| | | |
|
| 2011-10-16, 10:10 Już biegną !
Tutaj dodatkowy link:
http://www.domtel-sport.pl/wyniki/?co=0 |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 10:35
Błażej Brzeźiński prowadzi-10km 31"08"" on jest zającem ? |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 10:38 W środę ( 19.10.br. )...
...od godz. 8.30 rano szeroka relacja z dzisiejszego maratonu w Poznaniu na głównym kanale Eurosportu !
A w Amsterdamie ( rel. na żywo Eurosport ) czołówka już na 25. km - 01:14,08 godz. |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 10:44 10KM
2011-10-16, 10:10 - Master Piernik napisał/-a:
Tutaj dodatkowy link:
http://www.domtel-sport.pl/wyniki/?co=0 |
22 BRZEZIŃSKI Błażej MUKS Bydgoszcz 1987 M-18 00:31:08
2. 7 MUTUKU KYEVA Cosmas Nairobi 1985 M-18 00:31:09
3. 10 KOSGEI KOMENA Joel Nairobi 1987 M-18 00:31:27
4. 26 KIMBET ROTIH Hilary brak 1987 M-18 00:31:27
5. 6 DOBROWOLSKI Emil Chotomów 1986 M-18 00:32:22
6. 41 KERN Artur UNIA Hrubieszów 1980 M-30 00:32:22
7. 12 DILIUNAS Marius Wilno 1984 M-18 00:32:22
8. 25 JANKUNAS Kestutis Panevezys 1986 M-18 00:32:22
9. 21 SLAVENSKI Ilya Gomiel 1985 M-18 00:33:20
10. 24 ŁUCYK Maciej Intersport Team P 1983 M-18 00:33:48
11. 2900 KIPTACH Oleksandr Sk ""Kovel"" 1986 M-18 00:33:58
12. 4318 GOLOVNICKIY Alexander Kovel 1975 M-30 00:34:04
13. 5091 KARPOV Andrii sk ""Kovel"" 1983 M-18 00:34:40
14. 4934 SZCZEPAŃSKI Krzysztof mks 1971 M-40 00:35:09
15. 3562 SOSNOWSKI Wiesław Gniszewo 1972 M-30 00:35:14
16. 4602 URBAN Artur Yulo Run Team Siedlce 1983 M-18 00:35:24
17. 2354 ELWART Roman LKS-PUCK 1972 M-30 00:35:48
18. 45 GÓRNY Krzysztof Finisz Kalisz 1978 M-30 00:36:30
19. 4984 KOCHANEK Dariusz KKB Finisz Kalisz 1976 M-30 00:36:30
20. 5 KIPSANG LOTIANG John Nairobi 1991 M-18 00:36:38
21. 4 CHEPKOECH BUNDOTICH Pamela Nairobi 1987 K-18 00:36:38
22. 4211 PAWŁOWSKI Piotr 40-latek Tychy 1973 M-30 00:36:39
23. 16 MELOCH Arleta Grudziądz 1979 K-30 00:36:39
24. 2568 SPALENIAK Tomasz UKS Tri-Saucony Rumia 1990 M-18 00:36:39
25. 4883 KAROLCZAK Piotr Zakon Złotej Łydki P 1982 M-18 00:36:39
26. 3569 MIERZWA Witold Darłowo 1974 M-30 00:36:52
27. 20 DURAK Katarzyna LUKS Żórawina 1980 K-30 00:37:07
28. 876 LISIEWICZ Michał AZS AWF Warszawa 1974 M-30 00:37:09
29. 200 ABCZYŃSKI Roman Poznań P 1988 M-18 00:37:12
30. 47 DOMIŃCZAK Patryk KU AZS WSHE WŁOCŁAWEK 1985 M-18 00:37:12
31. 1641 CHMURZYŃSKI Tomasz Cross Bydgoszcz B2 1969 M-40 00:37:12
32. 4618 JANUSZ Ryszard |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 11:12
Oto wyniki czołówki z połówki !
1.
22
BRZEZIŃSKI Błażej MUKS Bydgoszcz
1987
M-18 01:06:11
2.
