redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
 Czytano: 9746 razy

 I Nekielski Bieg do Lata
Kategoria wydarzenia: 100-999 osób

 

 RANKING 
OPIS
Srednia ocen:9/6

Twoja ocena:brak

Meteor - noclegi na biegi w Nekli

LOKALIZACJAZAWODY DODAŁ


marcoair

UCZESTNICY

KLIKNIJ MAPKĘ ABY ZOBACZYĆ
LISTĘ UCZESTNIKÓWWSPÓLNY TRANSPORT

Oferuje:brak
Szuka:brak

DODAJ OGŁOSZENIE

MIEJSCE  

 Nekla

 Wielkopolskie
 Powiat wrzesinski
 gm.Nekla

DATA  

 28-6-2014 (sobota)

DYSTANS  

 10 km

TELEFON  

 ---

E-MAIL  

 ---

STRONY WWW  

turystyka.nekla.eu/strona-1963-nekielski

DYSCYPLINA  

    Biegi

PLIKI  

DodałPlik
marcoair
2014-04-19
regulamin.pdf
  

WYNIKI   
Marcin Koziołek
I Nekielski Bieg do Lata

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne wyniki odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukiwać wyniki imprez sportowych dostępne w naszym serwisie skorzystaj z działu WYNIKI

  
ZDJĘCIA   
Katarzyna Świtek
I Nekielski Bieg do Lata...

Powyższa lista przedstawia prawdopodobne galerie zdjęć odszukane na podstawie daty i lokalizacji zawodów. Aby dokładnie przeszukać dostępne w naszym serwisie galerie zdjęć skorzystaj z działu ZDJĘCIA

Jeżeli dysponujesz własną galerią zdjęć z tych zawodów i opublikowałeś ją w internecie - wypełnij FORMULARZ a link do niej pojawi się także na naszej stronie.
  
  
  
UCZESTNICY   
hordi77
hordi77
loniuwielki
loniuwielk
blacksheep87
blacksheep
qubecek
qubecek
pankapucha
pankapucha
marcin.paster
marcin.pas
phrada_kendi
phrada_ken
maryka2278
maryka2278
basian-lew
basian-lew
kakaa73
kakaa73
fracek25
fracek25
Zabson
Zabson
boro079
boro079


KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH
22
UCZESTNIKÓW
  
KIBICE   
 

brak informacji, by nasi zarejestrowani czytelnicy kibicowali w tych zawodach.
Komentarze czytelników - 8podyskutuj o tym 


 

henry
Autor: henry, 2014-05-21, 20:40 napisał/-a:
Organizator "zapomniał" o kategorii wiekowej mężczyzn + 60 lat i + 70 lat. Chciałem poinformować , że 60 i 70 latków w Wielkopolsce jest bardzo dużo i biegają czasem szybciej niż obecni 30 latkowie . Czekam na wyjaśnienie ze strony organizatorów.
 

przystan
Autor: przystan, 2014-05-21, 22:11 napisał/-a:
Heniu biegasz szybciej jak 30 latkowie niech oni się martwią
Ty tak będziesz lepszy od nich.
Ale ty biegasz dla przyjemności.
 

zyga
Autor: zyga, 2014-06-08, 21:17 napisał/-a:
Heniu masz rację. To niedopatrzenie ale zauważ, że to pierwszy bieg. A debiutantom wolno więcej. A zauważyłeś ile wynosi wpisowe? 20 złotych. Gdzie jeszcze masz takie wpisowe?
 

Autor: Remi17, 2014-06-23, 08:58 napisał/-a:
Zapisy w dzień zawodów ale już za 30 zł, żadna tragedia. Ważne, że można się decydować do ostatniej chwili bo nie raz miałem taka sytuację, że nie wiedziałem czy pojadę. Ważne, że ma być sprzyjająca pogoda, bo w upały rzadko kiedy startuję.
 

