Tuchola, 20 lipca 2017, 07:46, 1652/137167Michał Rytlewski

LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ZOBACZ WYNIKI Z 2016 ROKU
LINK 6: ZOBACZ RANKING Z 2016 ROKU
LINK 7: ARCHIWUM: TUCHOLA

Kiedy po raz pierwszy pokazaliśmy ją na Facebooku, pojawiły się komentarze, że może to być najpiękniejsza koszulka biegowa w tym roku. Nie mamy nic przeciwko temu i zapraszamy do zapisów na II Śliwicką Dyszkę. Zostało tylko 200 miejsc. Mamy dla Was nagrody finansowe i rzeczowe. Będzie można wylosować między innymi rowery.

Koszulka techniczna została zaprojektowana specjalnie na ten bieg. Powstanie ich 600 i trafią one do wszystkich biegaczy i chodziarzy, którzy w sobotę 12 sierpnia o godz. 16.00 wystartują w II Śliwickiej Dyszce. Głównym sponsorem jest firma Wutkowski.

Pakiety
Jednak koszulki, to nie jedyne prezenty, które otrzymacie od nas w pakietach startowych. Będą też unikatowe medale, bony na wykonane na miejscu soki regeneracyjne czy na pomidorówkę. Zupę przygotuje znana w okolicy z pysznego jedzenia Restauracja „Pod Sosną”. W pakietach znajdziecie także prezenty od naszych sponsorów, na przykład 20-procentowe rabaty do Sklepu Biegowego. Uwaga. Pakiet startowy kosztuje jedynie 30 zł.

Nagrody
Dla najlepszych przygotowaliśmy też atrakcyjne nagrody. Za pierwsze miejsce wśród kobiet i mężczyzn w biegu jest 500 zł i weekendowy pobyt z pełnym wyżywieniem w sportowym ośrodku Cztery Korty w Okoninach Nadjeziornych, w samym sercu Borów Tucholskich. Za drugie i trzecie miejsca wręczymy odpowiednio 300 i 200 zł. Dla laureatów w kategoriach wiekowych mamy unikatowe, wykonane z bukowego drewna, statuetki oraz bony do Sklepu Biegowego. W tym roku nagrodzimy także najlepszą drużynę i najlepszych zawodników w nordic walking. Przygotowaliśmy też cenne nagrody dla uczestników biegu i kibiców. Wśród wszystkich, którzy odwiedzą Śliwice wylosujemy między innymi rowery.

Wolne miejsca
Warto zapisać się już teraz. Limit miejsc w naszym biegu to 500 biegaczy i 100 chodziarzy. W tej pierwszej grupie zostało już tylko 150 nieopłaconych miejsc. W drugiej jest ich jeszcze 50. Warto wziąć udział w imprezie, która w zeszłym roku zdobyła sześć laurów w plebiscycie Złoty Bieg Maratonów Polskich. Między innymi wygrała kategorię „Debiut Roku”, zajęła drugie miejsce wśród biegów na 10 km w Polsce i była najlepsza w województwie kujawsko-pomorskim. Oprócz zmagań sportowych przygotowaliśmy dla Was też dużo atrakcji. Między innymi wioskę zdrowia, gdzie będzie można za darmo się przebadać. Sprawdzić wydolność oddechową, skonsultować się z dietetyczką czy z psychologiem sportu.

Zapraszamy 12 sierpnia do serca Borów Tucholskich.