7
MUTUKU KYEVA Cosmas Nairobi
1985
M-18 01:06:11
3.
10
KOSGEI KOMENA Joel Nairobi
1987
M-18 01:06:29
4.
26
KIMBET ROTIH Hilary brak
1987
M-18 01:07:11
5.
41
KERN Artur UNIA Hrubieszów
1980
M-30 01:08:34
6.
6
DOBROWOLSKI Emil Chotomów
1986
M-18 01:08:34
7.
12
DILIUNAS Marius Wilno
1984
M-18 01:08:45
8.
25
JANKUNAS Kestutis Panevezys
1986
M-18 01:08:45
9.
21
SLAVENSKI Ilya Gomiel
1985
M-18 01:08:49 |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 11:12 21,097
1. 22 BRZEZIŃSKI Błażej MUKS Bydgoszcz 1987 M-18 01:06:11
2. 7 MUTUKU KYEVA Cosmas Nairobi 1985 M-18 01:06:11
3. 10 KOSGEI KOMENA Joel Nairobi 1987 M-18 01:06:29
4. 26 KIMBET ROTIH Hilary brak 1987 M-18 01:07:11
5. 41 KERN Artur UNIA Hrubieszów 1980 M-30 01:08:34
6. 6 DOBROWOLSKI Emil Chotomów 1986 M-18 01:08:34
7. 12 DILIUNAS Marius Wilno 1984 M-18 01:08:45
8. 25 JANKUNAS Kestutis Panevezys 1986 M-18 01:08:45
9. 21 SLAVENSKI Ilya Gomiel 1985 M-18 01:08:49 |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 11:15
2011-10-16, 10:35 - Master Piernik napisał/-a:
Błażej Brzeźiński prowadzi-10km 31"08"" on jest zającem ? |
Napewno, to dla niego na tym dystansie zabójcze tempo.
A na półmetku
1.BRZEZIŃSKI Błażej 01:06:11
2.MUTUKU KYEVA Cosmas 01:06:11
3.KOSGEI KOMENA Joel 01:06:29
4.KIMBET ROTIH Hilary 01:07:11
|
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 11:17
Wynik 2:12 jest w zasięgu zwycięzcy ! |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 11:33 21,097
OD 1O miejsca
11. 24 ŁUCYK Maciej Intersport Team P 1983 M-18 01:11:15
12. 5091 KARPOV Andrii sk ""Kovel"" 1983 M-18 01:12:47
13. 3562 SOSNOWSKI Wiesław Gniszewo 1972 M-30 01:13:57
14. 4934 SZCZEPAŃSKI Krzysztof mks 1971 M-40 01:14:51
15. 4602 URBAN Artur Yulo Run Team Siedlce 1983 M-18 01:15:07
16. 2354 ELWART Roman LKS-PUCK 1972 M-30 01:15:42
17. 2568 SPALENIAK Tomasz UKS Tri-Saucony Rumia 1990 M-18 01:17:28
18. 45 GÓRNY Krzysztof Finisz Kalisz 1978 M-30 01:17:29
19. 4984 KOCHANEK Dariusz KKB Finisz Kalisz 1976 M-30 01:17:30
20. 4211 PAWŁOWSKI Piotr 40-latek Tychy 1973 M-30 01:17:32
21. 4 CHEPKOECH BUNDOTICH Pamela Nairobi 1987 K-18 01:17:32
22. 5 KIPSANG LOTIANG John Nairobi 1991 M-18 01:17:32
23. 4883 KAROLCZAK Piotr Zakon Złotej Łydki P 1982 M-18 01:17:32
24. 16 MELOCH Arleta Grudziądz 1979 K-30 01:17:34
25. 47 DOMIŃCZAK Patryk KU AZS WSHE WŁOCŁAWEK 1985 M-18 01:18:11
26. 200 ABCZYŃSKI Roman Poznań P 1988 M-18 01:18:11
27. 3372 STANISZEWSKI Wojciech AK-SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY 1977 M-30 01:18:32
