redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
Blachownia k.Częstochowy, 21 sierpnia 2017, 09:30, 543/111455Organizator
Blachownia: Przełajowa Ósemka oraz niezapomniane wrażenia coraz bliżej

LINK 1: STRONA INTERNETOWA ORGANIZATORA
LINK 2: WIĘCEJ INFORMACJI W KALENDARZU
LINK 3: ELEKTRONICZNE ZGŁOSZENIA
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ARCHIWUM: BLACHOWNIA K.CZęSTOCHOWY      

Już 3 września 2017 roku Burmistrz Blachowni Pani Sylwia Szymańska wraz z organizatorami ma zaszczyt zaprosić Państwa do naszego miasta na XVI edycję „Przełajowej Ósemki” oraz Mistrzostw Makroregionu Śląskiego w Nordic Walking. „Przełajowa Ósemka” to bieg na dystansie 8 kilometrów. Zawodnicy mają do pokonania malownicze ścieżki leśne, alejki spacerowe wiodące wokół jeziora oraz drogi szutrowe i osiedlowe uliczki. Jak zawsze czekać na Was będą uśmiech, miła atmosfera, koszulki, liczne upominki.

Na terenie stadionu przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą mogły poszaleć na dmuchanej zjeżdżalni i otrzymać słodką watę cukrową.

Organizatorami imprezy są: Urząd Miejski w Blachowni, Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Blachowni, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Blachowni, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ALMA, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Częstochowie, Komendy Miejskiej Policji, Komisariat Policji w Blachowni, Nadleśnictwa Herby, Leśnictwa Trzepizury, Gimnazjum im. Korczak w Blachownia, KKTA Blachownia oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z Blachowni i Cisia.

Patronat Medialny objęły: Radio Jura, MaratonyPolskie.PL

Sponsorami imprezy są: Odlewnia Żeliwa Terlecki, Olimpius.pl., GOLIARD, Klub Dobrej Książki, LV Power Energy Drink, Zakłady Mięsne Aleksandria, ALLASPORT Karol Grabowski, KM-Metal, Diagnostyka- laboratorium medyczne, Karmet Karolina Pałka.

Dzięki Naszym sponsorom przygotowaliśmy również wspaniałe upominki. Zostaną one rozlosowane wśród zawodników. Każdy zawodnik otrzyma ankietę z pytaniem, na które dokona odpowiedzi i wrzuci do przygotowanej urny, gdzie później zostaną rozlosowane upominki. Więcej informacji, w tym regulamin oraz odnośnik do systemu zgłoszeń w biegu, dostępne są na oficjalnej stronie pod adresem www.osirblachownia.pl

Bieganie to nie tylko kilometry, a możliwość aktywnego spędzania czasu w gronie świetnych ludzi, spotkajmy się wszyscy w Blachowni:

– 3 wrzesień 2017 r.
start – stadion godz. 12.00

Serdecznie Zapraszamy!!!

Komentarze czytelników - 3podyskutuj o tym 
 

Wąski

Autor: Wąski, 2017-08-15, 22:43 napisał/-a:
Witajcie moi mili.
jak w roku poprzednim promienistym uśmiechem informuję iż zostały już uruchomione zapisy wraz z regulaminem do Waszej Przełajowej Ósemki.Jak co roku trasa będzie wiodła tymi lasami naszego miasta z drobnymi korektami w\g Waszych sugestii po biegu jak i centrum Blachowni.Zestawy startowe dla moich mistrzów biegowych takie same jak w latach poprzednich,plus koszulka techniczna, nagród też nie zabraknie.Tak więc czekamy na Was wraz z Panią Burmistrz Sylwią Szymańską odwiedzicie Wąskiego czerpiąc jednocześnie przyjemność,radość i koleżeńską rywalizację z biegania W Blachowni.Może w tym roku będzie chłodniej troszkę.

 

Klama

Autor: Klama, 2017-08-30, 11:58 napisał/-a:
Już się pakuję. Do zobaczenia :-)

 

Jurek63

Autor: Jurek63, 2017-09-21, 22:58 napisał/-a:
Tradycyjnie było super. Dziękuję Jackowi i całej ekipie organizatorów. Do zobaczenia za rok Jurek, Ola i Bartek z Nysy.

 
Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768