Chodzież, 23 stycznia 2019, 09:00, 1542/170770Roman Kołodziejczyk

LINK 3: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 4: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 5: ZOBACZ WYNIKI Z 2018 ROKU
LINK 6: ARCHIWUM: CHODZIEż

8 września 2019 r. odbędzie się w Chodzieży ,, IV Chodzieska ZaDyszka”, czyli bieg uliczny na dystansie 10 km.

Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w naszym biegu informujemy, że właśnie ruszyły zapisy. Organizatorem biegu są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży, Urząd Miejski w Chodzieży oraz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe.

Limit uczestników: 450

Limit uczestników biegu ustalony został na 450 osób. Trasa biegu od pierwszej edycji nie uległa zmianom - prowadzi ulicami miasta, w przeważającej części jest płaska, z jednym wymagającym podbiegiem na piątym kilometrze trasy. Trasa od ubiegłego roku posiada atest PZLA.

Organizatorzy dla pierwszych pięciu zawodniczek i zawodników Open przygotowali nagrody finansowe. W kategoriach wiekowych trofea sportowe i nagrody rzeczowe. Start i meta biegu zlokalizowane są w okolicy chodzieskiej pływalni Delfin przy ul. Stanisława Staszica 12.

-37%

Zapisy internetowe będą trwały do dnia 31 sierpnia br. Po tym terminie, jeśli nie zostanie wyczerpany limit uczestników, będzie można zapisać się w biurze zawodów. Ubiegłoroczną III edycję biegu ukończyło 293 biegaczy. Zwycięzcą biegu został Dmytro Musiiatcenko uzyskując czas 0:32:55, wśród kobiet zwyciężyła Marta Łagownik z czasem 0:36:28

Rekord trasy wśród mężczyzn należy do Pawła Ochal i wynosi 00:31:21 a wśród kobiet do Olgi Ochal i wynosi 00:35:30

Tradycyjnie w trakcie gdy zawodnicy będą na trasie, dla publiczności zagra zespół muzyczny. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego miasta i udziału w biegu.