28. 876 LISIEWICZ Michał AZS AWF Warszawa 1974 M-30 01:18:52
29. 1641 CHMURZYŃSKI Tomasz Cross Bydgoszcz B2 1969 M-40 01:18:53
30. 20 DURAK Katarzyna LUKS Żórawina 1980 K-30 01:18:58
31. 1973 KONIECZNY Marcin Olsztyn 1972 M-30 01:19:19
32. 2467 WERONOWICZ Mariusz UKS OLIMP KOZIENICE 1976 M-30 01:19:19
33. 4618 JANUSZ Ryszard Szczytna 1964 M-45 01:19:20
34. 43 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł AZS UWM Olsztyn 1988 M-18 01:19:21
35. 3569 MIERZWA Witold Darłowo 1974 M-30 01:20:02
36. 23 MARHELE Ilona Aluksne 1986 K-18 01:20:12
37. 1093 BARAN Andrzej KKB FINISZ KALISZ 1967 M-40 01:20:13
38. 1083 KNOBLOCH Szymon Piekary Śląskie 1973 M-30 01:20:31
39. 5032 KOWALEWSKI Adam Wielkopolska Korporacja 1989 M-18 01:20:34
40. 3728 NARTOWSKI Kamil Chełmża 1984 M-18 01:20:56
41. 4746 KUREK Jacek Schoeck 1972 M-30 01:20:56
42. 2154 TOPA Jerzy MKSW Trzebinia 1965 M-45 01:20:57
43. 1269 MATYSIAK Marcin ACCELERATE 1981 M-30 01:21:05
44. 2919 PETROV Alexander V.Novgorod 1957 M-50 01:21:06
45. 2397 GÓRALSKI Krzysztof TS Opatrunki Toruń 1964 M-45 01:21:17
46. 5038 SIEKIERSKI Rafał Bełchatów 1987 M-18 01:21:26
47. 5098 FOLTA Jarosław Malbork 1967 M-40 01:21:26
48. 5060 KARNATSEVICH Halina Grodno 1969 K-40 01:21:35
49. 1176 JANSSON Jenny e Lyksele 1976 K-30 01:21:40
50. 48 ROMAN MORA Ivan Asociacion De Corredores De Fondo De Ceuta P 1980 M-30 01:22:08
51. 1490 BARTH Damian Poznań P 1981 M-30 01:22:28
52. 1978 MIERZEJEWSKI Krzysztof yulo run team siedlce 1976 M-30 01:22:29
53. 3781 JASEK Tadeusz Radziechowy 1951 M-60 01:23:15
54. 661 MAŚLANKA Tomasz KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA 1972 M-30 01:23:40
55. 2239 PIECHNA Andrzej KB TKKF Promyk Ciechanów 1969 M-40 01:23:40
56. 2648 ZYCH Dariusz 4RUN 1970 M-40 01:23:42
57. 3934 JADCZYK Tomasz Tarnowskie Góry 1984 M-18 01:24:01
58. 4317 PALENYCHKA Olga Konotop 1988 K-18 01:24:02
59. 2284 KEGIS Gunars Riga 1967 M-40 01:24:02
60. 2389 TYLEK Rafał Kraków 1971 M-40 01:24:08
61. 1561 JEZIERSKI Grzegorz Solidarność Wielkopolska P 1964 M-45 01:24:12
62. 4828 DZIEDZIC Piotr Inowrocław 1975 M-30 01:24:14
63. 4180 OCHOCIŃSKI Mariusz Włocławek 1973 M-30 01:24:15
64. 3418 SWEDROWSKI Jacek Konin 1977 M-30 01:24:15
65. 841 NAJDZION Robert AKM OLSZTYN 1976 M-30 01:24:17
66. 4869 PUZIA Krzysztof Nautica Kraków 1964 M-45 01:24:18
67. 4469 ZIMMER Łukasz KM Truchcik Łubianka 1981 M-30 01:24:21
68. 96 ROSZAK Paweł TKKF Trucht Jarocin 1966 M-45 01:24:21
