redakcja | kontakt | prenumerata | reklama | Jestes niezalogowany  |  ZALOGUJ  

AKTUALNOSCI
ARTYKUŁY
BLOGI
ENCYKLOPEDIA
FORUM
GALERIA
KALENDARZ
KONKURSY
LINKI
RANKING
SYLWETKI
WYNIKI
ZDJĘCIA
  WIZYTÓWKA   GALERIA   PRZYJAC. [247]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Arti
Pamiętnik internetowy
Luzik ;-)

Kujawiński Artur
Urodzony: 1976-03-13
Miejsce zamieszkania: Poznań

Liczba wpisów - 12
2008-04-10
Czas (czytano: 3485 razy)

Jednak nie mam czasu na bloga więc odsyłam na moją stronę www.kujawinski.com ;-)

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasach biegowych ;-)

Arti...


2008-03-06
koperta (czytano: 2652 razy)

Koperta...w ostatnich czasach ludziom kojarzy się z łapówką...Dla mnie kojarzy się z pysznym ciastkiem (ciasto francuskie)które w ostatnim czasie codziennie wcinam do kawy.

Dzisiaj w spożywczaku pani zamiast dać mi ową słodką kopertę dała mi....kopertę na list...hmmm kto by przypuszczał,że w spożywczym są między warzywami i alkoholem koperty ;-)...


2008-03-01
weekendowy lajcik ;-) (czytano: 2769 razy)

Tiaaa

Non-stop w radio nadawali porwisty wiatr, deszcz itp. I przyjąłem to do wiadomości. Obudziłem się rankiem z fajnym humorem - a tak już mam często bez powodu ;-) Za oknem deszcz, bardzo mocny wiatr i w zasadzie najlepiej by było pospać do np 11-12 ;-) Ale,że humor miałem wyśmienity dlatego im większy kataklizm był na dworze tym większa była radość...o 13:45 był bieg przełajowy na Rusałce ...


2008-02-29
trochę bazgrania (czytano: 2674 razy)

Coś tam sobie napiszę...ludziska mają problemy takie widać życiowe...ano tak już jest...ale gdyby ich nie było to byśmy byli głupi. Bo każdy problem wymaga pomyślunku, szukania rozwiązania i przez to zbierania doświadczenia. Czasami wybieramy złe rozwiązanie a czasami dobre. Ważne by złych było jak najmniej i ważne by wyciągać dobre wnioski i nie powielać błędów, które już się kiedyś popełniło.

...


2008-02-27
Ale kino... (czytano: 2735 razy)

W pracy dzisiaj wesoło. Wcinam dużego pączka z nadzieniem jabłkowym i popijam kawkę. Na tapecie portale biegowe i pogaduchy ;-) Mario nie wierzy mi,że w sobotę z krzaków wyleciał mi dzik ;-) Mówi,że też widział...kurki i inne zwierzaki hahhaahha. Ja mu dam ! ;-)

Wczoraj oglądałem trochę powtórki oskarowej...tak sobie...jakoś mało znani aktorzy, trzeba będzie obejrzeć kilka tych oskarowych film...


2008-02-25
ludzie dyskutują (czytano: 2597 razy)

Trwa wielka dyskusja o dwóch takich co.... czy zawodnik i trener powinni dużo zarabiać itp. Oczywiście jak to u nas, natychmiast patrzy się w portfel, na samochód, na każdy szczegół mogący oznaczać lepszy dostatek. Oczywiście zawistni natychmiast wytykają to i owo. Ale... czyż zawodnik reprezentujący światowy poziom i jego trener, który posiada światową wiedzę i doświadczenie - potrafiący tak dobr...

2008-02-24
weekend (czytano: 2748 razy)

Weekend zawsze zadziwiająco szybko mija...na szczęście spędziłem go głównie na dworze. W sumie 50 km ;-)
Ciekawe kto wymyślił weekendy i odwieczny problem czy większość czasu ludzie spędzają ten czas w marketach czy na spacerach. W Poznaniu widzę rozwiązanie.
Właśnie buduję wielkie centrum Galeria Malta, kolejne ponad 200 sklepów, od przepięknej Malty dzielą tylko 4 pasy ulicy a właściwie nic n...


2008-02-23
tekst dnia i dzik w krzakach ;-) (czytano: 2843 razy)

Usłyszałem tekst, który nigdy nie powinien paść ;-) Anonimowo: jedna osoba (pseudo gwiazda) drugiej osobie (utalenotwanej biegowo)na pytanie jakie buty by poradziła do startu w danym biegu przy mało komfortowych warunkach usłyszała... ---> na twoim poziomie nie ma to znaczenia... cóż z lekka bezczelne bo mówił to mężczyzna do kobiety. Zero klasy.

Ze sportu:
Halowe MP seniorów w LA - to królowa...


2008-02-22
polityka mnie nie interesuje... (czytano: 2946 razy)

O polityce mało rozmawiam. Mało się nią interesuję...ktoś może powiedzieć,że to ,źle bo obywatel powinien interesować się kto i jak rządzi naszym krajem. Cóż...może i tak ale każdy ma w życiu jakąś rolę do odegrania. Nie jest powiedziane,że każdy musi interesować się polityką tak samo jak nie jest powiedziane ,że każdy musi interesować się malarstwem, kinem czy sportem ;-)

Tak naprawdę trudno o...


2008-02-21
nie będzie niczego ;-) ihihihihi (czytano: 2853 razy)

W każdym wpisie nie będzie mądrości, przesłań i żadnego motto....bo przecież aby to napisać trzeba się koncentrować, wyciszyć a wydumać 365 tez i twierdzeń to głowa może rozboleć ;-)

zatem tak zwyczajnie.... każdy dzień zaczynam od drożdżówki i kawy...tak dla rozpoczęcia codziennej zabawy. Trochę pracy - tak dla kasy, jakiś mail i chwila w ggadu.

Dzień jak co dzień... ludzie posty piszą wię...ARCHIWALNE WPISY DO PAMIĘTNIKA


Serwis internetowy EUROCALENDAR.INFO
post@eurocalendar.info, tel.kom.: 0512362174
Zalecana rozdzielczosc: 1024x768