.
Nie czekaj do czerwca.
Zapisz się dziś i opłać od razu.
zapraszamy do Giełczyna na festyn rodzinny 🙂

 

POZDRAWIAM

Autor: POZDRAWIAM, 2024-05-30, 07:55 napisał/-a:
1 czerwca zmieniają się opłaty za nasze biegi ...
zapraszamy do zgłoszeń i wnoszenia opłat 🙂
Oczywiście wszystkie opłaty przekazujemy na cele charytatywne🙂 więc tak naprawdę czy wpłacicie o 10zł więcej to tylko zwiększy pulę DAROWIZNY dla potrzebujących. 🙂
zapraszamy do Giełczyna na festyn rodzinny 🙂

 

POZDRAWIAM

Autor: POZDRAWIAM, 2024-06-10, 11:49 napisał/-a:
nasze statystyko zgłoszonych uczestników :

na 21 km 59 zgłoszonych uczestników 🙂
na 10 km 18 zgłoszonych uczestników 🙂
na 5 km 11 zgłoszonych uczestników 🙂
biegi rodzinne :
Mleczna Mila 1 zgłoszony uczestnik 🙂
Bieg rodzinny 10 zgłoszonych uczestników 🙂
800 m 3 zgłoszonych uczestników 🙂
600 m 1 zgłoszony uczestnik 🙂
400 m 5 zgłoszonych uczestników 🙂
200 m 9 zgłoszonych uczestników 🙂
100 m 5 zgłoszonych uczestników 🙂

zapraszamy do Giełczyna na festyn rodzinny 🙂
 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768