69. 4427 KOPER Zbigniew MKB Dreptak Mińsk Maz. 1963 M-45 01:24:23
70. 4778 PIOTROWSKI Artur KB TKKF Promyk Ciechanów 1971 M-40 01:24:30
71. 3177 SKONECZNY Waldemar mluks trzebiatów 1967 M-40 01:24:31
72. 1458 KESY Marcin KB MANIAC POZNAŃ P 1985 M-18 01:24:31
73. 1681 WALEWSKI Przemysław Poznań P 1967 M-40 01:24:32
74. 991 KITTEL Ralf München 1977 M-30 01:24:35
75. 1343 BERNATOWICZ Ziemowit Drużyna Szpiku - GT 1966 M-45 01:24:47
76. 4571 KAJDER Roman Nowa Sól 1969 M-40 01:24:47
77. 4182 ZALEWSKI Karol Rumia 1979 M-30 01:24:47
78. 8 KALIŃSKA Renata Kalisz 1978 K-30 01:24:47
79. 3395 WOLENDER Tomasz Maratończyk Team Szczecin 1967 M-40 01:25:05
80. 734 GRZELEC Jarosław Tricity Triathlon Team 1961 M-50 01:25:05
81. 2495 GRABLEWSKI Grzegorz WKB Piast Wrocław 1975 M-30 01:25:06
82. 130 BIELICKI Krzysztof MUKL Brodnica 1963 M-45 01:25:16
83. 4865 SMOTRYK Artur 40-latek Tychy 1962 M-45 01:25:34
84. 2277 SHELEST Liudmyla SK 1974 K-30 01:25:35
85. 4559 MOSER Hadas Poznan 1985 K-18 01:25:35
86. 4318 GOLOVNICKIY Alexander Kovel 1975 M-30 01:25:35
87. 4558 STUDNIAREK Adam Uniwerystet Medyczny Poznan 1988 M-18 01:25:35
88. 501 SHELOPUKHO Alexander Kaliningrad 1986 M-18 01:25:35
89. 4270 KASZUBOWSKI Zenon Sztum 1964 M-45 01:25:35
90. 4189 SEWERYN Andrzej WAMPOL Mysłowice 1978 M-30 01:25:39
91. 3367 BŁASZCZAK Andrzej T.G. SOKÓŁ-ZAKOPANE 1961 M-50 01:25:39
92. 205 HESSEL Lars SV Turbine Neubrandenburg 1967 M-40 01:25:39
93. 1080 BIELIŃSKI Piotr Sokół Knurów/ PAP TEAM 1988 M-18 01:25:39
94. 2518 MANKIELEWICZ Henryk Szczytno 1959 M-50 01:25:41
95. 1488 TROCIŃSKI Jacek Łódź 1970 M-40 01:25:45
96. 3657 GACZKOWSKI Robert ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 1975 M-30 01:25:57
97. 4280 KIN Robert Stowarzyszenie Biegaczy Zielona Góra 1971 M-40 01:25:57
98. 4698 RADZYMIN Andrzej-jan www.parkwodny.hajnowka.pl 1953 M-55 01:25:58
99. 2220 KOPERTOWICZ Paweł Fabryka Papieru Kaczory 1987 M-18 01:26:17
100. 101 DOMAGAŁA Robert KS Krotosz Krotoszyn 1970 M-40 01:26:35
101. 4195 BEMOWICZ Tomasz nz 1970 M-40 01:26:42
102. 1964 SIERACKI Leszek Inowrocław 1963 M-45 01:26:45
103. 1344 CZWOJDRAK Michał KB MANIAC Poznań P 1981 M-30 01:26:45
104. 1559 JARZĘBOWICZ Paweł Katowice 1979 M-30 01:26:45
105. 1660 ZIÓŁKOWSKI Jacek Cross W-wa B2 1966 M-45 01:26:46
106. 3314 SARNIAK Piotr Koło 1978 M-30 01:26:46
107. 303 DEMBIŃSKI Marek Poznań P 1974 M-30 01:26:46
108. 1540 FILUŚ Stanisław KRS Triathlon DG 1965 M-45 01:26:47
109. 46 CICHOŃCZUK Antoni WKS Flota Gdynia 1949 M-60 01:26:47