PAWEŁ.O
Autor: PAWEŁ.O, 2014-06-26, 11:34 napisał/-a:
Witam w imieniu organizatora chciałbym poinformować że zostały wprowadzone zmiany w regulaminie.Zapisywać się można tylko elektronicznie do dziś czyli 26.06 do godz 24.00 ale opłatę można wnosić także przy odbiorze pakietu w dniu imprezy .
Teraz chciałbym trochę odpowiedzieć Panu Heniowi.Nie jednokrotnie mijaliśmy się na trasach biegów w których wspólnie uczestniczyliśmy a nawet dodam że moją przygodę z bieganiem zaczynałem na biegu Kłosa w którym przebiegłem pierwszy raz w życiu 10 km ale widzę że z zupełnie innym podejściem Pan jak zdołałem zauważyć biega po NAGRODY i przez to podejrzewam nie widzę Pana na liście naszego biegu. Wpadając na pomysł organizacji biegu w Nekli nie kierowaliśmy się tak jak Pan w Kołaczkowie celem wyłonienia najlepszych biegaczy zawodów tylko i wyłącznie zachęcenia jak największej ilości biegaczy do pokonania 10 km. Myślę że cel osiągneliśmy bo ilość chętnych przeszła nasze oczekiwania . Dziękujemy za pomocne rady i zapewniam że za rok zrobimy kategorię 60+ i 70+ aby mógł Pan do nas zawitać i podzielić się uwagami. Pozdrawiam
 

henry
Autor: henry, 2014-06-26, 13:13 napisał/-a:
Drogi Kolego . Wszyscy szanujący się organizatorzy starają się aby ich bieg szczególnie inauguracyjny wypadł jak najokazalej. Wy zrobiliście wyjątek , który dyskwalifikuje Was w oczach ludzi starszych co nie znaczy mniej sprawnych. Wszystkie biegi w okolicy : Gniezno, Września , Pyzdry , Słupca a także Kołaczkowo mają w regulaminie wszystkie kategorie wiekowe zarówno wśród Pań jak i Panów. Niektórzy organizatorzy wymienionych biegów zwalniają nawet seniorów z wpisowego aby uhonorować te osoby. Wy postąpiliście tak jak Państwo Młodzi , którzy na własne wesele nie zaprosili by swych dziadków bo są za starzy. Na waszym biegu będę choć nie wystartuję , ponieważ w niedzielę jest bieg w malutkiej miejscowości Chrzan koło Jarocina , gdzie będę miał możliwość rywalizować w swojej kategorii wiekowej powyżej 60 lat. Co do nagród to muszę cię Kolego poinformować , że wszyscy biegają dla nagród a szczególnie dla pucharów i stanięcia na podium , nie znam takiego zawodnika , który by nagrody nie przyjął. W sobotę w nocy biegam w Kaliszu , tam jak wiadomo nie ma nagród i jak zdążę to przyjadę popatrzeć na bieg w Nekli.
 

MSB
Autor: MSB, 2014-06-27, 14:25 napisał/-a:
Można tak, jak Pan powyżej "nie zaprosili", "za starzy" itd. A można też tak - "Cóż za wspaniały organizator - uznał, że nie ma potrzeby wprowadzać kategorii 60+, 70+ itd., ale jest 50+, to świetnie! Pewnie uważa, że jestem dla pięćdziesieciolatków równym rywalem! Nie dyskryminuje mnie! Nie uważa, że musi mnie dowartościować tworzeniem kategorii dla 10 osób, tylko pozwala mi się wykazać na tle większej grupy. Bardzo Tobie organizatorze za to dziękuję!" :-)

Tak sobie to napisałem, bo moja refleksja po przeczytaniu dwóch ostatnich wpisów jest taka - po co się frustrować, co to wnosi do życia? Czy nie lepiej poszukać dobrej strony danej sytuacji?

Przy okazji - do zobaczenia na starcie w Nekli, będę dla grupki znajomych nieformalnym zającem na 1h. Zapraszam innych chętnych.
 

michu77
Autor: michu77, 2014-06-27, 16:09 napisał/-a:
Są też biegi bez żadnych kategorii wiekowych ... albo z dwoma np. do 35 lat i powyżej...
 Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768