redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Dobiegniew k.Gorzowa Wlkp., 31 sierpnia 2017, 05:55, 439/146247Łukasz Belowski
Mierzęcin Trail - wystartuje już w sobotę!

LINK 1: STRONA INTERNETOWA BIEGU
LINK 2: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 3: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ARCHIWUM: DOBIEGNIEW K.GORZOWA WLKP.      

Setki jezior, piękne, ciągnące się kilometrami lasy, dzikie i leniwie meandrujące rzeki. Do tego winnica i XIX-wieczny pałac z folwarkiem. W takich właśnie okolicznościach już w najbliższy weekend, 2 września, odbędzie się nowe wydarzenie biegowe – Mierzęcin Trail.

Impreza adresowana jest do miłośników przyrody i biegania w terenie oraz spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Do wyboru są dystans półmaratonu lub 12 km, a dla najmłodszych zaplanowano biegi dla dzieci.

OPŁATY STARTOWE: Mierzęcin Trail

40 pln

60 pln

50 pln

80 pln


dla pierwszych 150
na 12 km

dla pozostałych
na 12 km

dla pierwszych 300
na półmaraton

pozostałych
na półmaraton

Limit uczestników: 200 - 12km, 400 - półmaraton
 

Pierwsza edycja Mierzęcin Trail wystartuje w najbliższą sobotę, 2 września, i odbędzie się na terenach Puszczy Drawskiej. To niepowtarzalne okolice, trochę nieodkryte na biegowej mapie Polski. Biegacze mają do wyboru dwa dystanse: 12 km i półmaraton. Oba biegi wystartują spod Pałacu Mierzęcin. Polnymi drogami, leśnymi duktami i ścieżkami trasa poprowadzi uczestników wzdłuż rzek Mierzęcka Struga i Pokrętna. Obiegnie również Jezioro Mierzęckie i zahaczy o lokalną winnicę. Amatorzy asfaltu nie znajdą nawet jednego metra, za to nie zabraknie pięknych widoków ani niewielkich podbiegów i zbiegów.

Bazą biegu będzie Pałac i Folwark Mierzęcin. To wyjątkowe miejsce, doskonałe do wypoczynku ze szczególnym naciskiem na spędzanie czasu na łonie natury. Odrestaurowany majątek ma bogatą ofertę noclegową i gastronomiczną oraz oferuje szereg innych atrakcji takich jak: jazdę konną, basen, fitness, nordic walking, wycieczki rowerowe czy spływy kajakowe. Start i meta biegów będą zlokalizowane w zrewitalizowanym Parku, a ostatni kilometr obu dystansów będzie przebiegał urokliwymi ścieżkami, kładkami i alejkami Ogrodu Japońskiego i Parku Angielskiego.

Za przebieg wydarzenia, organizację biegu oraz wytyczenie i oznaczenie trasy odpowiada doświadczona ekipa, na co dzień zajmująca się organizacją imprez takich jak: ogólnopolski cykl biegów CITY TRAIL, ultramaraton TriCity Trail, Bieg Lwa i Triatlon Lwa.

Na biegi można zapisać się jeszcze na miejscu w dniu imprezy – biuro zawodów na terenie Pałacu Mierzęcin będzie czynne w piątkowe popołudnie oraz sobotni poranek. Także zapisy na biegi dziecięce będą odbywały się na miejscu.

Więcej informacji dot. pakietów i ich cen, przebiegu tras oraz informacji organizacyjnych dotyczących sobotniego wydarzenia można znaleźć na stronie www.mierzecintrail.pl oraz profilu biegu w serwisie Facebook.

Zapraszamy do Mierzęcina wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w bieganiu trailowym, a także tych bardziej doświadczonych, chcących sprawdzić formę przed jesiennymi startami. Zabierzcie rodzinę i przyjaciół. To będzie wyjątkowy bieg, w wyjątkowym miejscu!

WIADOMOSCI POWIAZANE
 
  2017-06-22 - Mierzęcin Trail – oderwij się od a...INFORMACJA POSIADA MULTI-FORUM
POROZMAWIAJ
Biegi przełajowe

Mierzęcin Trail - Mierzęcin k.Dobiegniewa, 8.9.201...

1
2018-03-08
Biegi przełajowe

2017 - Mierzęcin Trail

1
2017-06-07
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768