110. 1986 PALUCH Miroslaw Oborniki 1964 M-45 01:26:47
111. 3890 CHRUSZCZ Jerzy marek Opole 1959 M-50 01:26:58
112. 754 ANDRZEJEWSKI Jacek KB Aktywni Konin 1971 M-40 01:27:11
113. 2512 JACKOWIAK Arkadiusz Truchtacz Dobrzyca 1975 M-30 01:27:15
114. 1484 MIKA Oskar polska biega 1979 M-30 01:27:17
115. 3310 KALISKI Kamil LUKS INOWROCŁAW/UEP 1992 M-18 01:27:19
116. 466 POMINKIEWICZ Maciej Bryza Postomino 1980 M-30 01:27:19
117. 1188 BŁASZCZYK Artur PIMAR Legionowo 1979 M-30 01:27:20
118. 4607 WOJTASIK Jarosław niezrzeszony 1965 M-45 01:27:30
119. 5042 KRÓL Dariusz Aktywny Relaks Wołomin 1964 M-45 01:27:36
120. 4713 MILESZCZYK Karol Uścimów 1982 M-18 01:27:36
121. 1271 STEFANIAK Maciej ACCELERATE 1983 M-18 01:27:36
122. 666 LOTA Andrzej Feniks Legnica 1970 M-40 01:27:36
123. 2787 WYSOCKI Piotr Wrocław 1981 M-30 01:27:37
124. 3271 SPALIŃSKI Piotr KB DOMBUD OLAWA 1968 M-40 01:27:37
125. 3812 PIETRZAK Piotr AkademiaBiegania.pl 1968 M-40 01:27:39
126. 1308 WAWRZYNIAK Jerzy Śrem 1975 M-30 01:27:40
127. 1053 KOSTRZEWA Robert Wieluń 1969 M-40 01:27:41
128. 1172 REDZIAK Wojciech Noteć Chodzioeż 1961 M-50 01:27:43
129. 2128 CHUDY Henryk Sławno 1955 M-55 01:27:46
130. 1552 LORENC Alojzy Maraton Ostrów Wielkopolski 1963 M-45 01:27:47
131. 2236 PIECHNA Włodzimierz KB TKKF Promyk Ciechanów 1970 M-40 01:28:00
132. 3848 MELIŃSKI Wojciech Bractwo Biegaczy Zielona Góra 1954 M-55 01:28:02
133. 4348 LINDER Rafał Puma Running 1983 M-18 01:28:08
134. 2808 BĘDKOWSKI Bogdan Supermaraton Kalisz 1965 M-45 01:28:10
135. 4619 SEROCKI Adam Wyższ Szkoła Bezpieczeństwa Poznań 1973 M-30 01:28:18
136. 359 ŚNIEŻEK Adam AKMB Pędziwiatr Gliwice 1980 M-30 01:28:18
137. 3050 HUMERSKI Piotr Grodziski Klub Biegacza 1989 M-18 01:28:19
138. 3650 SERAFIN Piotr Świdnica 1969 M-40 01:28:20
139. 2564 BANACH Tomasz Bartoszak Saucony Team P 1976 M-30 01:28:21
140. 4413 DROGORÓB Marcin KM UMK Toruń 1976 M-30 01:28:28
141. 516 OLEJNIK Adam AZS AGH 1991 M-18 01:28:41
142. 3162 MACIEJEWSKI Krzysztof K.S.KROTOSZ KROTOSZYN 1982 M-18 01:28:50
143. 1555 WILIGALSKI Bartosz KM Truchcik Łubianka 1989 M-18 01:28:51
144. 1587 PRZYJEMSKI Artur KM Truchcik Łubianka 1973 M-30 01:28:51
145. 3005 KĄCKI Paweł Warszawa 1975 M-30 01:28:52
146. 1521 ŁUKASZEWICZ Józef Rumia 1958 M-50 01:28:58
147. 2500 SADURSKI Krzysztof Łaskarzew 1974 M-30 01:29:02
148. 1554 STACHOWIAK Jacek WAAB Mrowino 1964 M-45 01:29:05
149. 1246 STANNY Magdalena Grupa MAN P 1982 K-18 01:29:06
