redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
03 listopada 2023, 12:30, 694/809191Organizator
Jesienny spadek motywacji? Dołącz do Ligi Biegowej!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA LIGI      

Warunki do biegania coraz trudniejsze, ale nie zwalniaj tempa! Cały czas bowiem trwa zabawa w ramach całorocznej, bezpłatnej i dostępnej dla każdego Ligi Biegowej. Dołącz do akcji i porównuj swoje wyniki z ponad 9000 biegaczami z całej Polski!

Zimno, ciemno, ale przecież sezon biegowy wciąż się toczy. Jeśli jednak dopada Cię jesienny spadek motywacji, zajrzyj na Ligę Biegową. Jest to bezpłatna, ogólnopolska inicjatywa, współfinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, stworzona właśnie do tego, by mobilizować do działania wszystkich – bez względu na płeć, wiek i formę sportową. Bawi się z nami już ponad 9000 biegaczy! Jeśli jeszcze Cię z nami nie ma – nic straconego. Zarejestrować się można w każdej chwili, by podglądać swoje wyniki i porównywać je z wynikami pozostałych uczestników zabawy.

Co daje Liga Biegowa?

Po utworzeniu konta, Liga Biegowa automatycznie zbiera Twoje wyniki z biegów na dystansach 5 i 10 km, półmaratonów i maratonów. Otrzymujesz zatem historię swoich startów, wraz z uzyskanymi czasami.

Wyniki te przeliczane są na punkty, a Ty możesz od tej chwili porównywać je z wynikami pozostałych uczestników. Filtry pozwalają Ci robić zestawienia pod kątem kategorii wiekowej, miejsca zamieszkania, a nawet wykonywanego zawodu. To zatem świetna zabawa, ale i motywacja, by nie rezygnować z treningów!

Co roku organizowana jest także ogólnopolska rywalizacja, w ramach której nagradzamy najwytrwalszych. Kategorii jest kilkadziesiąt, więc każdy ma szansę na wyróżnienie. Do zabawy warto wciągnąć swoich znajomych. Liga Biegowa pozwala bowiem także na rywalizację drużynową. Na portalu znajdziesz również szereg porad i wskazówek o tym, jak biegać zdrowo i czerpać z treningów więcej przyjemności. Także na jesieni! Przeczytaj np. jak biegać w deszczu

Tegoroczna rywalizacja powoli dobiega końca. Wciąż jednak możesz porównywać swoje czasy z innymi, a także korzystać ze wszystkich funkcjonalności platformy. Od stycznia automatycznie dołączasz do ogólnopolskiej rywalizacji.

Jak dołączyć do Ligi Biegowej?

Wejdź na stronę www.ligabiegowa.pl i zarejestruj się. W ciągu 24 godzin Twoje konto wypełni się Twoimi dotychczasowymi startami, a otrzymujesz dostęp do wszystkich możliwości, jakie daje platforma. Dobrej zabawy!

Ligę Biegową organizuje Fundacja Zdrowy Ruch. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem projektu jest marka Oshee oraz Enduhub.

Więcej informacji na www.ligabiegowa.pl, Facebooku oraz InstagramieKomentarze czytelników - brakskomentuj informację
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768