150. 1756 SZYCHOWSKI Jarosław TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1987 M-18 01:29:11
151. 490 MARYAŃSKI Krzysztof Rybnik 1983 M-18 01:29:14
152. 1137 KAPROŃ Sebastian Suchy Las 1974 M-30 01:29:15
153. 4405 WESOŁOWSKI Przemysław Stare Miasto 1989 M-18 01:29:16
154. 3166 RYBACKI Artur Ochotniczy Zespół Bicia Własnych Rekordów 1976 M-30 01:29:16
155. 4456 RĘBISZ Mariusz Racibórz 1971 M-40 01:29:16
156. 1512 WITKOWSKI Dominik INGA Team P 1972 M-30 01:29:17
157. 870 MIROŃCZUK Roman Drużyna Szpiku 1976 M-30 01:29:19
158. 3855 MŁYNARSKI Grzegorz Rzeplino 1971 M-40 01:29:19
159. 3540 BORKOWSKI Aleksander MKL-Maraton Swinoujscie 1956 M-55 01:29:20
160. 387 ADAMCZYK Mariusz Gniezno 1973 M-30 01:29:20
161. 700 SZYMCZAK Piotr Ostrolenka 1977 M-30 01:29:20
162. 1399 SZYDŁOWSKI Piotr Pierwszy maraton 1986 M-18 01:29:20
163. 4319 PATOŁA Łukasz AZS SGH 1988 M-18 01:29:20
164. 1505 SIKORSKI Piotr 4RUN TEAM PIŁA 1981 M-30 01:29:20
165. 2750 DYCZKO Piotr NA PEŁNEJ TEY 1984 M-18 01:29:20
166. 1026 GARBAREK Wiesław TKKF TRUCHT JAROCIN 1954 M-55 01:29:20
167. 3047 KOZŁOWSKI Karol Stare Juchy 1980 M-30 01:29:20
168. 3444 SALONI Lech Warszawa 1982 M-18 01:29:20
169. 1878 NAPIERAŁA Tomasz Grodziski Klub Biegacza 1976 M-30 01:29:20
170. 68 SOBKOWSKI Krzysztof KB Międzychód 1985 M-18 01:29:20
171. 2451 SZELIGOWSKI Tomasz Gorzów Wielkopolski 1979 M-30 01:29:21
172. 3135 CHACUŚ Ryszard KB TUPOT USTKA 1973 M-30 01:29:21
173. 4572 ROSZAK Adrian CityZen P 1988 M-18 01:29:21
174. 3869 TOMCZAK Grzegorz Supermaraton 1990 M-18 01:29:21
175. 3518 PALICHLEB Adam WKB PIAST WROCŁAW 1964 M-45 01:29:21
176. 858 MICHALSKI Mariusz Fitness Park Radom 1981 M-30 01:29:21
177. 529 SŁOMOWICZ Bartosz ALTOM GNIEZNO 1973 M-30 01:29:21
178. 3009 BEDNARZ Jakub Pogoria Biega 1985 M-18 01:29:21
179. 685 PAWŁOWSKI Tomasz Truchtacz Dobrzyca 1979 M-30 01:29:21
180. 1700 PAWLAK Błażej KB Kosynier Września 1981 M-30 01:29:21
181. 2028 SCHAB Joanna aleTempo 1976 K-30 01:29:21
182. 3802 BORUCKI Dariusz Łowcy Przygód - Gołdap 1965 M-45 01:29:22
183. 4314 SIKORA Adam Pro-cycling.org 1986 M-18 01:29:22
184. 4288 RUTKOWSKI Jan GKS Kaszubi Luzino 1976 M-30 01:29:22
185. 860 PIĘTA Wojciech Szczecin 1962 M-45 01:29:22
186. 2373 PUDEŁKO Michał Ślimaki Imielin 1976 M-30 01:29:22
187. 1874 GŁOWACZ Mateusz KB MCKiS JAWORZNO 1988 M-18 01:29:22
188. 2448 ZABEL Robert WKS Grunwald Poznań P 1977 M-30 01:29:22
189. 2044 SZPAK Damian biegajznami.pl 1961 M-50 01:29:22
190. 3613 TROSZCZYŃSKI Przemysław Łukęcin 1974 M-30 01:29:22
191. 3021 RUTA Dariusz brak 1971 M-40 01:29:22
192. 4418 JANAS Roman grodziski klub biegacza 1972 M-30 01:29:22
193. 3172 JACHYMCZYK Norbert KB MCKiS Jaworzno 1978 M-30 01:29:23
194. 3171 STEFAŃSKI Andrzej Maratończyk - Elbląg 1962 M-45 01:29:23
195. 3483 PALIGA Paweł Maniac Poznań 1974 M-30 01:29:23
196. 155 WOJTYŚ Piotr KB MANIAC Poznań P 1972 M-30 01:29:23
197. 2675 STĄPOR Sławomir DĄBROWA GÓRNICZA 1973 M-30 01:29:23
198. 3013 JANISZEWSKI Waldemar KM LWOWEK WLKP 1963 M-45 01:29:23
199. 4160 SZUSTER Michał LKS SANA KOŚCIAN 1976 M-30 01:29:23
200. 4341 POZORSKI Bartosz Uniwersytet Medyczny Poznań 1988 M-18 01:29:24
201. 5040 KOWALCZYK Bartłomiej Impala 1982 M-18 01:29:24
202. 3612 RODZIŃSKI Damian Słupsk 1978 M-30 01:29:25
203. 1046 HERMAN Janusz niezrzeszony 1979 M-30 01:29:26
204. 832 HOŁY Zdzisław Tricity Triathlon Team 1953 M-55 01:29:26
205. 4672 KOWALCZYK Mikołaj Nieprzemakalni 1978 M-30 01:29:27
206. 3945 ŚLIWKA Marek BARTOSZAK SEUCONY TEAM P 1955 M-55 01:29:28
207. 2056 PAJDA Wojciech Warszawa 1968 M-40 01:29:29
208. 2381 TUŃSKI Jacek RUNNERS TEAM PASŁĘK 1965 M-45 01:29:29
209. 3012 LISEK Mieczysław KM LWOWEK WLKP 1959 M-50 01:29:29
210. 3011 CHWIROT Kazimierz KM LWÓWEK WLKP. 1971 M-40 01:29:30
211. 2626 KACZMAREK Rafal KB ŚRODA WLKP 1974 M-30 01:29:32
212. 4598 PROSTEK Sławomir LUKS Żórawina 1978 M-30 01:29:34
213. 2861 MORAWCZYŃSKI Konrad Dębica 1975 M-30 01:29:34
214. 3019 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA 1966 K-45 01:29:34
215. 1593 DRĄŻEK Paweł PGE Jupiter Elektrownia bełchatów 1968 M-40 01:29:35
216. 4638 TRZEBIATOWSKI Daniel Drużyna Szpiku 1991 M-18 01:29:35
217. 3289 WIŚNIEWSKI Sławomir Wrocław 1973 M-30 01:29:35
218. 4263 SZKUDLAREK Sławomir Przyprostynia 1970 M-40 01:29:35
219. 646 WODA Jacek Chyby 1965 M-45 01:29:36
220. 2339 OLEJKO Michał ACCELERATE 1978 M-30 01:29:37
221. 3430 KOWALÓWKA Adam Świętochłowice 1981 M-30 01:29:39
222. 4938 JASIŃSKI Roman Poznań P 1959 M-50 01:29:39
223. 117 SIEKIERSKI Paweł DRUŻYNA SZPIKU 1983 M-18 01:29:40
224. 1839 MICKIEWICZ Wojciech Hotel Amber Baltic 1961 M-50 01:29:45
225. 5104 SULEWSKI Krzysztof Jeziorany 1985 M-18 01:29:49
226. 44 KAPITAŃCZYK Marian k.b.Maniac Poznań P 1955 M-55 01:29:49
227. 4574 JĘCZMIONKA Szymon FORMA Wodzisław Śląski 1991 M-18 01:29:52 |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 11:40 czekam na dalsze
2011-10-16, 11:15 - harpaganzwola napisał/-a:
Napewno, to dla niego na tym dystansie zabójcze tempo.
A na półmetku
1.BRZEZIŃSKI Błażej 01:06:11
2.MUTUKU KYEVA Cosmas 01:06:11
3.KOSGEI KOMENA Joel 01:06:29
4.KIMBET ROTIH Hilary 01:07:11
|
informacje za tamte dzieki |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 11:49 Młody a cudotwórca -na półmetku 668
Jaki klub reprezentuje hehe, BOGATY NAUCZYCIEL-ot wesołek co?
668. 4484 PIECHOCKI Sławomir Bogaty nauczyciel P 1978
M-30 01:40:20 |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 11:55
2011-10-16, 11:49 - Henryk W. napisał/-a:
Jaki klub reprezentuje hehe, BOGATY NAUCZYCIEL-ot wesołek co?
668. 4484 PIECHOCKI Sławomir Bogaty nauczyciel P 1978
M-30 01:40:20 |
Jest też Sfora Ojca Dyrektora :))) Fajna nazwa dla Klubu :))) |
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 12:14
Cosmas wygrywa !!!
2:11:53 |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 12:21
2011-10-16, 11:55 - Gulunek napisał/-a:
Jest też Sfora Ojca Dyrektora :))) Fajna nazwa dla Klubu :))) |
1.MUTUKU KYEVA Cosmas Nairobi
1985
M-18 (1) 02:11:53
2.KOSGEI KOMENA Joel Nairobi
1987
M-18 (2) 02:16:42
3.
KERN Artur UNIA Hrubieszów
1980
M-30 (1) 02:17:15 |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 12:21 Finisz
1. 7 MUTUKU KYEVA Cosmas Nairobi 1985 M-18 (1) 02:11:53
2. 10 KOSGEI KOMENA Joel Nairobi 1987 M-18 (2) 02:16:42
3. 41 KERN Artur UNIA Hrubieszów 1980 M-30 (1) 02:17:15 |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 12:23
4.DOBROWOLSKI Emil Chotomów
1986
M-18 (3) 02:18:07
5.SLAVENSKI Ilya Gomiel
1985
M-18 (4) 02:18:26 |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 12:38
1. 7 MUTUKU KYEVA Cosmas Nairobi
1985M-18 (1) 02:11:53
2. 10 KOSGEI KOMENA Joel Nairobi
1987M-18 (2) 02:16:42
3. 41 KERN Artur UNIA Hrubieszów
1980M-30 (1) 02:17:15
4. 6 DOBROWOLSKI Emil Chotomów
1986M-18 (3) 02:18:07
5. 21 SLAVENSKI Ilya Gomiel
1985M-18 (4) 02:18:26
6. 25 JANKUNAS Kestutis Panevezys
1986M-18 (5) 02:24:10
7. 2900 KIPTACH Oleksandr Sk ""Kovel""
1986M-18 (6) 02:25:13
8. 12 DILIUNAS Marius Wilno
1984M-18 (7) 02:26:46
9. 5091 KARPOV Andrii sk ""Kovel""
1983M-18 (8) 02:28:42
10. 24 ŁUCYK Maciej Intersport Team P
1983 M-18 (9) 02:29:32
11. 3562 SOSNOWSKI Wiesław Gniszewo
1972 M-30 (2) 02:29:48
|
|
| | | |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 12:46
20. 16 MELOCH Arleta Grudziądz 1979 K-30 (1) 02:39:12
21. 4 CHEPKOECH BUNDOTICH Pamela Nairobi 1987 K-18 (1) 02:40:47
brawo pani Arleto |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 14:23
Martix 3.54 to jest wynik!!! Marcin gratuluję serdecznie!!! |
|
| | | |
|
| 2011-10-16, 15:17
Impreza fantastyczna, moj czas 3:52:24 dla mnie bomba!!! Ciesze sie, ze tu bylem, dzieki organizatorzy!!! |
|